Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer tweak.pl

212.203.134.102:27042

pass: tweak.pl

10slotów na GamesNET wykupione na okres 1(słownie: jednego :P ) miesiąca.

 

Pod spodem możecie składać podziękowania dla sponsora, którym jest Heat ;]

Albo lepiej nic do niego nie piszcie, bo się chłopak zawstydzi lub co gorsza rozmyśli ;]

Pewnie jakies klopoty ;] albo Arnold cos grzebie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer wrócił do życia, więc można by coś zagrać wieczorkiem (o ile nie padnie do tego czasu:> ).

akurat, serwer umrał w butach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał Countera kupiłem jakis czas temu zmieniłem płyte główna i karte graficzną po zainstalowaniu i próbie połączenia z serwerem wyswietla mi się: this steam account has been used to log in from another computer i prosi o ponowne wpisanie hasła wpisuje i nic .Czy ktoś sie podszył pod moje konto ??????? I jak moge zmienic to, które mam ,zmieniałem hasło i to samo pomocyyy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie... moze zbierzemy dzisiaj pare osob i pogramy wieczorem?:) ja jak cos mam ze 2 osoby :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :) O ktorej godzinie gracie???, bo wszedlem na serwe i nikogo nie bylo ;( Chetnie pogram tylko na wstepie zaznaczam ze nigdy nie gralem w CSS, - (tylko z botami) , mam pytanie:

-na poczatku mam tylko pistolet i noz, skad wziazc inne giwery-jak zabilem BOTA ktory mial inna bron to wtedy mialem ale inaczej jak sie zdobywa-czy leza gdzies tak jak w Q3Arena???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :) O ktorej godzinie gracie???, bo wszedlem na serwe i nikogo nie bylo ;( Chetnie pogram tylko na wstepie zaznaczam ze nigdy nie gralem w CSS, - (tylko z botami) , mam pytanie:

-na poczatku mam tylko pistolet i noz, skad wziazc inne giwery-jak zabilem BOTA ktory mial inna bron to wtedy mialem ale inaczej jak sie zdobywa-czy leza gdzies tak jak w Q3Arena???

:mur: :lol: :D zawsze na starcie robisz zakupy wciskasz B albo domyslne bronie F1 F2 zakupy takie jak w poprzedniej rundzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jak wlaze na serv PIFPAF to po chwilu loadu wyskakuj emi cos takiego

Disconnect":Error verifying STEAM USER ID ticket

ale to tylko na tym servie i na Ciemna strona grrr

trzeba isc do sklepu i kupic orginalna gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dziala 5.1 ALL :) Mam za to inny problem...po paru minutach grania wywala mi :

 

RUNTIME ERROR

Program E:\games\Counter-Srike_Source\hl2.exe

This application has requested the Runtime to terminated it in an unusual way...

 

Mieliscie cos takiego? HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem w którym topicu to napisać więc pisze tutaj.

 

Mam oryginalnego HL2 i CS:S, po instalacji założyłem konto steam, następnie zrobiłem wszystkie potrzebne updejty i kiedy chce wejść w gre wyskakuje mi okno: Preparing to launch: counter strike source... i po chwili gra powinna się załadować ale nic się nie dzieje, znika okno i za każdym razem kiedy chce wejść w gre to samo się dzieje :mur:

 

 

Mój sprzęt:

P4 3.0 Ghz

ATI Radeon 9200 128MB

256 RAM

Win XP

 

Zrobiłem aktualizacje sterowników do karty graficznej oraz windowsa, nie wiem w czym tkwi problem, może ktoś miał pdobny problem, Błagam o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sobolobos

@ Darth MaulPL

to ja nie wiedziałem, że na tak wypasionych sprzętach ta gra "pójdzie" :blink:

 

@ Morderc4

wyłącz wszystkie programy działające w tle i poczekaj z 2 minetki po uruchomieniu giercy - może czasu cza...

 

a teraz mój problem....

korzystam z neostrady 6M - i od paru dni mam loss >20-30 na wszystkich serwach, zmieniam raty (cl_cmd..., upd..., itd) i nic to nie daje.... :mur:

Ma ktoś na to jakieś lekarstwo?? (wiem, że neo jest do ypud ale jestem na nie skazany...)

wyjątkiem jest serw Kuźna TP i FFA tam zawsze jest ok - 0 lossa, choke max 5

 

korzystając z okazji

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie w to jeszcze ;] To co zrobiło Valve po ostatnich updejtach to kosmos :/ Nie dość, że spi*** shader'y i wszystko świeci sie jak psu jajca :o Dramat np taki aztec no nie da się grać. Trzeba wyłączyć mat_specular :/ Poprzez co traci grafika... I jeszcze ten ragdoll po umierającym fragu jakby w stanie nieważkości był. Dla mnie to już skandal co Valve wyrabia z tą grą. A jak sobie przypomnę 1.5 toż to profanacja!.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po pierwsze to zycze wszystkim zdrowia szczescia i pomyslnosci do nowego roku!:)

 

Nie wiem czy pamieta ktos jak tu plakalem wam ze mam pingi ponad 1000 na laczu 1mbit adsl,nareszcie mi zainstalowali kablowke 1mbit i DZIALA mam pingi rzedu 20-50 po europie,takze strasznie bym chcial z wami pograc:) jestem total noob ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie w szeregi i nie bedziecie mnie za bardzo obrzucac miesem:)

 

Szczesliwego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie każdy potrzebuje troche luzu.

 

TAk troszeczke :P

 

 

Nawet CT i T na imprezie na duscie xD!

 

Dołączona grafika

 

Jaki z tego morał. Nalepiej na imprach stać jak drewno xD.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...