Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo łatwo załapać ujemne punkty na tym modzie, a przy -30 autokick, więc ja raczej latam ostrożnie z tymi 45 bombkami ;)

Co do singla to też sprawdzałem i nawet fajnie się gra, ai bootów imo dużo lepsze niż na podstawce. Ale singiel w tej grze to tak jak porshe w garażu...;)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten AIX mod ale szkoda, ze tylko na singlu z botami bo nie wyobrazam sobie gry np na gulf of oman jak ktos bedzie latal A10 z 45 bombami na pokladzie. Zreszta sami tworcy moda twierdza, ze to mod tylko na singla.

Fajny jest ten smiglowiec littlebird.

też ostatnimi czasy przesiaduję na tym modzie ale w singlu, w multi to byłoby praktycznie nie do grania ze względu na lotnictwo. Lotnictwo to potęga :razz: moje ulubione to mig 19 i A10 z 15 bombami na serię Edytowane przez Vodor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo załapać ujemne punkty na tym modzie, a przy -30 autokick, więc ja raczej latam ostrożnie z tymi 45 bombkami ;)

Co do singla to też sprawdzałem i nawet fajnie się gra, ai bootów imo dużo lepsze niż na podstawce. Ale singiel w tej grze to tak jak porshe w garażu...;)

pzd

Albo porsche w avatarze. ;]

Z modow do mp to tylko PR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ostatnimi czasy przesiaduję na tym modzie ale w singlu, w multi to byłoby praktycznie nie do grania ze względu na lotnictwo. Lotnictwo to potęga :razz: moje ulubione to mig 19 i A10 z 15 bombami na serię

Dla zabawy mozna i tego z 15 bombami uzywac ale jako, ze AI nie radzi sobie z niszczeniem armoru wroga to wole ten drugi wariant.

Nie wiem czemu AI w ogole nie atakuje armoru z rakiet czy z czego popadnie. Nawet jak siedza w czolgu to maja opory przed strzelaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, już tu jakiś czas temu odzywałem się z tym problemem PunkBustera, a mianowicie, po chwili od zalogowania się na serwerze w BF2 jestem brutalnie wyrzucany i pojawia się komunikat jak na obrazku, czytałem kiedyś niektóre porady z tego forum z instalowaniem pbsetup a nawet z usuwaniem łatki KB917422, niestety w tym przypadku nic to nie pomagało :sad: goście z pomocy technicznej mnie olali i nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić.

 

Proszę o pomoc!!

 

P.S. Battlefielda 2 mam tylko podstawową wersje, wgrałem patch 1.41 i wgrałem pbsetup

 

Z góry wielkie THX!!

post-154724-1213878684_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala cię bo masz wyłączony proces: PnkBstrA.exe. Ctrl+Alt+Delete i sprawdź czy rzeczywiście punkbuster jest włączony. Jeśli go tam nie ma to: start -> uruchom -> services.msc -> szukasz PnkBstrA.exe -> włączasz albo restartujesz usługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Tutaj znowu pytanie ;) Czy gra ruszy na laptopie z sig. chodzi mi o low detale 800x600 ;) bo będę po necie smigał a na neta zawsze trzeba mieć jak najwięcej fpsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

Najlepiej sam sprawdź Demo BF2

Grałem na podobnej konfiguracji (słabszy procek, ale dobra grafa -> GF7600GO) i na 1024 dało się pograć ze średnimi detalami i AA2x (dało się pograć czyt. 60-80 fps).

pzd

 

 

2.

Wczoraj miałem wreszcie okazje przetestować Forgotten Hope 2. Muszę przyznać że chłopaki zrobili kawał dobrej roboty. Odwzorowanie sprzętu godne podziwu imo. Do tego realizm "czuć w kościach". Project reality to to nie jest, ale całkiem niezła odmiana od podstawki czy innych modów. Trzeba się wreszcie bardziej skupić na taktyce niż na bieganiu w koło i strzelaniu do wszystkiego co się rusza. Byś może dlatego też niewiele osób gra online :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną rundę przed chwilą stoczyłem - byłem w drużynie MEC po stronie której było 10 graczy ... graliśmy przeciwko US u których było ponad 20 graczy ... i my wygraliśmy (140 do ~120 ) - LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną rundę przed chwilą stoczyłem - byłem w drużynie MEC po stronie której było 10 graczy ... graliśmy przeciwko US u których było ponad 20 graczy ... i my wygraliśmy (140 do ~120 ) - LOL

