Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam rowniez na nas zpubliczny serwer:

 

[PL] [FFA] LFserwis | Aconite Bot

 

194.146.252.14:27015

 

Niskie pingi i kultura gwarantowane !!!!!!!

1690066[/snapback]

Beznadziejnii admini: Dostalem kicka bo strzelilem 4 heady pod rzad z pistola (tego no z 7 nabojami) a potem wszedlem, 2 z avp i slay od admina....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnii admini: Dostalem kicka bo strzelilem 4 heady pod rzad z pistola (tego no z 7 nabojami) a potem wszedlem, 2 z avp i slay od admina....

1691474[/snapback]

Eee nie sądze żeby to był powód... Znając Ciebie i Twoje zachowania to było też coś innego, grałem u ludzi z AC na serwie nie raz i z nimi na innych serwerach i są to naprawdę równi goście... Sądzę że o czymś nam nie mówisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnii admini: Dostalem kicka bo strzelilem 4 heady pod rzad z pistola (tego no z 7 nabojami) a potem wszedlem, 2 z avp i slay od admina....

1691474[/snapback]

Jacy admini tam wtedy byli ???? Watpie zeby cos takiego mialo miejsce !!! U nas nie ma adminow ktorzy maja po 10 lat i w zaleznosci od humoru zarzadzaja serwerem...

 

Jeszcze raz zapraszam !!!

 

[PL] [FFA] LFserwis | Aconite Bot

 

194.146.252.14:27015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy admini tam wtedy byli ???? Watpie zeby cos takiego  mialo miejsce !!!  U nas nie ma adminow ktorzy maja po 10 lat i w zaleznosci od humoru zarzadzaja serwerem...

 

Jeszcze raz zapraszam  !!!

 

[PL] [FFA] LFserwis | Aconite Bot

 

194.146.252.14:27015

1691633[/snapback]

Nie przejmuj się, "kolega" napewno coś przegioł :) Nie raz już z nim były problemy na niejednym serwie, prawie tak jak z legendarnym aniołkiem ciemności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak 777 - juz nie robie na serverach tego co kiedys.... ;]

 

BusteR - niestety nie pamiętam juz..;/

 

Poprostu dostalem kicka w pierwszej\drugiej rundzie za zabicie 4 gosci z pistoletu (ct, ja bylem terro), a potem w 3 rundzie slaya za zabicie 2 terro z awp jak bylem w ct.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperium Gier wp.pl | PIFPAF.pl|193.42.218.101:27018 - całkiem miły serwerek, ping mały, atmosfera w porząsiu :) Dzisiaj nawet mak'a777 widziałem :)

1691968[/snapback]

Ano grałem :) Na pożyczonym koncie od Zenfista (greets to U zen :D) :D Miło tak się odprężyć :D Pod jakim nickiem grałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick taki jak w podpisie, tj. Nafazowany Batonik. Pamiętam Ciebie z de_traina, byliśmy wtedy w terro.

edit. Mam pytanie. Gdy wpisze statsme [ przykładowo ], pokazuje mi mój ranking, ilość zabitych itd. Czy jeśli zmienie nick, ranking będzie naliczany od nowa? Czy ten cały 'mod' nalicza z całego konta Steam, obojętnie z jakim nickiem w grze?

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mani Admin Plugin zapisuje na Steam_ID

Jesli chcesz skasowac swoj rank kup nowe konto :))

Edit Literówka  :wink:

1693131[/snapback]

Mylisz się rogerro :) Da się ustawić czy ma zapisywać po nicku, steamid czy ip :) Offkoz po stronie serwera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło że zapraszacie na swojego nibypublic serwa,ale...

kilka razy spróbowałem pograć i co? ano ani raazu nie zdazyłem zagrać całej mapki(pech?).

Ledwo człowiek zdążył sie rozgrzać a tu pada tekścik np: " a może tak 5na5 ?" lub coś podobnego, nie mija kilka minut i pada bardzo grzeczna prośba o opuszczenie serwa. Nawet grzecznie czekają z wykopaniem - jakieś 30 s.Pełna kulturka aż miło.

Zresztą aby sie przekonać jaki w tym klanie jest stosunek do innych wystarczy przeczytać post#3450, dla co niektórych inni gracze to "frajerstwo"( a dla mnie taka postawa to "gowniarstwo"- mam na myśli zachowanie a nie wiek).

 

Fajnie że macie własny serwer, fajnie że się na nim zajefajnie bawicie.

Tylko po co zapraszacie innych?Przecież wam tylko przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło że zapraszacie na swojego nibypublic serwa,ale...

kilka razy spróbowałem pograć i co? ano ani raazu nie zdazyłem zagrać całej mapki(pech?).

Ledwo człowiek zdążył sie rozgrzać a tu pada tekścik np: " a może tak 5na5 ?" lub coś podobnego, nie mija kilka minut i pada bardzo grzeczna prośba o opuszczenie serwa. Nawet grzecznie czekają z wykopaniem - jakieś 30 s.Pełna kulturka aż miło.

Zresztą aby sie przekonać jaki w tym klanie jest stosunek do innych wystarczy przeczytać post#3450, dla co niektórych inni gracze to "frajerstwo"( a dla mnie taka postawa to "gowniarstwo"- mam na myśli zachowanie a nie wiek).

