Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

a co sądzicie o moim problemie pare postów wyżej ;>?? reinstalka gry pomoże ;>?? ale w sumie zaczęło się tak dziać odkąd zrobiłem 1 filmik frapsem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojler(jezeli tak to mozna nazwac) :

 

 

jestem w koncowej mapie "the nexus" no i pojawiaja sie pokolei stworki , tak gdzie jest ten mozg :) ile potworkow mam zabic , bo juz mi sie konczy ammo ,a ja chce kiedys przejsc te gre :)

 

PeCet99

wpisz w configu taka wartosc:

seta com_showFPS "1"

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gecube 9550 na najnowszych omegach wiesza mi sie na samym poczatku INITIALIZIG MENUS i stoi i nic tylko restart. Co to moze byc? da sie cos z tym zrobic?

Tak samo miałem, nie możesz instalować gry z dysku lub wirtalnego napędu. Z Dvd instaluje sie ok i nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem Singla a więc mogę moje zdanie przedstawić:

 

Najlepsze z całej gry to fabuła moim zdaniem, jest ciekawa i zachęca do dalszej gry. Odnośnie grafiki to jest ona ładna ale jak dla mnie zbyt plastikowa (wolę taką z HL2) ale innym może się podobać. Nie podoba mi się liniowość gry... Mimo iż nie widać nie raz gdzie mamy iść, co otworzyć to i tak bez paniki zaraz się znajdzie... :/ To jest takie trochę nudne, nie trzeba myśleć. Boss'y nawet fajne ale myślałem, że ten duży, gruby latający będzie bardziej wymagający. Najwięcej żyć straciłęm na tym którym jest nasz przyjaciel ale to mniejsza... Muzyka hmm... nic specialnego. Odnośnie MP się narazie nie wypowiadam gdyż grałem jak narazie na LAN i na starej karcie graf...

 

Moja ogólna ocena 7+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem singla. gra jest ZUPELNIE INNA niz doom3. dla mnie doom3 sycil klimatem (szczegolnie dodatek). q4 jest inne, podobalo mi sie bardzo, grafika ladna (ta w doom3 mi sie lepiej podobala jednak, szczegolnie maszyneria ta cala). wrogowie fajni, trzymaja klimat q2, bossowie rowniez hot, ostatni chyba najlatwiejszy z nich ;-) dzwiek fajny. misje wiadomo, z [gluteus maximus] jak w kazdej dzisiejszej grze ;]

 

jak dla mnie doom3 + roe jakos bardziej sie podobal :) co nie znaczy ze q4 mi nie przypadl do gustu.

ten ma za to hot multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojler(jezeli tak to mozna nazwac) :jestem w koncowej mapie "the nexus" no i pojawiaja sie pokolei stworki , tak gdzie jest ten mozg :) ile potworkow mam zabic , bo juz mi sie konczy ammo ,a ja chce kiedys przejsc te gre :)

Znajdz sposob na odciecie pola ochronnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedlem - kurde, czy to jakas nowa polityka id, ze zabicie bossa jest dziecinnie proste ? Duzo wiekszym problemem bylo dojscie do niego niz on sam. No ale gralo sie przyjemnie, faktycznie im dalej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć że Quake IV bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałem się szmiry jak Doom 3 a tutaj niespodzianka. Giera klimatyczna i nieźle zrobiona,największy minus jak dla mnie to te zręcznościowe jazdy czołgiem i łażenie mechem.Ogólna ocena 8+/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^7fur1 - ^4X^7-Battle|18ms|193.42.218.19:28004

^6G.E.J.E ^51v1 ^6X^7-Battle 0.^65|18ms|193.42.218.25:28006

^1FF ^0Tournament by PIFPAF.pl ^11v1 #4|19ms|193.42.218.15:28006

GamesNET.pl - Team Pentagram.Q4 Server *x-battle 0.5*|20ms|212.203.134.105:28004

^2Red.doT's^7 Duel Server [^2x-battle^7]|21ms|193.42.218.12:28004

^2PIFPAF.pl^7 & Imperium Gier WP.pl [^2x-battle v0.04^7]|24ms|193.42.218.25:28004

 

chyba wszystkie polskie serwery maja wylaczone pb.

 

kilka polskich serwerow, wiekszosc z nich na hasla(ostatni serwer to serwer ffa bez hasla), te mozna zdobyc na #quake4.pl @ irc.quakenet.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie przeszedł, albo będzie dopiero w to grać to może sobie dodać blooma z Doom3 (ten pod AMD), albo chociaż spróbować.

U mnie działa na zasadzie takiej, że włącza się na planszach ze sky-box'em, a wyłącza się w zamkniętych levelach (wiem że to brzmi durnie, ale tak mam). Nie jest jednak źle jako że to właśnie otwarte przestrzenie wyglądały najsłabiej. No i może na innej konfiguracji będzie kompatybilne w 100% :)

standardowo bez :)

Dołączona grafika

 

i zyy :)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

bonusowo jeszcze jeden :)

Dołączona grafika

 

Znaleźć moda nie powinien nikt mieć trudności, ja nie pamiętam skąd go brałem.

Mod nazywa się: AMD-Optimized-Glow.

Edytowane przez Liberty666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi quake 4 sie bardzo zacina (mam fx 5500). nic by nie bylo w tym dziwnego tylko ze moj brat ma 5200 i na 2 razy wiekszych detalach gra mu pieknie smiga. Nie ma on jednak efektu dziur po nabojach np w scianie. A ja mam. Probowalem wszystko powylaczac ale nadal sa dziury. Moze to wina sterownikow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem demko i oblookałem. Muszę powiedzieć że nawet niezłe ale to tylko demo a trzaba by chyba grę przejść żeby mieć jakieś pojęcie o tym. W zasadze to ściągnołem żeby zobaczyć jak chodzi na moim FX-szrocie i nawet jestem zadowolony. Tzn. nie wiem ile powinienem wyciagać FPSów na moim konfigu (nie kręcony) ale porównując z Doom3 to chodzi mi prawie tak samo. Rzodziałka niska bo 640x480 i detale na Medium, opcje w advanced powłączane bez Vertical sync i AA i da się nawet przyjemnie pograc (podczas zadymy spada ponieżej 30 klatek ale o dziwo jakoś nie przeszkadza to aż tak bardzo (może się przyzwyczaiłem bo w zasadzie to prawie wszystkie nowe gierki mi klatkują ;) ). Mam w miarę stare stery bo 66.93 (nie zmieniałem na nowsze bo nie widziałem potrzeby, gry działają bez bugów a do tego zazwyczaj jest tak że starsze karty na nowszych sterach zaczynają chodzić nieco gorzej więc sobie darowałem), nie wiem czy zmiana starów na nowsze coś mocno poprawi ale raczej wątpię (owszem zysk np. 5 klatek w moim wypadku to sporo ale niespodziewam się takiego przyrostu więc...). No to tyle chciałem powiedzieć. 3mta się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...