Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłem gre snipem żeby poznac okolice... faktem jest że trzeba sporo pograc aby opanować wszystkie lokalizacje. Nie jeste jeszcze zadnym pro ;) n00bem tez nie - staram się grac druzynowo :) nie potrafie latac samolotem to się nie pcham :)

 

Ale zastanawiałem się czy faktycnie unlocki sporo dają - i teraz jak sobie odblokowuje kolejne bronie jako medic stwierdzam ze tak :)

 

A gra - poezja :) chociaz trochę tęsknie za W:ET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba jakie patche sciongnąc ??? podajcie linki te które muszę zassać ale jest jeden problem bo ja mam RADEONA 9250 a z nim coś słyszałem że jak się grę spaczuje to potem nie działa czy to prawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można grać bez najnowszego patcha! Nie wejdziesz na serwer nawet!

 

A co do linka to pan google nie boli ;) podpowiem Ci co masz wpisać "battlefield 2 patch 1.41"

 

 

@scratix - przeinstaluj wszystko jeszcze raz.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej miałem podobny problem, nie kręciłeś kompa czasami ;) ? Jakby co to zmniejsz taktowanie cepa, od czegoś trzeba zacząć, jaki masz OS ??

 

Co do Radeona 9250 to dziwne, że w ogóle ta gra Ci się uruchomiła, ja na swoim kiedyś nie dawałem rady...dopiero od 9550 coś tam bangla.

 

Jakbyście się zdecydowali na jakiś serwerek wieczorem, to wrzućcie tu nazwę albo IP cooo :P ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Radeona 9250 to dziwne, że w ogóle ta gra Ci się uruchomiła, ja na swoim kiedyś nie dawałem rady...dopiero od 9550 coś tam bangla.

Na podobnej karcie kiedyś uruchomiłem tą grę (minimum detali, brak AA, rozdziałka chyba z 640x480 - tragedia ... ale tak dla sportu uruchomić się da).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem juz w sumie ze 3h i stwierdzam ze nie da sie w to grac. Gralem w bf2 przez pierwsze 4miesiace od premiery i gralo sie genialnie ale teraz to co sie "wyprawia" na serwerach to jest nie na moje nerwy. Ja nie wiem czy wszyscy biegaja z oblokowanymi pukawkami czy celnosc i refleks maja na kosmicznym poziomie. Nie zdaze wystrzelic 3 pociskow z automatu, a juz leze martwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson Ty stary cziterze, how noobish:-))) Jak pograsz dłużej to się przyzwyczaisz. Ja sam klnę z szybkością karabinu, zaciskam zęby i idę dalej. Co poradzisz, że przez te 4 lata sporo wymiataczy wyrosło. Oczywiście czity też są obecne, np. widzenie przez ściany, autoaim i inne ciach!ły, no ale gdzie tego nie ma.

Jednym słowem nie marudź tylko wejdź na team speak i razem będziemy przeżywać nasze porażki:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem juz w sumie ze 3h i stwierdzam ze nie da sie w to grac. Gralem w bf2 przez pierwsze 4miesiace od premiery i gralo sie genialnie ale teraz to co sie "wyprawia" na serwerach to jest nie na moje nerwy. Ja nie wiem czy wszyscy biegaja z oblokowanymi pukawkami czy celnosc i refleks maja na kosmicznym poziomie. Nie zdaze wystrzelic 3 pociskow z automatu, a juz leze martwy.

A co mają odblokowane pukawki do tego? Myslisz że odblokowana pukawka cokolwiek dodaje umiejętności?

Nie nadążasz za tempem akcji i musisz sie przyzwyczaić :)

 

BTW wiele podstawowych broni jest lepszych od tych odblokowywanych. Tak jak mówiłem wcześniej wszystko zalezy od sytuacji na polu bitwy.

Ja zmieniam broń w zalezności od bierzącej potrzeby i nie ważne czy to jest z unlocka tylko jakie ma zalety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do stopnia to ja chyba jestem generał, albo sierżant ^^, a co do szybkości innych graczy cóż...musisz być szybszy i tyle :D Ja jak gram to w starciu bezpośrednim zazwyczaj zbieram baty, ale to mnie motywuje do poprawy :P

 

Aaa jak mówisz, ze tutaj są jacyś dziwni, to sobie tak dla ciekawości odpal CS 1.6....ja zebrałem kilka doświadczeń na turnieju w czwartek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają odblokowane pukawki do tego? Myslisz że odblokowana pukawka cokolwiek dodaje umiejętności?

Nie nadążasz za tempem akcji i musisz sie przyzwyczaić :)

 

BTW wiele podstawowych broni jest lepszych od tych odblokowywanych. Tak jak mówiłem wcześniej wszystko zalezy od sytuacji na polu bitwy.

