Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli o 19.00 tutaj: 63.210.114.82  jak bedzie pusto to wchodze na serwer bechmarka, jesli tam tez bedzie kicha to bede biegal po ogolnodostepnych rankingowych.

1555516[/snapback]

Ten: 63.210.114.82 jest zajęty

 

Benchmark? We dwóch? Znowu z umawiania lipa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jim1983 --> Prosze Cie bardzo.

 

1555136[/snapback]

Mi nie zadzialalo. Moze ktos pomoze?

 

Sprawilem sobie Battlefield 2. Tydzień temu. Do tej pory nie udalo mi sie odpalic. Mam Athlona XP 2500+ 1GB RAM i Radeona 9800 PRO.

 

Czyzby zbyt slabo?

 

Po zaladowaniu patcha 1.01 jak rowniez 1.2 program sie nie odpala.

 

/wylalem DxDiaga do pomcy technicznej 3 razy dzwonilem, wreszcie znalazl sie moj email, ale odpowiedzi jak nie ma, tak nie ma. droga przez meke/

 

Efekt jest zawsze ten sam. Pokazuje sie plansza tyulowa i czarny ekran, a pozniej komputer wywraca sie. Raporty windowsa odowluja sie do "przyspieszenia sprzetowego" ale jak je zmniejszam, to program w ogole nie startuje.

 

Jesli juz gdzies pojawil sie ten problem w tym watku, to prosze tylko o informacje zebym poszukal glebiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez efektu. nadal sie wywala.

Jakie masz sterowniki ?? może zmiana sterów pomoże , sprubój też jakieś nowe kodeki zainstalować , na takiej konfiguracji jak podałeś powinno chodzić bez zarzutu , twój system to oczywiście XP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz sterowniki ?? może zmiana sterów pomoże , sprubój też jakieś nowe kodeki zainstalować , na takiej konfiguracji jak podałeś powinno chodzić bez zarzutu , twój system to oczywiście XP ??

1555840[/snapback]

sterownik mam najnowszy, to jest 6.14.10.6553

winows xp

jakie kodeki proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterownik mam najnowszy, to jest 6.14.10.6553

winows xp

jakie kodeki proponujesz

Mniemam że masz Catalysty , weź ściągnij sobie Omega Drivers

odinstaluj Catalysty i na Omegach sprubój bo na te co ty masz to ludzie narzekali że kiszka.

 

Kodeki to powiem szczerze że Ci nie doradze wejdź na jakiś sajt z Div-x i ściągnij najnowszą wersję , ale najpierw bym spróbował odinstalować Catalysty i zainstaloać Omegi prosze linka http://www.omegadrivers.net/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniemam że masz Catalysty , weź ściągnij sobie Omega Drivers

odinstaluj Catalysty i na Omegach sprubój bo na te co ty masz to ludzie narzekali że kiszka.

 

Kodeki to powiem szczerze że Ci nie doradze wejdź na jakiś sajt z Div-x i ściągnij najnowszą wersję , ale najpierw bym spróbował odinstalować Catalysty i zainstaloać Omegi prosze linka 1555892[/snapback]

Dzieki. Zainstalowalem ATI Technologies Inc. (Omega 2.6.42) i teraz wyglada jakby podchodzil pod te filmiki. ale nadal sie wywala. laduje sie tylko troche dluzej. Nawet juz mialem nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem formacik, instalke gry (narazie Demo) i wszystko jest okej :D

giera ładuje sie zaje.... szybko :) przedtem gralem tylko na serwerach z 32 miejscami bo tak lagowalo na wiekszych a teraz to bez roznicy.

(dodam że mam 1,25GB RAM bo na 1GB byłoby ciężko... teraz to minimum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedtem gralem tylko na serwerach z 32 miejscami bo tak lagowalo na wiekszych a teraz to bez roznicy.

Mi tam nie laguj na serwerach dla 64 osób , ale preferuje przedewszystkim mapy dla 16-20 osób i dla 32 ,, dlatego że tam jest najbaardziej zorganizowana walka , na mapach 64 osoby jest taka łupanka że się grac nie da , ale czuć klimat wielkich bitew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Zainstalowalem ATI Technologies Inc. (Omega 2.6.42) i teraz wyglada jakby podchodzil pod te filmiki. ale nadal sie wywala. laduje sie tylko troche dluzej. Nawet juz mialem nadzieje.

1555943[/snapback]

A ustawił sobie 60Hz w 800x600 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawił sobie 60Hz w 800x600 ?

1556909[/snapback]

Zrobilem to. Nadal mi sie komp wywala. Zeby nie bylo watpliwosci nie robi tego przy zadnej innej grze. Mala zalamka. Przy ostatnim wywaleniu sie zniknela mi cala zawartosc folderu "odebrane" w Outolooku. Coraz wieksze dewastacje powoduja te wszystkie proby, a nie doprowadzaja do zadnego postepu. Czy jest choc jedna osoba ktorej udalo sie odpalic ta gre? Nie pisze o demo, ale o pelnej wersji, za ktora zaplacilem spore pieniadze. Niech szlag trafi to centrum pomocy technicznej. Maja mnie kompletnie w [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakis pomysl na umowienie sie? serwer benchmark.pl jest notorycznie pusty a na tym: 63.210.114.82 to kompletna porazka - potworne lagi i w efekcie disconnect.