Przecież nie liczy się ilość tylko jakość. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pewnie musialy "wpasc" do neta jakies nowe cheaty :(

Grywam regularnie na 3 serverch z mapa Jalalabad i dzis bylem swiadkiem kilku

dziwnych zjawwisk typu czolg wyskakujacy w powietrze podczas zdezenia z przeciwnikiem ,

nadzwyczajna celnosc snajperow

oraz nadzwyczajna celnosc Antitankow zdejmuja piechurow prawie jak snajperzy :/

szkoda ze ta gra przez takie cuda schodzi na psy

 

Zreszta jak widze polowe graczy z bezsensownymi Nickami 345xx 22xxyz itp

to pierwsze co mnie przychodzi na mysl to ze pozakladali takie udziwnione konta zeby cheatowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników kart ATi może potweirdzić że po zainstalowaniu Catalist 8.7 gra się po prostu zamyka w różnych momentach?

Czy jakieś inne problemy u mnie się pojawiły... <_< Ale na wcześniejszych 8.5 takich klocków nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pewnie musialy "wpasc" do neta jakies nowe cheaty :(

Grywam regularnie na 3 serverch z mapa Jalalabad i dzis bylem swiadkiem kilku

dziwnych zjawwisk typu czolg wyskakujacy w powietrze podczas zdezenia z przeciwnikiem ,

nadzwyczajna celnosc snajperow

oraz nadzwyczajna celnosc Antitankow zdejmuja piechurow prawie jak snajperzy :/

szkoda ze ta gra przez takie cuda schodzi na psy

 

Zreszta jak widze polowe graczy z bezsensownymi Nickami 345xx 22xxyz itp

to pierwsze co mnie przychodzi na mysl to ze pozakladali takie udziwnione konta zeby cheatowac

Cheaty to od samego początku były i będą :P. kupią tego cheata jakieś lamy (zazwyczaj są to Niemcy, choć Polaków tutaj nie brakuję) i nawet nie potrafią z niego korzystać, bo nawalają heady, że po 5 min mają po 40 killi, zamiast po "cichu" go używać. Jeśli w czołg z nie full hp coś w niego walnie to potrafi on wybuchnąć ;), co do snajpienia to jak dobry serwer z karkandem po stronie mec'ów się zdarzy to już po 3-4min można mieć ratio ~15:0, i pada head za headem, a rurka + mp5 to dobre zestawienie :P.

Co do nicków to ok. 4-6 rano, zauważyłem dwóch Niemców którym tylko prawidłowa ranga się w tabeli wyświetla, a dopiero po zdobyciu numeru pid można zobaczyć kto naprawdę się pod tym fałszywym nickiem kryję, i robią to co na początku pisałem dodatkowo szukają tylko serwerów gdzie normalnie ludzie sobie grają i je po prostu rozp...., bo admina na jakimś serwerze trudno o tej godzinie spotkać, żeby dał im bana. Najgorsze są lamy, które puszczają kilkadziesiąt

uav'ów które spadają na ziemie i najczęściej powoduję to zwieche serwera......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem do czynienia z CHEATEREM w demo na serwerze shotteland / hardwareshotte. Gość jakieś znaczki FEAR jakieś znaczki oberwał ode mnie w chatce centralnie z 3-4x z granatnika i i spokojnie sobie żył ... a mnie po pisaniu na niego cheater, wykopał admin z serwera na 60 minut - BUAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie ino pytanie, jakie macie poszczególne sensy mychacza? Chodzi mi o te ląd/powietrze i takie tam.

Ja zmieniam w myszce więc tych w grze nie ruszam raczej. Jedynie skręt i pochylenie mam zwiekszone prawie na max w każdym pojeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, dostałem bana na pewnym serwerze bo owniłem sobie nubków na Mashtuur city mając ze snajpą 28-0... Zaraz potem kick z innego serwera za 19-1, ach ci admini :lol2:

 

Dobra, nie pisze po to żeby się żalić tylko mam problem: odpalam jednostki specjalne, wybieram serwer, daje "połącz" i nic, nie mogę wbić na serwer, nawet nie zaczyna się ładować, sekunde mignie i wraca do listy serwerów. Ktoś wie co jest na rzeczy?

 

edit: dzięki rafa, pomogło

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...