Skocz do zawartości
tomcyk

________Co za zamuła _____________________

Rekomendowane odpowiedzi

hej

juz od tygodnia forum mnie tak zamula...ze ąz czasami wole se isc gdzie indziej ..

nie wiem..moze to umnie...ale inne www mi cykaja pieknie...

 

klikam ze chce se wysłac wiadomosc...i nic..a poozniej mam wyslanych ze 3 ....albo kombo 4 in 1 :|:|:|:|:|:|

 

Macie tam Panowie jakies problemy tecjniczcne ..czy co ?? :)

Szacuneczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano staramy sie jak mozemy -dzisiaj byl tzw massive upgrade ;) Z tym ze wiadomo ze to tylko kosmetyka co mozemy poradzic ze 2 GB ramu to 2 razy zamalo a 4 kosci 1 GB ECC z certyfikatem Intela kosztuja tyle co roczne obroty tweak'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasem zamula, ale i tak jest już lepiej (także to nie wina twojej sieci tomcyk, zresztą ja jestem w sąsiedniej :twisted: ). Aby nie wysyłało kilku postów, nie należy "klikac" kilka razy na przycisk "wyslij", wystarczy raz i czekać cierpliwie :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił jakąś zrzutke kasy... np przez smsy czy tez przez przelew bankowy na nowy serwer, nie bylo by problemu.

mozna było by zrobić np taką, rzecz, ze kazdy kto zapłaci ma pełny dostep do forum a ten kto jeszcze tego nie zrobił nie moze zakładac nowych tematów, a odpowiadac moze tylko na 1 temat w 1 godzinie mysle ze bylo by to calkiem sesowne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mowilem z kilkanascie razy czemu SMSy ssa. Z 1,22 PLNa wydanego na smsa serwis dostal by 30 groszy ;)

no tak, ale mozna wprowadzic okresowe oplaty na konto... co łaska ;o
Ta i wez to rozlicz potem z urzedem skarbowym ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mowilem z kilkanascie razy czemu SMSy ssa. Z 1,22 PLNa wydanego na smsa serwis dostal by 30 groszy ;)

no tak, ale mozna wprowadzic okresowe oplaty na konto... co łaska ;o
Ta i wez to rozlicz potem z urzedem skarbowym ;/

A darowizn nie odlicza się już od podatku? Bo wiem że kiedyś można było.

 

Jakby był numer konta podany też mógłbym się dorzucać bo to forum zawiera wiele przydatnych rzeczy a niestety czasem aż się człowiekowi nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...