Skocz do zawartości
Piotr_Sz

Ile czasu spędzacie przed komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy teoretycznie 8h, ale bardzo rzadko udaje mi się wyjść do domu "normalnie".

Zwykle jest to około 10h. Ale z tego przecież żyję.

Mój rekord przy kompie, to 42 h w zasadzie bez odrywania się od klawiatury - przerwy na kibelek (tego raczej przełożyć się nie da :wink: ) i czynności związane ze zrobieniem kawy. Mieliśmy w firmie pierwsze zamknięcie roku na świeżo wdrożonym systemie i wszysko się waliło. A że byłem wtedy administratorem i pewne czynności mogłem wykonać tylko ja, to i tak zeszło.

W domu zwykle koło dwóch godzin, w porywach do czterech.

Na szczęście z komputera korzysta również moja Kasia, to nie zawsze mam do niego dostęp. A jestem, kurna, maniakiem. :)

I tak to dzięki Kasi mogę sobie poczytać (teraz np. czytam Powstanie Davies'a), czy pooglądać TV.

Nie ma to jak kobiety, co Sikor ? :) A odnośnie tematu:

 

Poniedziałek - Piątek -> 11 godzin (rano, potem w pracy, i na wieczór)

Weekend -> 7 godzin (albo tylko 1 jak muszę jechać do szkoły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie spedzam tak duzo czasu przy komputerze. Na pewno znajdzie sie te pare godzin codziennie przed pecetami przeroznymi czy to w pracy czy w domu. Ale poza tym spedzam czas przy macierzach, modemach, switchach FC ostatnio, podrzucam sobie GBIC'i i karty FC, czasem przy wiertarce, czasem ze srubokretami i takimi tam przy szafach rack i tak dalej i tak dalej :-)

 

A tak powazniej do sprawy podchodzac, to ciagle sobie obiecuje, ze usiade w domku przy jakims cappuccino i troche Lema poczytam na ten przyklad. Nasuwa sie wniosek, ze warto czasem sie wyluzowac i np. wyjsc gdzies z dziewczyna/zona/samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pon - ok. 8h

wt - ok 8h

śr - ok 9h

czwartek - ok 10 h

piątek - ok. 9h

sobota - ok 13 h

niedziela - ok 13 h

 

to ile siedze danego dnia przy komputerze zależy od ilości pracy domowej i wszelakich zajęć 8) siedzę do oporu i wciąż mi mało :? zawsze mam coś do zrobienia, jakąś płytę do przesłuchania albo jakąś grę do przejścia :P w ten sposób nigdy się nie nudzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając te stare posty doszedłem do wniosku żę moja matka nie ma racji :D, nazywa mnie nałogowcem :)

 

ja w czasie szkoły siedzę max 5h, teraz ferie to ok 10 h( w czym 2 h jakiś filmik ciekawy)

 

wybaczcie ale w wkakacje to jest lekkie przeginanie z waszej strony, rozumiem niektórzy mają pracę przy kompie etc ale normalni uczniowie to chyba powinni wiedzieć co to jest wyjście na dwór ??? no dobra wstawamy ok 10-11, właczamy pc do ok 14, potem obiad i wychodzimy na dwór (rowerek, gałka, spotkania ze znajomywmi etc, okazjonalnie imprezka, browarek) czyli wracamy ok 22, właczamy pc i siedzimy do 2-3

 

w wakacje przed kompem więcej niż 8-10h to jest marnowanie waszego życia i zdrowia, potem sie dziwią dlaczego okulary noszą

 

dobra koniec nie chciałem nikogo urazić ani pouczać, tylko .... peace

 

ps. może jakiś psycholog by się przydał :D, albo jakieś NKZ

( nieanimowi komputrowcy zapaleńcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh juz dawno tego nie zliczalem. jako ze studiuje informatyke to od komputera praktycznie nie odchodze, przycisku power nie pamietam kiedy uzywalem, na moim kompie stoi kilka uslug typu http, ftp, sql, php z ktorych korzysta moje grupa uczelniana, wiec sprzetu nie wylaczam.

 

wstaje rano godzine wczesniej niz mam wyjsc z domu, sprawdzam poczte, newsy, co nowego na forach, przy sniadaniu prasowka na onecie, wylaze na uczelnie - chwila przerwy od kompa, bo wyklady - potem larorki tak ze 2-4 godzinek i powrot do domu - czas na projekty kierunkowe (inzynieria srodowiska - cad itp) + informatyczne (programowanie, rozkmoinianie, bazodennikowanie). Słońce gdzies zniknełło, czas na relax i znajomych, z reguly juz za pozno zeby gdzies wyjsc - utrzymywnaie kontaktu via gg. lacznie? w tygodniu ok 8-12 godzin, w weekend? czas ktory spedzam w domu minus ten "zmarnowany" na posilki. Czy jestem uzalezniony? nie - zadnych problemow z miesiecznym wyjazdem bez kompa kafejki czy innego ustrojstwa w poblizu - to pasja ale jeszcze (po 13 latach) nie nalog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

o duzo za dlugo;) ale jak niema co robic to juz wole posiedziec niz sie gapic w sciane albo tv :mrgreen: przez to dziewczyna mnie opieprza:\ hyhy a to nie jest wesole;)

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy ok.8h a popowrocie w domu jakieś 5h. No i na uczelni ale w weekendy jakieś 3-4h.

Albo siedze na forum albo gram w MOHA, NFSU2 i inne takie...

 

Co za życie...a właściwie to je lubie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

w tygodniu 3-6 h,w weekend ok.10h.Teraz mam ferie a w Poznaniu pada i brzydko to jak wstane o 11 to siedzie gdzies tak do 24 :)

W wakacje wstaje-jest 10 moze "troszke" pozniej.SIadam na kompa,pozniej wyskocze gdzies z kumplami i po poludniu na kompa,wieczorem jak chlodniej na dwor,i noc na kompa.Nie pytac kiedy spie :D

Edytowane przez per3z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...