Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

jak narazie jeszcze mi nie wywalilo dzisiaj... wczoraj to nawet nie moglem wejsc na kuznie (3 x error ;/)

1683255[/snapback]

Ja dzisiaj grałem z chłopakami MIXa... Było spoko, ale pod koniec gry 4errory z rzędu :/ Nawet restart STEAMA nie pomagał :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ze gdzies juz bylo na ten temat tylko gdzie :(

Zrobilem Backup-a mam jeden plik 2.9 giga .exe (narazie ok)

 

Po ponownej instalce steam-a uruchamiam "SteamBackup Half-Life 2.exe"

i ....

"please insert the volume containing the file: SteamBackup Half-Life 2 disk2 .dat"

Przeciez zrobil tylko 1 plik jak to przeskoczyc

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 50 strony sie jeszcze nie dopchalem :) THX

Ale Kzi mial jakos inaczej bo:

 

"Uruchamiamy BACKUPA. Niech sobie leci, gdy poprosi o cd (dvd) którego nie mamy - bo nie było - otwieramy (np) C:ProgramFiles/Valve/Steam/Steamapps i zmieniamy nazwy plików. Kasujemu im (z przodu) ~ a z tylca .tmp."

 

To by rozwiazalo problem tyle ze u mnie Backup wogole nie rusza !

Po liscie gier jakie sa w Backu Next i odrazu komunikat "ble ble dysk2"

 

Tylko tak mysle ze w Steamapps mam .gcf od HL1 i CZ czy to moze powodowac zwieche Backupa i wolanie o 2cd ??

 

Cale szczescie ze tydzien temu zrzucilem .gcf od HL2 jak bym przeczuwal :) tak ze braklo tylko ostatnich Uploadow , ale temat draze dalej

 

Kochamy cie Valve :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i latwiej i szybciej ale wszystkiego wychodzi wtedy przeszlo 5giga a plik backupa zajmuje 2.9 (wszystko w moim przypadku) tak ze Back-a wsadze na plyte DVD a .gcf nie upchne (bierzemy pod uwage tylko DVD 4.7giga)

 

 

 

 

 

P.S.

 

To przeciez i tak bede musial chyba dossac prawda

teraz to juz mniejszy problem neo512 ale do niedawna na 128 :(

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory jesli było, ale mozna testowac nowego Steam w wersji beta, mi sie bardzo podoba. :D Mozna go sciagnoc przez Steam dopisujac do skrótu: -clientbeta betaui czyli np: D:\Steam\Steam.exe -clientbeta betaui

 

A zopomniał bym jeszcze, che ktos moze zostac NewsWriterem na stronce www.CsZone.PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze stąd w CSS ? Ja już zrezygnowałęm z przydomka Tweak, ludzie mnie o klan pytają i co ja mam im odpowiadać ? W koło, że nie gramy, że nie ma przyjęć (bo klanu nie ma) itp?

Wczoraj n aserwie Serverusa ktoś grał, ale serw jak zawsze zamknięty i xywy jakieś z du_py.

Koniec nadszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze stąd w CSS ? Ja już zrezygnowałęm z przydomka Tweak, ludzie mnie o klan pytają i co ja mam im odpowiadać ? W koło, że nie gramy, że nie ma przyjęć (bo klanu nie ma) itp?

Wczoraj n aserwie Serverusa ktoś grał, ale serw jak zawsze zamknięty i xywy jakieś z du_py.

Koniec nadszedł.

1689646[/snapback]

Ja gram. Fakt faktem, jak nie ma własnego serwera to się już tyle nie gra. KZI, to jeszcze nie jest koniec, aczkolwiek jak tak dalej pójdzie to dobrze na pewno nie będzie.. :unsure: Edytowane przez Griszman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

217.96.13.220:27015

na chwile obecna wszedzie mam ok 30 ping a na tym serwie ponad 315 :(

 

Zapraszam rowniez na nas zpubliczny serwer:

 

[PL] [FFA] LFserwis | Aconite Bot

 

194.146.252.14:27015

 

Niskie pingi i kultura gwarantowane !!!!!!!

Edytowane przez BusteR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze jestem cały czas gotowy do grania, ale nikt nie przejawia chęci...

z Robakiem wbiłem raz na ffa na jakis serw pojechalismy frajerstwo i tyle było grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze stąd w CSS ? Ja już zrezygnowałęm z przydomka Tweak, ludzie mnie o klan pytają i co ja mam im odpowiadać ? W koło, że nie gramy, że nie ma przyjęć (bo klanu nie ma) itp?

Wczoraj n aserwie Serverusa ktoś grał, ale serw jak zawsze zamknięty i xywy jakieś z du_py.

Koniec nadszedł.

1689646[/snapback]

EJJJ (czyt. KZI : ) kiedy ty wogle jestes w domu <: bo chyba juz z 2 tydzien chce sie do ciebi dobic na gg i cie nie ma. Tak pisze twoja Żonka (pozdrow <: ). A wiec kiedy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...