Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer juz dziala

 

 

 

 

 

Adminow prosze o nie resetowanie serwera

 

 

Po zmianie configu wystarczy dac changemap

 

 

Zwalony jest skrypt rebotujacy server :evil: nie dziala dobrze z debianem :( niedlugo powino byc to naprawione.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie w sprawie mapki de_prodigy, otoz przed rozpoczeciem gry teoretycznie sie sciagnela, jednak po zaladowaniu sie wszystkiego widze same fioletowe sciany bez textur i napisy Error...

 

Skad mozna pobrac teksturki, albo cala mapke ?

 

Pozdrawiam

Jarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie w sprawie mapki de_prodigy, otoz przed rozpoczeciem gry teoretycznie sie sciagnela, jednak po zaladowaniu sie wszystkiego widze same fioletowe sciany bez textur i napisy Error...  

 

Skad mozna pobrac teksturki, albo cala mapke ?

Qp se orginała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam prboblem z cs s i pisze tu bo bardzo mi zalezy na odpowiedzi. mam bardzo ciemno, rozjasnilem w opcjach grafiki jak sie tylko dalo, tj na 1.6 ale i tak jest ciemno. w cs 1,6 robilem tak ze minimalizowalem gre i rozjasnialem w opcjach karty graficznej. tutaj to nie dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszego patcha o ile pamietam to versję 6, a tu mi wyskakuje takie info ze jest uzywany nowzszy patch protocol (7) . Czyzby wyszedl nowy patch do CS:S?? JEsli tak moglibyscie mi podac link?? Bardzo prosze!!

Panowie moderzy czyncie swoją powinność :!: :twisted: Mnie ukarano to ciebie też. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: od jakiegos czasu pojawiaja sie u mnie takie jakies dziwne lagi: gram sobie a tu nagle wszystko sie zatrzymuje(tylko u mnie rzecz jasna, inni se dalej graja) na kilka sekund, a po chwili znowu zazyna dzialac. To jest na wszystkich servach jakie probowalem. Zauwazylem tez na net graphie ze wtedy klient przestaje odbierac dane(liczby w "in" sie zatrymuja), ale dalej je wysyla i moge w tym czasie grac, chociaz nie widze co robie. A teraz najlepsza część: kiedy taki "lag" jest dluzszy niz jakies 3-4sek. to po "odlagowaniu" z nieba zaczynaja spadac trupy!! Najczesciej w miejscu gdzie stalem, ale nie zawsze. Raz bylo ich tyle, ze zmniejszyl mi sie FPS z 40 do 10 na cala runde!

Juz nie wiem co z tym robic. Niedawno robilem formata ale problem zostal.

Jakby ktos cos o tym wiedzial nie ch napisze.

Z gory dzieki.

 

 

PS Nie da sie na tym forum wrzucic jpg-a z HDD? Chętnie wkleilbym screena z ladna gorka trupow(ew. moge komus wyslac na maila):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ciała spadają z nieba jak jest lag :)

Dobrze grałeś wczoraj jako Klaudia.

U mnie też spadają. Np Jak zminimalizuje gre potem wchodze do gry pod koniec rundy w bazie gdzie zaczynam leży pełno trupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kto dzisiaj odwiedził tweaka :?:

Dawno go nie było. Najpierw pod ksywką jeśli dobrze pamiętam @, a potem zmienił nicka na swojego. Wiecie chyba o kim mówie.

Czemu tacy wielcy Csowcy często grają pod jakimiś innymi nickami. 8)

Lol jak dzisiaj bede miał czas to napisze coś o przegranym meczu z hl2, bo jakoś mi sie nie chce pisać, ale jak sie wezme za pisanie bo troche to zajmnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dąbek może nas bardziej oświecisz? kto dokładnie i o której grał, bo jestem strasznie ciekaw któż to mógł być ?? (tylko nie mów, że to Ty byłeś :D)

Gucio, jeden z moich ulubionych i najbardziej wymagających przeciwników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe jaka zapowiedź :wink:

 

nie było mnie długo ponieważ zaniedbałem jak zwykle szkołe i nauke i musiałem nadrabiać. W cs'a nie grałem kilka tygodni o czym mógł sie osobiście dzisiaj mak przekonać dostając ode mnie kilka razy kulke*

 

 

 

*będąc w tym samym team'ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHECK-IT, sorry, nie grałem 2 miesiące z tych samych powodów co gucio...więc musze jakoś wrócić do rutmu :) A swojego nicku nie będe chańbił :) Zacząłem wiec grac jalo begginer więc mój nick miał dawac do zrozumienia ze jestem begginer :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze all niestety dawno nie mogłem z wami pogiercować a przyczyną jest ostatni update!!Mam problem ponieważ wchodzą serwery ale mam to samo co peter4 czyli gigantyczne lagi (jesli nie zwisy :-P ) . Po prostu nic nie da sie robic !!Ekran staje w miejscu !! Nie potrafie sobie dać z tym rady !!Jesli mialiście taki problem to prosze napiszcie jak go rozwiązaliście !! Z góry dzięki!Mam nadzieje że niedługo zagram z wami

Pozdrawiam Blue57 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no widze że mam talent :? Kurcze ledwo 2 posty napisałem a mam już 9 punktów kary !! Troche przesada no ale trudno!Musze sie pilnować bardziej! Widze że gracie teraz ! też bym chciał ! :/ Chyba mi juz tylko Quake został ! Jak będziecie coś wiedzieli to dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...