Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

nie trzeba miec portow przekierowanych

 

mam jakis szitowaty router sagema z tpsy i wszystko ok.

 

co do pytania. ten blad jest zawsze? za kazdym razem?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Chello i jak łącze się przez ich modem (Motorola SB5100E) to jest wszystko ok, jednak łącze mam jeszcze z 2 osobami i tu się zaczyna problem - dziele łącze przez Dlink DI-524. Podczas połączenia wyskakuje komunikat o problemach z łączem lub ze steam-em. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie i wie w czy mjest problem?

przypomnialo mi sie masz w tym routerku na kompie firewalla? sprawdz go nie pamietam ktorych portow uzywa steam poszukaj na forum steampowered.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za jakimś tłikowym mixem ? :)

Wieeedzialem ze sie zgodzicie xD

 

A ja mam pingi 400 - 900 :blink: Internet z kablowki :mur: Co moge zrobic?

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem tu nowy i mam 2 pytanka (dla większości noobowskie :P )

 

1. Jak w CS:S zmienić liczbę fps ??

2. Wie ktoś może czemu czasem jak zaczynam grać w CS:S to mi sie komp resetuje ??

(tlyko w tej grze tak mam :/ ) I jak temu zaradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam duze pingi @ 500 na zagranicznych prywatnych serwerach (nie tylko w godzinach popoludniowych), na polskich normalnie ~ 20-40. Co to moze byc?

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja parę dni temu spotkałem się z czymś ciekawym w CS'ie.

Otóż grałem sobie na serverze niejakiego klanu SAS-chyba szwedzkiego.Na serwerku był także Peter-Killer z tego klanu.Miał tam admina i mógł robić co mu się żywnie podoba.On był w CT.I kto z terro go zabił,miał kicka.Mnie wyrzucił chyba z 5 razy,wywalał prawie każdego i wszyscy wracali po niecałej minucie.Jak się go zapytałem,czemu nas wywala,odpowiedział,że dla zabawy.Potem włączył sobie latanie a innych graczy teleportował po całej mapie.

Gościu sprawiał wrażenie jakiegoś niewyżytego bachora,który dowartościowywał się przez neta.

Fajne rzeczy w tym CS'ie,no nie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melonino

Co w tym dziwnego? Zaraz polowa wypowiadajacych sie w temacie napisze o kickach/banach za to ze grali lepiej niz admin. :|

Po kicku wchodze aby skomentowac zachowanie n00bmina i mam kolo kanta lewego poslada serw. Malo jest na ASE?

Ostatnio mialem dyskusje Autoszmata trudniej zabic niz AWM. Grajac tym shitem ( AS ) autentycznie nie moglem nikogo zabic. :rolleyes:

 

BTW. Mignal komus nick Sposzona Sarenka? Cholernie zluzowany ziom. 2 vs 2 gra sie z nim zajebiscie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem dyskusje Autoszmata trudniej zabic niz AWM. Grajac tym shitem ( AS ) autentycznie nie moglem nikogo zabic. :rolleyes:

Hehehe, bo do tego trzeba lat praktyki w UT :mrgreen: Słowym...nigdy nikt mi raczej w tym nie dorówna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melonino

Co w tym dziwnego? Zaraz polowa wypowiadajacych sie w temacie napisze o kickach/banach za to ze grali lepiej niz admin. :|

Po kicku wchodze aby skomentowac zachowanie n00bmina i mam kolo kanta lewego poslada serw. Malo jest na ASE?

Ostatnio mialem dyskusje Autoszmata trudniej zabic niz AWM. Grajac tym shitem ( AS ) autentycznie nie moglem nikogo zabic. :rolleyes:

 

BTW. Mignal komus nick Sposzona Sarenka? Cholernie zluzowany ziom. 2 vs 2 gra sie z nim zajebiscie ;]

Dla mnie to jest dziwne bo gram w CS'a pare dni B)

W enemy territory,call of duty czy operation flashpoint z takim czymś to się nie spotkałem.

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne grales na powaznych serwerach z adminami nie z [gluteus maximus] wyjetymi. :rolleyes: Dochodzi czasem do tego ze przy cholernym TP daje slaya za rasz a sam leci na spawn przeciwnika. :| Skasowac serwer i grac normalnie i bezstresowo na Kuzniach, Mrocznych, ect ;]

Czy mi sie wydaje czy poprawili mute'a w player liscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadamy łącze 2mb/2mb, postawiliśmy server dedykowany i mamy problem z loss nie wiemy czy to wina łącza czy tez może konfiguracji.

Sprzęt:

AMD 2Ghz, 1Gb Ram, łącze Dialog 2mb/2mb, Router Cisco_1601, karta sieciowa 3Com lom Gb 3c940

System operacyjny: Windows_XP

 

IP servera: 62.87.169.13:27015

 

Jezeli to zle miejsce prosze Moderatora o usuniecie posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...