Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uda Ci sie lamic bardziej niz ja [;

 

A to wczoraj gral Grobel ? Kufa nie wiedzialem :cry:

ze mną nie grałeś ja bardziej lamię [;

 

a na steama zbieram, w ferie świąteczne będę z wami pogrywał [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych lagów nie uświadczyłem. Wczoraj mnie kickowała za przekroczenie limitu co chwila, ale to zupełnie z innego powodu.

Ja wiem czy takie mało... Jak na serwerze 10-cio slotowym toczy się walka 4vs4 lub 5vs5, to chyba dobrze:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcyzku, zwiedzać mapy to na singlu mogę ;) Lubię jak jest więcej ludzi, wtedy może kogoś przez przypadek postrzele ;)

MKL - sprawdź w Media Markt, kumpel ostatnio dał tam za HL2 ~80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUuu może jednak daruj sobie tą grę, procek to Athlon 1333 tak?

Grafa słabiutka, daj spokój, będzie skakało, nikogo nie trafisz :(

Będzie "Run to the hills, run for your lives" :) Albo raczej "Be quick or be death" ;)

Kto ni ekuma, niech porządnej muzy posłuha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kiedys z ciekawosci wlaczylem jak mialem 6800GT w serwisie . Na AXP @ 2.6GHz 2x512mb i rivce tnt2 pro mialem rowne 2 FPS :lol: :lol: Ze juz nie wspomne o tym , ze jak normalnie mialem PING ~40-50 to na tej Rivce bylo 700 oO . Nie wiem co mialo jedno z drugim wspolnego , ale tak bylo...

 

 

GRAMY COS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej LF serwis:

No więc moj klan zakończył gre w turnieju po tym jak pokonaliśmy klan HoS który wymyślił Sobie że zamnie grał ktoś inny(niezgadzały sie steam id)(na tym steamie grałem od początku). A ponieważ byli współorganizatorami Cartman był po ich stronie. Chłopaki nie nagrywali demek i przeprowadzili więcej zmian niż jest przewidziane w regulaminie. Mieliśmy do wyboru albo powtórzyć mecz albo pożegnać sięz turniejem. Wybralismy drugą opcję co spowoduje że klan HoS niezagra już w turnieju ponieważ przegrało mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj gram do 2 rano , obojetnie gdzie byle ludzie byli , a potem do roboty , przerzucic jakies 100 kartonow kazdy po 20kg i bedzie luzik :mrgreen: Obudze sie jak zwykle w srode :lol: Ale taki to juz urok moich wtorkow [;

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy roznica pomiedzy bartonem 2500@2500mhz a venice 3000@2500mhz jest duza w ilosci fps? Jesli tak jak duza :) Zaznaczam ze chodzi tylko o css

 

btw Czy ktos testowal X-Fi i css? Czy dzwiek przestrzenny w sluchawkach jest lepszy?

Najszybszy na świecie procesor audio, porównywalny z Pentium 4 3,6 GHz i 24 razy potężniejszy od Sound Blastera Audigy, radykalnie przyspiesza działanie gier.

Z uwagi na brak stopsounda w css, czy jest zauwazalny przyrost wydajnosci po zmianie na X-Fi? Edytowane przez boomer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mj18,

cosik mi się wydaje że swoje niuusy czytałeś dość dawno, bo ja mam tę kartę od miesiąca a zapewniam Cię że przed zakupem opinie o niej czytałem co najmniej 2 tygodnie.

 

Boomer

jeśli np. pytasz o lepszy dźwięk to sprecyzuj w stosunku do czego?

Ja miałem dźwiękówkę na płycie (realtek 650) i SB Live. I w zasadzie nie ma co porównywać. Różnica w jakości dźwięku jest ogromna, szczególnie odczuwalna na dobrych słuchawkach. Wrażenie przestrzeni niesamowite, jak zapuścisz test to doskonale słychać latający dookoła głowy helikopter.

Css brzmi całkowicie inaczej, powiedziałbym bardziej "soczyście".Kierunki słychać bdobrze i wydaje mi sie że dopiero teraz wiem gdzie i co się dzieje na planszy. Oczywiście trzeba wszystko dobrze ustawić w opcjach - na karcie słuchawki 3D, w grze dźwięk przestrzenny np 5.1 lub 7.1. U mnie działa przestrzeń tylko na 5.1, na 7.1 mam cienkie stereo!!!!!?????.

Różnic w ilości fps nie zauważyłemm, mam co prawda w configu ograniczenie do 100 ale po odblokowaniu jak latało tak lata - pomiędzy 80 a 240(średnio 120).

Być może na słabszych maszynkach gdy procesor ma co robić i ogranicza fps'y np do 30, to te parę czy paręnaście klatek będzie więcej. Dla mnie ten cytacik wygląda raczej na marketingowy bełkot.

Może ktoś ma tę kartę ze słabym sprzętem i powie coś wiecej?

Edytowane przez amad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że nic to nie zmienia w kwestii przyśpieszenia, czy tam ilości fps. Chciałbym się mylić ;)

To już nie czasy isa - pci :)

Edit:

Zresztą, co za problem - wyłączcie dźwięk i sprawdzcie, czy macie więcej klatek :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie.

Czy znacie jakiś dobry serwer, który spełnia takie warunki:

- mam max 16 slotów

- ma pare customowych map (np xcom doki itp)

- nie ma w map cycle map typu aim

- no i najważniejsza uwaga. Taki na którym admin nie może zmieniać mapy ani votowac np. "Czy dust bedzie naspępną mapą".

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...