Skocz do zawartości
berkut

!! Chłodzenie freonem !!

Rekomendowane odpowiedzi

i cos chyba nie ma tego Conroe... :/

 

A szkoda, z checia zobaczylbym wreszcie polskie testy tego procka... a juz szczegolnie w lapach demka, czy Devil'a :] : :]

Edytowane przez mickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos powiedzial, ze nie ma? :D

Aż se monit oplułem, aleś ty jest łóś... :mur:

 

Devil: :plum: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem co się z wami chłopaki ostatnio dzieje. Zakochaliście sie czy co :mrgreen: ciągle kłótnie AMD vs Intel i inne takie tam przepychanki. :blink:

 

Jak nie padnie jakiś rekord oc :blurp: to się w końcu pozabijacie :plum:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ColdBugiem? Mam opterona 165 CCBWE 0547 TPMW, i zastanawiam się nad kupnem FC do niego, ale obawiam się ze pojawi mi się przy jakiejś temp coldbug i nie bede mogl wykorzystac w pelni mocy FC. Moze ktos mi odpowiedzieć jak wskazuje praktyka z temperaturami pojawiania się coldbuga?

Inne pytanie czy mozna na codzień używac procek chlodzony FC przy napięciach rzędu 1.7V? nie jest to zabojcze dla niego?

A może lepiej kupic wodne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ColdBugiem? Mam opterona 165 CCBWE 0547 TPMW, i zastanawiam się nad kupnem FC do niego, ale obawiam się ze pojawi mi się przy jakiejś temp coldbug i nie bede mogl wykorzystac w pelni mocy FC. Moze ktos mi odpowiedzieć jak wskazuje praktyka z temperaturami pojawiania się coldbuga?

Inne pytanie czy mozna na codzień używac procek chlodzony FC przy napięciach rzędu 1.7V? nie jest to zabojcze dla niego?

A może lepiej kupic wodne?

chcesz kupic ? patrz moj sig :D

 

cb objawia sie tym ze im nizsza temp tym mniejsze max stable htt mozesz osiagnac, bylo to omawiane wiele razy, sprawdz sobie poprostu na najnizszym mnozniku i divie ile mozesz osiagnac htt i przy normalnym w miare procku na fc ta wartosc spadnie o 50-80, w extremalnym przypadku o 200 :P. napiecie rzedu 1.7 jest w miare bezpieczne, procek raczej sie nie przegrzeje od tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale to już wiem, pytam o konkretny procek :) Pytałem na XS ale bez odpowiedzi, to może ktoś tu miał doświadczenie z opteronem 165... CO do Twojego sprzętu... zobaczymy. Nic nie obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale to już wiem, pytam o konkretny procek :) Pytałem na XS ale bez odpowiedzi, to może ktoś tu miał doświadczenie z opteronem 165... CO do Twojego sprzętu... zobaczymy. Nic nie obiecuję.

 

mialem opka 165 na fc, dramat tego procka polegal na tym, ze 1st core krecilo sie w miare, a drugie to porazka byla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ColdBugiem? Mam opterona 165 CCBWE 0547 TPMW, i zastanawiam się nad kupnem FC do niego, ale obawiam się ze pojawi mi się przy jakiejś temp coldbug i nie bede mogl wykorzystac w pelni mocy FC. Moze ktos mi odpowiedzieć jak wskazuje praktyka z temperaturami pojawiania się coldbuga?

Inne pytanie czy mozna na codzień używac procek chlodzony FC przy napięciach rzędu 1.7V? nie jest to zabojcze dla niego?

A może lepiej kupic wodne?

jakieś 90% A64 ma Cold Buga

nie śledzę "magicznych serii" - może myrdin się wypowie

na Twoim miejscu z kupnem FC do tego proca bym się wstrzymał i sprawdziłbym czy nie ma CB najpierw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś 90% A64 ma Cold Buga

nie śledzę "magicznych serii" - może myrdin się wypowie

na Twoim miejscu z kupnem FC do tego proca bym się wstrzymał i sprawdziłbym czy nie ma CB najpierw

Yoto, jak kolega ma to sprawdzic (czy nie ma Coldbuga), nie majac FC, wg Ciebie ?

 

pozdro

Piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda + lod juz styknie.....

 

no nie bardzo, jakby mial extreme CB jak ja przy +5 to spox, moze da rade spr, ale juz jakby mial cb przy - 20 czy chociaz -10, to woda+lod nic mu nie poradzi

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie mial oglad czy wogole sie warto bawic w chlody

chaos u siebie na wc mial max stable htt 410, kombinowalem jak szlo, tylko tyle..... przyjechal do mnie i na fc zrobilem 440, troche nie w ta strone co trzeba to poszlo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos u siebie na wc mial max stable htt 410, kombinowalem jak szlo, tylko tyle..... przyjechal do mnie i na fc zrobilem 440, troche nie w ta strone co trzeba to poszlo :P

e .. misiu .. bylo 400 na fc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem opka 165 na fc, dramat tego procka polegal na tym, ze 1st core krecilo sie w miare, a drugie to porazka byla :D

Jaka seria? i jak się krecił? u mojego pierwsze jądro jest słabsze niż drugie :) pewnie cierpi na wnętrostwo :mur:

 

 

A może ktos z Trojmiasta ma FC i mogłby mi pomoc w sprawdzeniu jak tam u mnie z CB B)

 

Sprawdzenia za pmocą wody i lodu... nie mam WC a wydawac kilkaset złotych na WC zeby sprawdzić a potem wydac znowu na FC to nie dla mnie... To juz chyba lepiej zrobic chiller ze starej lodowki (widzialem na XS :) )

Edytowane przez Jimmy007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...