Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

mj18 to ty mnie dzis slapneles na office?

wszyscy tu gracie na tym poligonie to sobie tam podpielem i na dziendobry dostalem dwa heady od swoich na office w T a potem admin mnie slapnal za 20hp i zostalem z 5hp to jakies zarty ktorych nie rozumiem czy cos?

na tym poligonie to tak zawsze?

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie rozumiem, co komu przeszkadza w przeklinaniu na serwie ? Używanie słownicta ogólnie uznanego za "nietaktowne" jest nagminne w sporcie - popatrzcie na piłkę nożną, koszykówkę, każdy, każdy sport - to sa emocje, emocje uwalniają różne słowa. Teraz, jeżeli mnie ktoś zdenerwuje np na ulicy, zajedzi emi drogę czy wyjdzie na pasy na czerwonym - ja nie odpuszczam nikomu, zaraz leci wiącanka "ty k, gdzie k leziesz na czerwonym !" Tak się żyje, ja przekleńst używam bardzo często, ale zawsze dla podkreślenia sytuacji - jeżeli powiem "proszę panią, jest czerwone światełko" to zostanę wyśmiany, a jeżeli sypnę to babsko ucieknie, a przynajmniej się zdenerwuje:) To samo w grze - jeżeli baran osłaniający moje plecy nawali głupio (pójdzie sobie, albo rzecz normalna - poczeka, aż mnie zabiją izaczną zmieniać magazynki to on ich kończy), to zaraz kurvy lecą.

Nie rozumiem, dlaczego nie można przeklinać na serwach ? Hmm, admini to ministranci ? Nie przeklinacie z kolesiami na wagarach pod budką z piwem ?

Dla mnie wyzywanie jest karane banem, np ktoś się kłóci - ok, przez chwilę przynajmniej - norma (gra, emocje). Ale, jeżeli dojdzie do "twoją matkę trącał pies" to momentalnie ban i koniec, bez gadki. Obrażanie nie, przeklinanie tak - umiarkowanie.

 

Trening miałem ? Ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam twoje zdanie KZI i wg mnie uzywanie przeklenstw w umiarze nie jest zle gorzej gdy wywiaze sie klotnia i zaczynaja leciec na siebie bluzgi...

A jak ktos cie z twojego teamu postrzeli a chwile pozniej drugi dobije to jak powiesz "no kurva co za typ" to chyba normalna reakcja? Karanie kickiem za cos takiego jest dla mnie smieszne - trzeba znac umiar a nie zgodnie z regulaminem co do punkciku kickowac ludzie badz nie. To przeciez gra a nie wazne spotkanie biznesowe...

No ale poligon to nie moj serwer to oni sa tam adminami wiec niech sobie rzadza jak tam chca - dla mnie tylko takie sztuczne utrzymywanie ""porzadku"" jest troche smieszne... szczegolnie ze ludzie i tak beda to omijac jak sie tylko bo kazdy bedzie chcial wyrazic emocje po swojemu i beda mowic qwa, fak itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem właśnie mixa z chłopakami, no jestem zachwycony, wraca ochota na grę ;) Dzięki !

1698438[/snapback]

Taki właśnie jest CS :D Nie raz ochota ucieka, ale zawsze wróci :P Za to kochamy CS'a od dawien dawna :>

 

btw. Własnie odpaliłem Steam'a hahahahaha LOL co to za wygląd OMG, normalnie Valve gratulujemy poczucia gustu. N/C jak zabawka z odpustu hehehe :]]]]] jeszcze mogli czcionki zaokrąglić jak już wszystko takie okrągłe :D i te kolory boshe :o Oni chyba mają w genach instynkt do spi... wszystkiego nawet jak się wydaje, że gorzej być nie może ;)

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wytyczne z góry. Mam pilnować porządku to pilnuje. exec nie dostałes kicka przecież wiec po co się burzysz?

1698155[/snapback]

ej to nie tak - ja sie nie burze. Wiem ze dostales wytyczne i robisz co trzeba i ok ja ni do tego nie mam. A przed chwila to tylko mowilem(za KZI-m) co mysle o tych wszystkich restrykcyjnych zakazach przeklinania. A jeszcze wczesniej spytalem sie za co dales slapa bo na serwie jak sie pytalem to nic nie mowiles i nie wiedzialem czy tak dla jaj czy za cos konkretnego.

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu ja raczej odpadnę, w nocy tepsa ścieła mi NEO (limit), także już modemik odpięty i czeka aż go zwrócę. Zamówiłem dzisiaj na siebie tel (numer) i NEO z nowej promocji - 512 na 2 lata, przez pół roku będe płacił tylko 1zł/mieś :) Teraz mam osiedlówkę, ale to jest 4megabity na 700-800osób, wieczorami lagi sięgają liczb moich długów w euro :) także nie pogram :)

Faktycznie, grało się super ;) "Dla mnie to mało, mało" ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu ja raczej odpadnę, w nocy tepsa ścieła mi NEO (limit), także już modemik odpięty i czeka aż go zwrócę. Zamówiłem dzisiaj na siebie tel (numer) i NEO z nowej promocji - 512 na 2 lata, przez pół roku będe płacił tylko 1zł/mieś :) Teraz mam osiedlówkę, ale to jest 4megabity na 700-800osób, wieczorami lagi sięgają liczb moich długów w euro :) także nie pogram :)

Faktycznie, grało się super ;) "Dla mnie to mało, mało" ;) ;)

1699496[/snapback]

Co to za promocja z tym pol roku za zlotowke ?? :D

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z importowaniem spray'a w css

wszystko bylo ok az pewnego dnia chcialem zmienic spray na spray clanowy i wyrzucilo mi blad Dołączona grafika nie wiem o co chodzi

pomocy :mur:

Update: problem rozwiazany :razz:

Edytowane przez sadam^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Poca

mam to samo tyle ze mi nie widzi tylko CSS :|

Edit: wlasnie go znalazlo :? pokazuje 100% - ready, ale nie moge jej wlaczyc bo on chce ja instalowac :|

Kocham Steama

Update: problem rozwiazany :razz:

Edytowane przez sadam^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak Piraci maja mniej problemow niz legalni uzytkownicy

JEszcze mnie wygladem Steam-a dobili (nie moge sie przyzwyczaic) :(

1704136[/snapback]

tylko ze piraci moga grac tylko na scrackowanych serwerach gdzie warunki gry sa tragiczne np brak jakich kolwiek zabezpieczeń anty-cziterskich -co 2-gi gracz to cheater , lagi, wysokie pingi ....

Steam jako tako chroni nas przed oszustami, bo jak którys juz wpadnie traci konto a wiec tym samym mozliwosc gry na legalnych serwerach - a to wysoka kara, ponieważ konto kosztuje pieniadze

 

sam grałem przez poł miecha na pirackich serwerach - przez to zraziłem sie do samej gry.

niedawno zakupiłem konto Silver za 40zł i jestem VERY HAPPY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...