Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Hym moje OCZy na DFI LP NF2 biegały na 3,3v cały czas i nic złego się im nie stało, teraz są na A64 i też się trzymają dzielnie :D

 

EDIT:

 

Zapomniałem dodać na moje nic nie dmuchało, mają tylko te swoje firmowe radiatorki.

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja instrukcja ma 56stron, z czego w jezyku Churchila jest 25stron. Raczej za wiele informacji ona nie przekazuje  :?  Np do czego sluzy wtyczka zasilajaca kolo gniazda PCIe 4x?

1262833[/snapback]

 

Fakt, nie napisałem , ze jest to 66 strona Manuala w wersji internetowej.

 

A co do wtyczki koło PCIex4 - wyciąg z manuala:

 

"The HDD type and FDD Type power connectors are additional power connectors. If You are using two graphic cards, we recommended that plug power cables from your power unit supply into the TWO 5V/12V power connectors. This will provide more stability to the entire system."

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zmienić nazwę tego tematu na coś w rodzaju "gadka szmatka o przejściówkach, zasilaczach i dostawie płyty" Albo wyczyścić wszystko co jest przed tą stroną i zacząć temat od początku. Owszem były jakieś instatne info, ale większość to śmieci nie wnoszące nic do tematu o płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna trochę sprawa ale to chyba wina mojego ramu , mianowicie jak ustawię sobie tak:

 

10x250 (HTTx4) i dla ramu 166 to komp ładnie się bootuje ale do windy nie wejdzie.

Ale jak dam tak:

10x250 (HTTx4) i dal ramu 180 (powinno chyba być 183 ale w biosie pisze 180 wiec tak podaję) to bez odtykania czegokolwiek innego (reszta tak samo jak wyżej) to nie dość ze wejdzie to jest w dodatku full stabele.

 

Chciałem sprawdzić co mój proc potrafi bo co ram umie to już z NF2 wiem na razie tylko tak się bawiłem bo płytę dostałem akurat w ten tydzień w którym nie mam w ogóle czasu na „zabawę” :/

 

PS: dla tych co mobo już mają BIOS 25/01/2005 do niczego się nie nadaje, u mnie jak zmieniłem cos w biosie i dałem zapisz i wyszedłem i tak auto na domyślne wracało, dopiero w 01/02/2005 da się opcje zmieniać (mowa o samych opcjach do O/C).

 

PS2: Tak jak to już było napisane w tej instrukcji co się do mobo dodaje to prawie nic nie ma. Z obrazkami tam jest łącznie 25 stron (tylko wersja EN). Wiec tan manual co jest na necie a ten co w ręce to dwie różne sprawy.

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, własnie płytka do mnie doszła. Koniec smęcenia, jutro fakty :mrgreen:

Widzę, że nawet choroba nie powstrzyma Szanownego Kolegi przed przeprowadzeniem dogłębnych testów ... ;)

 

To się nazywa oddanie i poświęcenie .... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemasz siemasz .... szmatki gadki dam wam testy ,,, dajcie mi taniego amd 3000 winszesterks ........ to se kupie

 

>

>

>

> a tak pytam z ciekawosci mardok wiesz do czego sluzy taki przyzont dziwny ma jak by dwie ... taki w plastkiku i otwiera sie jak syzoryk do czego to sluzy ?????

 

 

 

 

(A BREJDAK WEz TY ZMIN TO O DSZYWALI PLYTE JUZ MAM .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Edytowane przez gelok9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pierwsi beda ostatnimi" :/

 

w czasie w wstepnych testow z oc zrestartowal mi sie komp (nie zmienialem V), po tym juz nie widzial dysku - sata, i tak zostalo, bios nie widzi dyku sata, na rzadnym z gniazd, zmienilem bios i nic, dysk ten jest natomiast wykrywalny na innym sprzecie

 

dyski IDE wykrywa bez problemu

 

DFI NF4 Ultra-D

 

HELP :sad:

 

PS. komp od poczatku sie dziwnie zachowywal, restartowal sie od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luka_w:

 

Miałem to samo, nie wykrywało mi w ogóle S-ATA po O/C na starym biosie zmieniłem go na najnowszy i lata ;)

 

@kaczala:

 

Ja mam Szefa460w od VIP-a i chodzi jak marzenie :) W miarę tanie i daje radę wiec mogą go polecić z czystym sumieniem.