1557271[/snapback]

Benchmark.pl może dlatego jest pusty bo zahasłowany. A większość grających nie zarejestrowała się na nim więc hasła po prostu nie zna i serwer omija.

 

A na skuteczne umówienie się to już straciłem nadzieję ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w czym problem z napisaniem maila do benchmark.pl?

Rozumiem gdyby chcieli jakies pieniadze, a tak fajny serwer (wkrotce rankingowy) na szybkim laczu ciagle stoi pusty.

Chyba ze ktos tam gra pozno w nocy (po 24.00) ja zagladam miedzy 19.00 a 21.00 dopoki nie znajde dobrego serwera zagranicznego.

Cos mi tu pachnie glupota - chyba ze znacie lepszy serwer na ktorym nie chcecie widziec niektorych graczy, albo kazdy sie tylko przechwala ze gra a naprawde tnie na piracie w singla.

Jak to jest?

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi tu pachnie glupota - chyba ze znacie lepszy serwer na ktorym nie chcecie widziec niektorych graczy, albo kazdy sie tylko przechwala ze gra a naprawde tnie na piracie w singla.

Co Ty sugerujesz chłopie :D ja tam gram kiedy mam czas , a że ostatnio nie za bardzo go mam , to po prostu się nie umawiam bo ciężko mi określić o której godzinie będa akurat grał , a jeśli chodzi o serwery to po prostu szukam i się wbijam tam gdzie mały ping.

 

Przyjdzie wrzesień czas sesji poprawkowej to się bede mógł umawiać bo czasu będe miał aż nadto :> (na nauke of cors :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pewien problem z gra, wiec zainstalowalem najnowszego patch v1.02 na poczaku byl jakis problem z plikiem co zignorowalem, nastepnie odpalilem gre i wywalilo mnie do pulpitu... czyli tak jak niektorzy opisywali wczesniej w tym topicu... Wiec przemyslalem sprawe i zainstalowalem 2 raz gre i patcha i wszystko bylo juz w porzadku, odpalam gre i gra sie odpalil... pierwsze co rzucilo mi sie w oczy o info o wersji v1.1.2375.0 gdzie wczesniej bylo1.01.2442.0 (czy jakos tak) i wszystko bylo by w porzadku gdyby nie to ze nie moge sie polaczyc na zaden z serwerow, wyskakuje informacja ze ablo moja jest na nowszych plikach niz ta na serwerze albo moje pliki sa za stare (najczesciej wyskakuje ze pliki sa starsze niz te na serwerze) do tego przegladarka powinna pokazywac jakies serwer ktore sa na tej samej wersji co moja gra i jesli nawet pokaze to tez nie moge sie polaczyc... wie ktos moze cos???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co to mają ciągłe problemy z BF2

polecam przesiadke na Console ,obojętnie jaką

nie będziecie mieć problemów :)

a i nerwów mniej

i na Tweaku będzie luźniej

 

Instalowałem demo na 5 różnych kompach

grafy ATI ,NVidia ZERO problemów

Grywam w kafeji na 2 kompach w orginała

Zero problemów

 

razem obskoczyłem w Demo BF2 i orginała ponad 7 kompów

i na żadnycm nie było zwisów ,blackScreenów itp

jedyne bugi to małe błędy w wyświetlaniu cieni i niektórych textur

 

 

THE END

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na kazdych serwerach zdobywa sie punkty potrzebne do awansu jak nie to napiszcie jak sie te punkty zdobywa bo wydaje mi sie ze stanolem w miejscu

1559325[/snapback]

Tylko na takich, które mają status "rankingowe". W przeglądarce serwerów mają ikonkę "baretki"(?). W przeglądarce jest opcja, żeby wyszukiwać tylko rankingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.1.24840 - tak mi pisze, jak zainstalowałem 1.02 niby, ehh ciekawe czy sie dobrze zainstalowal, czy to tylko taka numeracja z du..py

1559865[/snapback]

Mam zainstalowany patch 1.02 i dokładnie ten sam numer (1.1.2484.0) więc chyba jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEY!

Sorry ze sie wtracam ale mam pewien problem z Battlefieldem 2. A mianowicie jak mozna odczytac swoj cd key? Chce sobie zrobic format calego dysku a moj serial wraz z reszta (mam tylko sama plytke :sad: ) gdzies sie zgubily (taki syf mam kolo biurka :wink: )

 

PoZdRaWiAm

i z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEY!

Sorry ze sie wtracam ale mam pewien problem z Battlefieldem 2. A mianowicie jak mozna odczytac swoj cd key? Chce sobie zrobic format calego dysku a moj serial wraz z reszta (mam tylko sama plytke :sad: ) gdzies sie zgubily (taki syf mam kolo biurka :wink: )

 

PoZdRaWiAm

i z gory dzieki za odp

1560208[/snapback]

 

jaja sobie robisz z nas człowieku?!?!?! Lepiej znajdz to co zgubiłes i ODCZYTAJ kod z INSTRUKCJI na TYLNIEJ STRONIE! Inaczej - jeśli szukasz idiotów to zle trafiłeś! takich rzeczy sie nie gubi od tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...