Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra przeciez przeprosilem

 

ale czemu to tak dlugo trwa

sa ferie chcialoby sie pograc a tu trzeci dzien stracony

 

w piatek nie bylo czasu w sobote format kompa w niedizle znowu format bo noie mialem zadnego antywira a niedziela instalowanie/wgrywanie/kopiowanie roiznego tam badziewia

 

hl2 updatował sie chwilke a cs:s juz tak dlugo :((( moze prze noc cos sie zmieni

 

ale nie wiesz czy to po prostu z powodu serva valve?? czy moze cos innego jest tego przyczyna

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w koncu sie sciagnelo

znaczy sie rano :) wasz serv jeszcze dziala?? ??

 

bo jak szukam to nie ma, moze zly ip podaliscie na poczatku

 

gral ktos z was w hl2:lost coast?? jesli tak to powiedzcie jak wam sie [odoba i czy warto zainstalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja panowie sobie sprawiłem HL2 + CS:S i normalnie zacząłem sobie pykać w obie gierki :). CS:S jest wprost fantastyczny, wcześniej jakoś poprzednie części mi się nie podobały. Głównie dlatego, że za późno stosunkowo zobaczyłem CS 1.5 i 1.6, grafika mnie przestraszyła, pograłem trochę u kolegi, ale jakoś mnie nie pochłonął, ażeby sobie zakupić. Więc nie grałem. Ale ogólnie jak wszedłem na jakiś serw, niedalej jak 4 dni temu to nie wiedziałem o co biega, wszyscy gdzieś pędzili, kupowali szybko bronie. A ja stałem na respie, zastanawiałem się co wziąć. Na szczęście poczytałem info na kilku stronkach i mam takowe obeznanie. Teraz trochę się szkolę. Myślałem, że będą mnie bardziej jechać na serwach, w sumie nie jest tak źle. Fajnie sie sieka z dwóch pistoli, ogólnie gierka w dechę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze mam problem z CSs. w grze jak chce zmienic server na inny to lista ulubionych i historia serverow jest pusta :( jak wyjde z gry to na liscie ulubionych juz sa moje servery. troche lipa za kazdym razem zamykac gre.. tak jest od niedawna - po ktryms update tak sie stalo- ma ktos rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. Mam problem z grą Counter Strike 1.6 jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre to mi wyskakuje błąd hl.exe i musze restartować kompa bo nic sienie da zrobić .nie wiem w czym jesst problem.Proszę o porade. odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. Mam problem z grą Counter Strike 1.6 jak ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre to mi wyskakuje błąd hl.exe i musze restartować kompa bo nic sienie da zrobić .nie wiem w czym jesst problem.Proszę o porade. odp.

Od 1.6 jest inny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszla milicja ;)

wedlug mnie fajna mapka oprawa audio tez jest niczego sobie :)

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edyta wy tez macie problem z serverami ?

w windowsie mam liste ulubionych serverow a w grze nie :mur: wtf ?

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez wymazalo ulubione z poziomu gry ?? Bo w steam-e je caly czas mam

jak zwykle upd i kicha

Po wczorajszym update w grze nie mam listy serwerow :(

Co do mapki, to nawet fajna, ale pod warunkiem, ze T nie raszuja. Inaczej jest masakra.

U mnie fps jest w granichach 15-25, i to dziwne, bo wylaczylem hdr i wszystkie detale na LOW i fps sie nie zmienily. Nie wiem OCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem ze stimem. Zrobiłem ostatnio formata dysku c [rzy czym wtim został na dysku d. Prze formatem wszystko dziłało ok. Teraz kiedy właczam steama to pokazujemi ze nie mam zainstalowanej gry no i musze sa pobrac. Skasowałem i jeszcze raz skopiowałem z płytek gcf'y i nadal nic.

 

Ktos może mi pomóc? Bo sie frustruje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już nie wiem o co chodzi... Może mi ktoś dać liste gcfów które sa potrzebne do uruchomienia cs:s'a? Najlepiej z rozmiarami plików, jak najbardziej moze być zrzut z Steamapps.

 

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tego zrzuta. U mnie jest wrzystko w tym samym folderze, takie samy nazwy plików. Spróbuje jeszcze raz zainstalowac stima i wrzucic te gcf'y.

 

[ot]Umnie dobra pogoda do o/c [; -27 w nocy było [; [;[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziki, jak żyjecie :) Gracie coś wogóle ? Ja codziennie na ICP walczę heh, Kominiara pyka tam czasami, ale reszty z was nie widać? Jak zwykle boicie się pokazać lamerstwo światu ? :) :) :)

POZDRO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziki, jak żyjecie :) Gracie coś wogóle ? Ja codziennie na ICP walczę heh, Kominiara pyka tam czasami, ale reszty z was nie widać? Jak zwykle boicie się pokazać lamerstwo światu ? :) :) :)

POZDRO !

Zapodaj IPkiem ICP ;) Może się dzisiaj pojawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...