Skocz do zawartości
xan

Abit NF7 (S) = problemy, złote rady, itp. cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

no jasne ze jest to niebezpieczne - komp sie przyzwaczai do leniuchowania i nie bedzie sie potem chciał @@@, albo gorzej - zamarzy o byciu narzędziem pracy :D jakiejś sekretarki i bedzie tylko w pasjansie chodził stabilnie :D :D :D so łacz ja muws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzą podziele się ale jeszcze nie teraz,

co do maxtorów na mobo... rok idą 2x6Y120MO RAID 0... jest gites, może torszke się gzały ale dostały radiatorki :)

 

underclocking... lepiej underVolting i max freq dla pasive ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny OT, ale.... czy w tym temacie pojawiły sie ostatnio jakies warte sledzenia go informacje? Bo wydaje mi sie, ze nie, chyba o tej mobo to juz zostało powiedziane wszystko, co sie da powiedziec. Czy moze sie jednak myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE MAM PYTANIE zamontowałem drugi dysk twardy (taki sam jak 1) i ustawiłem je w raidzie (striping) , teraz czasem jka używam systemu np sciagam plik i ogladam film dyski tak jakby nie wyrabiały i mam takie przycinki, jak mam to naprawić czy jest jakis osobny steronik do raidu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki sterownik do silicona używasz?? Ja mam 1.0.0.51 zassany przez Windę z WU i działa spoko wszystko. Jedyna wada RAID 0 jaką zauważyłem to, że mapy do COD wgrywały mi się dłużej jak COD było na macierzy, jak przerzuciłem na inny dysk to chodzi rewelka, prawdopodobnei to wina dysków (BIV pogwarancyjne) które jak wiadomo miały słaby transfer z partycji na partycję (pagefile jest na Raidzie również).

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem instalnołem ten ster

i w właściwościach w zakładce device info jest do wyboru czannel 0 lub 1 i target 0 czy ma to wpływ na funkcjonowanie ??

a w zakładce flash bios pisze mi że chip type unknow i bios information unknown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plyta jest najlepsza pod s.A. Na stronie CHIPA w miejsu ranking SOCKET A ta płyta potrafi wytrzymać FSB 600 MHz!!!!!!!!

 

-->AMD Athlon XP 2800@2625 MHz (standard 15x133, teraz 15x175)

-->Gigabyte 3D Rocket Cooler Pro

-->Abit NF7-S (v2.0)

-->TwinMos 2x 512MB 400 MHz CL 2.5

-->Leadtek GeForce 6200@6600

-->Maxtor DiamondMax 80 GB SATA

-->LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4163B

-->LG x52/x32/x52/x16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plyta jest najlepsza pod s.A. Na stronie CHIPA w miejsu ranking SOCKET A ta płyta potrafi wytrzymać FSB 600 MHz!!!!!!!!

1402497[/snapback]

Darujmy sobie CHIPa i jemu podobne... pokaż mi NF7 która pracuje stabilnie na 290... może być singiel... 3-4-4-11, nie jestem wymagający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek dofakowałem sobie dzisiaj troszke kondziołków smd 10nFi 100nF na kondach zasilająchych Vcore, Vdimm, Vdd, Vagp i na 3.3 i 5V (w efekcie na 12V też) rail, jeszcze nie testowałem czy coś to pomogło, z założnia mają odcinać zakłucenia o wysokich częstotliwościach... których nie widze (brak oscylka) ale pewnie są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Owies

 

dobrze wiesz ze wystarczy jeden falszywy lut u juz zalzenie nie bedzie spelnione

 

trza chyba wszyskie sekcje o ile to mozliwe zasilic z raila o miare dobrej jakosc :)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Jak zainstaluje sterowniki z plytki, te nvidia SW IDE czy jakos tak...Windows zalicza gustownego pada, a partycja C przestaje sie nadawac do uzytku... Ktos tak samo mial? Teraz bez tych sterow chodzi jak powinien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...