Ja zmieniam broń w zalezności od bierzącej potrzeby i nie ważne czy to jest z unlocka tylko jakie ma zalety ;)

Ja używam wszystkich klas i wszystkich broni. Standardowe bronie nieco ograniczają ... też się da nimi zrobić "ała" :P ale odblokowanymi można nieco szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe bronie sporo ograniczaja, za przyklad mozna wziac snajperke,dla mnie wazne jest jeden strzal=trup,a podstawowymi niestety tak nie ma,no moze raz na jakis czas sie uda.

Tak odbiegajac od tematu,ostatnio odpalilem Call of Duty WaW i powiem tylko jedno,masakra,jezeli chodzi o multiplayer to dzieli przepasc te gry.Jednak BF2 uwazam,za jedna z najlepszych strzelanek multi w ktorej oprocz bezsensownej nawalanki,trzeba ruszyc troche glowa.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowe bronie sporo ograniczaja, za przyklad mozna wziac snajperke,dla mnie wazne jest jeden strzal=trup,a podstawowymi niestety tak nie ma,no moze raz na jakis czas sie uda.

Akurat fail bo wszystkie snajperki (czy to "zwykłe" czy unlocki) działają tak samo, taka sama siła rażenia, taka sama celność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam wszystkich klas i wszystkich broni. Standardowe bronie nieco ograniczają ... też się da nimi zrobić "ała" :P ale odblokowanymi można nieco szybciej.

Nie zawsze i nie wszędzie. Bo np RPK-74 jest lepsza w kazdych warunkach od pozostałych. A po stronie US, podstawowa support'a to super sprzęt przy krótkim dystansie i wielu przeciwnikach na raz.

A podstawowa szturmowca ma świetny granatnik i większą szybkostrzelność przy biegnących bokiem do ciebie przeciwnikach jest lepsza...

wieć wszystko zalezy od sytuacji.

 

a wogóle:

I LOVE THIS GAME! :D :lol2: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat fail bo wszystkie snajperki (czy to "zwykłe" czy unlocki) działają tak samo, taka sama siła rażenia, taka sama celność.

niezła bzdura człowieku :lol2: pomijając to że każda snajperka w BFie jest zrąbana (<3 hitboksy) to chyba nie powiesz mi że Dragunov i M95 działają tak samo? :lol2:

 

Najlepsza jest L96, potem M95, M28, na koncu Dragunov.

 

Grałbym w BF'a nadal, gdyby 1 strzał ze snajpy = 1 kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdej broni trzeba sie przyzwyczaic. Granatnik szturmowca to poprostu klasyka i nigdy nie zmieniam broni grając nim.

 

A snajperki różnią się od siebie i to znacznie!!!

POzatym niejednokrotnie zdejmowałem kolesi jednym strzałem wiec...

 

Mnie jedynie załamuje grenadier! Ale to pewnie też kwestia wyczucia!

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezła bzdura człowieku :lol2: pomijając to że każda snajperka w BFie jest zrąbana (<3 hitboksy) to chyba nie powiesz mi że Dragunov i M95 działają tak samo? :lol2:

 

Najlepsza jest L96, potem M95, M28, na koncu Dragunov.

 

Grałbym w BF'a nadal, gdyby 1 strzał ze snajpy = 1 kill

No tak, zapomniałem o Dragunovie. Zresztą, jest tak syfiasty, że szkoda czasu nim grać.

 

L96, M24, M95 = TO SAMO, nie ma różnicy czy strzelam tym czy tym, zawsze tak samo wchodzi.

 

No i M95 jest pr0 rulez bo można ściągać pilotów w heli.

 

A snajperki różnią się od siebie i to znacznie!!!

POzatym niejednokrotnie zdejmowałem kolesi jednym strzałem wiec...

Wyglądem i odgłosami :lol2:

 

Zdejmujesz jednym strzałem jak trafisz w głowę albo twoja ofiara nie ma pełnego hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem o Dragunovie. Zresztą, jest tak syfiasty, że szkoda czasu nim grać.

Heretyk! :D

Dragunow SWD jest znakomitą bronią. Fakt, ciężej jest strzelać z niego na dystansach 200m+, ale do tej odległości jest bardzo zacny.

 

Co do karabinów snajperskich:

M24>L96A1>SWD>M95>QBU-88 (chiński)

Czemu? Pestki z M24 lecą najszybciej, ma znakomity celownik, L96A1 ma najwolniejsze pestki i IMO za cienkie linie krzyża. M95 to bardziej do podnoszenia ciśnienia pilotom śmigłowców, z uwagi na grube nitki krzyża. SWD i QBU parametrami się nie różnią, tylko celownikiem, który w QBU jest przesunięty w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heretyk! :D

Dragunow SWD jest znakomitą bronią. Fakt, ciężej jest strzelać z niego na dystansach 200m+, ale do tej odległości jest bardzo zacny.

Dobra, dobra, obie pisownie są raczej poprawne:

 

http://www.dragunov.net/

http://en.wikipedia.org/wiki/SVD_(rifle)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...