Skocz do zawartości
v1ru5

Cross Racing Championship

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vojtas21

czy tylko u mnie gra wygląda jak psu z odbytu wyjęta i tak beznadziejnie kamerą rzuca ? <_< <_< <_< <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Grafika na screenach wygląda średnio ale grywalność moze być dobra. Ja zwykle demek nie ściagam lecz moze jutro tym nie pogardze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, taki lekki Destrution Derby, lub jak kto woli nowsze tytuły to podchodzi pod Flatout-a. Grafika bardzo ładna, samochody dopracowane, model zniszczeń też bardzo dobry... jedynie sterowanie jest jakieś lekko dziwne, a może te wozy są jakieś zbyt narowiste...?

Ogólnie zapowiada się ciekawa, zacięta, męska walka na drogach i bezdrożach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no panie wyglada nieziemsko! ale bedzie wypiard, bardzo podobal mi sie flatout (no tylko szkoda ze nie bylo takiej symulacji jak microsoft flight symulator)

(aaaaleee zamknąłem-(trudne słowo) oczy i gralem) :blink: :) :-P :D

ja lubic takie gierki po cholere mi symulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa! Jeździ się milusio, grafa jest przepiękna, a uszkodzenia to poezja.

 

Co do trzęsącej się kamery- to pewnie coś a'la symulacja przeciążeń z (niedoścignionego i wciąż nieobecnego GTR'a :( ) i mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko u mnie gra wygląda jak psu z odbytu wyjęta i tak beznadziejnie kamerą rzuca ?  <_<  <_<  <_<  <_<  <_<

1467231[/snapback]

Pewnie masz wlaczona opcje 'Noise'.

 

Co do gry to powiem to co wszyscy: grafa +, uszkodzenia +- (ujda), sterowanie -.

Watpie, zeby poprawili to w finalnej wersji, bo takich rzeczy nie robi sie od tak, potrzeba wiecej czasu.

Za to replay'e sa mistrzowskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucanie kamery można zmienić w opcjach giery. Jednak po dłuższym pograniu muszę stwierdzić, że Flatout to ciągle niedościgniony dla mnie wzór arcade. W CRC gra się miło, ale bez jakiś uniesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując do Flatout, CRC ma widok z kokpitu i jeszcze zza kierowcy, jest jeszcze taka różnice, że w CRC można tak uszkodzić samochód, aby nie mógł jechać. We Flatout nawet jeśli auto jest po dziesięciu czołowych, to nadal jedzie.

 

Mi się gierka podoba, aczkolwiek nie jest bez wad, np. u mnie działa prawidłowo tylko na catalystach 4.12, na 5.4 i 5.5 są błędy w grafice, a nawet szachownica (na odkręconej grafie też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mi się pojawia jak chce demo zainstalować, ściągane ze strony podanej przez was  :blink: Virusów nie posiadam, mam Kacpra 5

1479182[/snapback]

A ściągnąłeś wersję 2005? W sumie są już 3 wersje tego dema. Pobierz z www.gamershell.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.

 

Np. tu: 1753516[/snapback]

Śmieszne pieniądze jak za tak dobry tytuł.

SeciK dzięki za info.

 

Kas może i śmieszna ale wolałbym zagrać w pełn wcześniej tylko dlatego że np. w demie samochody trochę jak dla mnie dziwnie się zachowywały przy dużych prędkościach i mam nadzieję że w pełnej to naprawili. Pozatym to rzeczywiście fajna gra dzwięki dopracowane i grafika na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem! kupiłem gierkę, bo tania, zainstalowałem. zrobiłem reset (jak StarForce kazał), no i włączam grę. StarForce poprawnie weryfikuje CD, po czym uruchamia się gra i nagle występuje błąd pliku crc.exe, a więc tego, który grę odpala. o co chodzi?! :(

 

EDIT:

 

ok zainstalowałem patcha jakiegoś tam i działa. ale force feedback coś nie chce :(

 

ogólnie fajna gra, trochę tylko dziwna ta kamera. :huh:

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ściągłem pełną wersje tej gry zainstalowałem ją ale niemoge jej włączyć tzn. obraz mam zamontowany na alcocholu i ale jak klikam na ikone gry to włącza sie sprawdzanie płyty a potem pisze wystąpł błąd. Jeśli ktoś wie co trzeba zrobić to niech pisze. Ewentualnie podaje moje gg: 3484231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze grafike 6600gt i ta gre, jak u niego ta gierka chodzi??

 

Ja po przesiadce z 9550XT na 6600gt po prostu nie wierze!! gra chodzi strasznie, na ustawieniach takich samych jak na radku mam 10 klatek mniej, czyli 15-17 icon_biggrin3.gif

 

oczywiscie system przeinstalowany, wszystko jak ma byc.

 

inne gierki chodza w miare dobrze, tylko ta jakas durnowata jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem Ci już w tamtym temacie, mi na 6600gt demko śmigało na max. ustawieniach idealnie płynnie (chyba, że była masa samochodów na ekranie, to jakieś spadki do 30 fps się może zdarzały, ale to pewnie przez procka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...