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pierwsi beda ostatnimi" :/

 

w czasie w wstepnych testow z oc zrestartowal mi sie komp (nie zmienialem V), po tym juz nie widzial dysku - sata, i tak zostalo, bios nie widzi dyku sata, na rzadnym z gniazd, zmienilem bios i nic, dysk ten jest natomiast wykrywalny na innym sprzecie

 

dyski IDE wykrywa bez problemu

 

DFI NF4 Ultra-D

 

HELP :sad:

 

PS. komp od poczatku sie dziwnie zachowywal, restartowal sie od czasu do czasu

1264744[/snapback]

A clear CMOS robiłeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMOS robilem,

 

zasilacz TOPOWER 400W P5 TITANIUM

 

BIOS zmieniony na nowy

 

...

 

edit:

gdzie w biosie widac ktory to nr? bo za cholere nie widze

 

edit:

juz mam,przy logowaniu kompa, updatowanie biosa sie nie powiodlo nie wiedziec czemu, proboje dalej, moze to jest to

Edytowane przez luka_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wściekły , zawiedziony i rozczarowany.....

Nadal nie mam mobo ....... ponieważ pan dszywala zapomniał o moim mailu (którego zresztą potwierdził ) z danymi wysyłkowymi i wysłał przesyłkę............ na mój stary adres gdzie imho od dawna nie mieszkam , oczywiście w czasie rozmowy nie usłyszałem słowa "przepraszam" więc wychodzi na to że to moja wina.....

Przesyłka zagineła bez wieści bo na żadnej poczcie nie mogą jej odnaleźć więc nie została zwrócona .......

Gdybym wiedział że tak będzie poczekałbym na Polską premierę......

Panie Dariuszu mam nadzieję że przesyłka NAJPÓŹNIEJ do soboty znajdzie się u mnie........

Pozdrófka to ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, tak wcześniej to tylko z przemytu :mrgreen:

A tak na serio to współczują trochę Wam, kaski nie ma i płyty nie ma <_<

1264914[/snapback]

nomps

 

A co co mają już płytki po 2 dni to jak na razie same problemy i rzdnego ładnego FSB jeszcze nie widac... mam nadzije że jutro już ktoś pokaże na co stać płyte :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kaskę nie chodzi bo "wrazieco" to niemiałbym problemów z odzyskaniem , chodzi o to w jaki sposób pan Dariusz odnosi się do klientów !!

Ja pracuję 10 lat w handlu i zawsze portafiłem przyznać się do błędu i przeprosić klienta.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nomps

 

A co co mają już płytki po 2 dni to jak na razie same problemy i rzdnego ładnego FSB jeszcze nie widac... mam nadzije że jutro już ktoś pokaże na co stać płyte :D.

1264938[/snapback]

Hanu obiecywał na jutro :wink:

 

Ja też się postaram nie zawieść w dniu jutrzejszym, choć na wymianę PSU czekam więc to nie będzie max z pewnością :-P

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Jakubie(kubotka) do każdego maila z numerem konta dołączałem takie info:

W tytule przelewu koniecznie podaj:

Dane do wysyłki i dane na fakturę VAT

Dokładny model płyty.

Nic z tweaka! i adres mailowy!

 

 

 

To bardzo ułatwi i przyspieszy transakcję!

 

pozdrawiam

 

Chyba do Cholery nie pisałem sobie tego od tak....

Dostając po 50-60 maili dziennie chyba oczywiste jest że nie spamiętam od kogo co jest tam napisane, chcąc uniknąć takiej sytuacji, prosiłem każdego żeby w tytule przelewu wpisał jak wyżej.

 

Jeżeli uważa pan że to moja wina to przepraszam.

 

Jakoś innym ludzią nie sprawiło to problemu.

 

Jeżeli chciał pan żebym wysłał płyte ta inny adres, trzeba było może zadzwonić domnie i poinformowac że pana adres jest nieaktualny.

Jutro dowiem sie gdzie ta przesyłka teraz jest, i jak tylko ją odzyskam odesle ja do Pana.

 

Przepraszam za ogólne stwierdzenie ale na tym forum jest kilka użytkowników którzy zachowują się jakby mieli po 10 lat.

 

Jak wiadomo początki zawsze bywają trudne i przyznam sie do błędu że, obiecywałem a potem nie ywrabiałem sie z terminami.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Dariuszu

Ja takiego maila NIE dostałem kazał mi pan wpłacić pieniądze na numer konta z pana danych na Allegro , wysłałem panu maila z moimi AKTUALNYMI danymi adresowymi i dostałem potweirdzenie od pana o wysyłce na aktualny adres więc nie rozumiem gdzie tu moja wina......

Posądzam że gdybym dostał maila o takiej treści jak pan napisał to wpisałbym w tytule przelewu moje aktualne dane.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...