 

Fajnie że macie własny serwer, fajnie że się na nim zajefajnie bawicie.

Tylko po co zapraszacie innych?Przecież wam tylko przeszkadzają.

1693706[/snapback]

Czytaj sig'i [; tam jest wsztyko misiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ołłłłł,

jaka szybka reakcja, czyżby kogoś zakoliło?

@Poca

po 1: nie mów do mnie "misiu" -misiu,

po 2: może mi sie coś pop...- skoro twierdzisz że różne klany to pewnie masz racje, ale to nie zmienia faktu że zachowanie podobne,chciałem na tym przykładzie pokazać pewien styl

@Orgiusz

o żesz Ty ... chciałoby mi sie powiedzieć,

a co masz do poziomu mojej wypowiedzi?

Wydaje mi sie że czytać czytam i co nieco rozumiem, natomiast nie rozumiem takich co tylko potrafią naigrywać się z innych(czytaj: wyzywać).

Bo sami pewnie od pierwszego wejścia na serw prezentowali poziom godny mistrzów.

 

ps

zanim zdążyłem odpisać następny nazwał mnie "misiem", ale żaden nie zaprzeczył temu co napisałem

Facet napisał coś co się nie spodobało- wyzwać go! I to jest pewnie ten poziom.

 

Jesteście żałośni, panowie progamerzy z Ses'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu? masz forum klanu SeS, gdzie mozesz skladac wszelkie zazalenia jakie Ci sie podoba w sprawie ich serwera. No wlasnie... Jest jeden problem, bo to jest ich serwer (!) i beda robili z nim co im sie podoba, wiec nie powinienes miec pretensji raczej.

Robisz krzyku conajmniej tyle, jakby Ci ktos ukradl haslo do Twojego konta steam.

Wiec moze daj sobie spokoj w tym temacie i udaj sie gdzie trzeba, lub poprostu sobie odpusc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyz,

ponieważ pofatygowałeś się skomentować mój post to Ci odpowiem (tego wątku dalej ciągnąć nie zamierzałem).

Nie robię żadnego krzyku, nie mam pretensji, jestem całkowicie świadomy że to ich serw (przecież pisałem że się swietnie bawią na swoim).

A problem jest taki że to na tym forum zapraszają na ten serwer więc na tym forum opisałem swoje pierwsze wrażenia.

Tak samo jak wielu innych na temat innych serwerów.

Bo do tego między innymi to forum służy.

I to by było na tyle.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście żałośni, panowie progamerzy z Ses'a.

1693927[/snapback]

Nie no dobry jesteś, zastosuj się do tego co POCA napisał:

Kurfa. Daje Ci szanse ponownej analizy tematu...

1694399[/snapback]

 

Narcyz,

ponieważ pofatygowałeś się skomentować mój post to Ci odpowiem (tego wątku dalej ciągnąć nie zamierzałem).

Nie robię żadnego krzyku, nie mam pretensji, jestem całkowicie świadomy że to ich serw (przecież pisałem że się swietnie bawią na swoim).

A problem jest taki że to na tym forum zapraszają na ten serwer  więc na tym forum opisałem swoje pierwsze wrażenia.

Tak samo jak wielu innych na temat innych serwerów.

Bo do tego między innymi to forum służy.

I to by było na tyle.

 

pozdrawiam

1694388[/snapback]

Ludziom się w głowach przewraca... Zapraszamy na nasz serwer, za darmo udostępniamy go publicznie, nie mamy z tego żadnych profitów, nikt nam nie dopłaca do serwera, jednak możecie z niego korzystać gdy jest wolny... Jesteśmy klanem więc musimy dużo grać aby poprawić się jeszcze względem naszych ostatnich osiągnięć!! A żeby tego dokonać musimy grać dużo sparów i wypraszanie jest grzeczne, ale do niektórych nie dociera że przeciwnicy z innego teamu już są w drodzę i trzeba opuścić serwer... Jak Ci nie pasuje to nie musisz u nas grać, naprawdę jakoś specjalnie się tym nie przejmiemy i nie załamiemy... Jak jest wolny to proszę, grajcie do woli, ale jak gramy/chcemy grać spara to przykro mi, my ten serwer utrzymujemy (greets to NASTI) i my mamy prawo na nim robić co nam się podoba...

 

P.S.

Weź przeczytaj uważnie ostatnie strony, bo raz rzucasz się do nas raz do tweaka i mieszasz dwie sprawy, o to chodziło ORGIUSZowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, w koło gadacie o graniu na serwie, a ja nikogo tam nie widzę ! Gram cały czas na 62.21.96.9:27013 [iCP], a Severus stoi pusty. Czasem ktoś gra, ale wtedy zawsze serw jest zamknięty, a xywy z kosmosu. Teraz grają trzy osoby, serw zamknięty, xywy kosmos. Dla mnie wasze pozmieniane xywy to tak jakby, grał z obcymi, zresztą, i tak serw pusty albo zamknięty. Poważnie, gram codziennie kilka godzin i jakoś nie widzę gry na severusie. Może w nocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...