Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie :) mam dobrą kamerke jak TV ale jest problem z wyświetlaniem gMeter, gForce, Throttle and Brake w ogóle ich nie widać :E

Problem jest znany, mam nadzieję, że ktoś znajdzie rozwiązanie.

Wszystkie bajery możesz sobie podejrzeć uruchamiając wersję demo rFactor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos chcial popykac w fulla to na http://prs.simracing.pl ciagle jest kilka kluczy do kupienia (cena 100zl)

 

szkoda ze dopiero teraz sie zdecydowalem ja Wy juz pr0 smigacze jestescie ;]

 

ps-jest jakis serek na ktorym mozna by bylo potrenowac bez obawy ze mnie ktos kicknie za lamerska jazde? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów ma co polecać :) Na rfactorcentral.com jest dostępny nowy mod Trucks Series Racing v1.0 :D czekałem na niego i się nie zawiodłem, mod bdb świetne przeniesienie wszystkiego z Mercedes Benz Truck Racing! spróbujcie wyhamować ten ciężar ze 180Km/h :-P pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem onboarda z vw caddy, którym kuzyn śmigał po nurbungring. Gra namiętnie w rFactora i trasę zna świetnie. Nawet nieźle mu szło w porównaniu do furek, które tam jeździły.Twierdzi, że odwzorowanie trasy jest idealne. Może w tym roku wrzucimy na lawetę jego wyścigową e30 i pozwiedzamy tor :) bo z caddego ludzie mieli polewkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

W ustawieniach przecież możesz zamiast 100% ustawić -100% :blink:

dzięki

 

no to ide katować montreal tak dla zajawki przed jutrzejszym wyścigiem

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na www.hotgirlsf*ckwithgoatsdogsandpiggsanalinvasion.de :mad: :mad:

 

dżyzas. 100x trzeba pisać że wszystkie mody, trasy wszystkie dodatki są na rfactorcentral.com !!!! + rscnet.org. Na PRS też zawsze można zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie znam stronę rfactorcentral.com, miałem na myśli osobiste doznania kogoś z forum z jakąś konkretną paczką torów F1. Nie chcę ściągać wszystkiego co znajdę i dobrze wygląda, liczę na testy i doświadczenie innych userów... w końcu to forum.

P.S.

Widać, że dla Ciebie jest chyba ciut za ciepło.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster może i jest troche za ciepło + praca + egzaminy... :) ale jak jesteś tak dobrze zaznajomiony to powinieneś wiedzieć, że ni ma takowych paczek! Wchodzisz na rfactorcentral->Tracks i masz podział na kategorie... Szukasz danej trasy która Cię interesuje i masz takie coś jak komentarze no i system RATE (czyli ocen). Tam wchodzą sami fani SIMRACINGU więc opinie są praktycznie wszystkie rzetelne, więc rating mówi za siebie. Ponadto możesz wejść na rscnet.org/PRS i tam też przejrzeć opinie o danej trasie itd. Paczki to jedynie możesz znaleźć jeśli są trasy konwertowane z GTL/GTR2 do rF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetne tekstury do rFactor, gra naprawdę zyskuje:

 

dla torów:

http://sln.rscsites.org/

 

niebo:

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?I...%20Hour%20Skies

 

:)

 

EDIT: jeszcze jeden dobry link - różne dodatki, w tym tory, które z różnych względów ;) nie mogą się pojawić na rscnet ani rfactorcentral (np. macau):

 

http://www.skro.de

 

EDIT: Kolejny,nowy link (torrenty!):

 

http://www.racesimtracker.com/

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cadewall Park ? :) btw kocham tą trasę :D Jeszcze może być Knutstorp czy Mondello Park... W sumie wszystko co jest u nas w lidze etcc... zajrzyj na prs :).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam się udało ściągnąć fixed rfm do vetki - chetnie przyjmę na meila => forest na nowanet.pl

 

edit

napisałem niemiłego meila na love@megaupload.. i .. poprosiłem o przesłanie baj meil

się zdziwiłem jak po 3h na meilu znalazłem plik i serdeczne pozdrowienia heh ;)

 

-> rfm do vetki -> http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=...162642301697760

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie, czemu czasami jest tak, że dodaje gazu i samochod utrzymuje mimo wszystko ta sama predkosc albo nawet zwalnia? Ostatnio rozkminiłem, że jak puszcze na chwile gaz i przyciśne to idzie z powrotem jak burza, no ale dziwi mnie to noo czemu sie tak dzieje.. :> (ctdp2005)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu jeździłem na offline, dziś chciałem trochę pośmigać online ale lipa :-| w ogóle nie pokazuje serwerów, sprawdzałem czy firewall nie blokuje, robiłem nowy profil, od nowa ustawiałem połączenie w rfactor ale nic nie pomogło, może ktoś miał podobny problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź sobie ustaw coś takiego fajnego jak SPEED LIMITER...

Pod koniec pitów naciśnij to.... Tylko żebyś nie zemdlał:-)

.

no super chłopak jesteś, ale pomyśl, jak puszcze gaz i dodam go z powrotem to już idzie normalnie, czy tak też się wyłącza speed limiter? chyba nie..

 

chodzi o to, że czasami na prostej, jade na 6, mam na liczniku 285, samochód zamiast przyspieszać jedzie 285-284 a w pewnym momencie, gdy już szykuje się do zmiany na 7 samochód zaczyna zwalniać, np. do około 270km/h. Jak już wcześniej mówiłem, puszczenie na pół sekundy gazu i wciśnięcie go z powrotem likwiduje problem, no ale w każdym bądź razie problem jest i chciałem zapytać czy u innych też występuje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlodass nic nie rozumiem co Ty piszesz :D :lol: hehehe o czym Ty piszesz ? :lol: . Może chodzi Ci o przełożenia biegów ? przeciez to normalne jak puścisz gaz a później wciśniesz to szybciej znowu prędkość wzrasta :lol: bo o to eureka właśnie 'hamowałeś silnikiem" :lol: a że na 6 max osiągasz 285 to wina setupu i przełożenia biegów :lol: Naprawdę komicznie czy ta się Twój post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...