Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Halo a na mojego posta wyżej napisanego mógłby ktos odpowiedzieć?? <_<

1583483[/snapback]

a temacie chyba jest napisane AGP <_<

gigabyte lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mała prośba . .. Mógłby ktoś mi wysłąć na mail biosa 1.4V z odblokowanym Monitorkiem ?? . .. Z góry THX . .. .

 

A przy standardowym biosie na mojej karcie (patrz podpis) na monitorku wyświetla mi ok 43 stopnie !! Jest to możliwe ?? . .. ..

 

A jeszcze jedno . .. . Jakie można dokupić chłodzenie na tą kartę . .. . Bo ma jednak nietypowe ustawienie kostek pamięci . .. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam winfasta 6200 TD AGP. odblokowalem potoki i nie wiem co dalej. Nie wiem co robic zeby system widzial ja jako 6600. Moje gg:6306698. Czesto jestem niewidoczny. Bede wdzieczny za kazda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wystarczy ci, ze poprostu dziala jak 6600? co ci da taka zmiana, poza innym napisem we właściwościach?

 

a jak to zrobić to pisałem pare razy juz w topic 6200, milej leORT: ORT: ORT: ktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral winfasta 6200 tylko zeby byla gwarancja na sprawne potoki to wtedy masz defakto 6600 a i ta kartas kreci sie nieziemsko looknij na moje wyniki a wyniki innych posiadaczy pelnych 6600 z tego topica.;p aktualnie mysle nad sprzedaza.. jak cos to PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo potrzebuje biosu do "winfast'a 6600 128mb 128 bit", z pamieciami Hynix 3,6. Jakby ktos taki bios posiadal to prosze o przeslanie go na mail kaykay@o2.pl Bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo potrzebuje biosu do "winfast'a 6600 128mb 128 bit", z pamieciami Hynix 3,6. Jakby ktos taki bios posiadal to prosze o przeslanie go na mail kaykay@o2.pl Bede bardzo wdzieczny.

1586359[/snapback]

 

Wgraj sobie od razu 1.4v i bedzie to samo, zreszta ktos kilka/naście stron w tył podawał konto mail na ktorym było pełno biosów do 6600 m.i.n orginalny winfasta/asusa/ i czegos tam jeszcze :P i nie spamuj we wszystkich topicach o 6xxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys mi troche przyblizyc te konto z biosami?? Przynajmniej autora tej wypowiedzi, albo okolo na ktorej to jest stronie. Bo lece do tylu i nic:/ Chyba przeoczylem :/ bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanka czy u innych jak sie za bardzo podkreci pamiec to pojawiają sie lekkie freezy ale artów nie ma wogóle troche mnie to denerwuje jakieś freezy zamiast artów takie coś pojawia sie tylko przy zamocnym podkreceniu mem a nie gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od kilku dni jestem posiadaczem Asusa n6600. I nie wiem dlaczego, ale nie działa mi Riva Tuner :sad: Źle wykrywa karte "128-bit AGP NVF (31) with 32MB SDR memory". Poza tym jak chce wejść w którąkolwiek zakładke "coustomize" to program sie wiesza(wystąpił problem z aplikacją.....itd. później wystąpił problem z drwtsn32.exe ). Pozatym wszystko działa dobrze. Na razie prubowałem podkręcać karte w Power Stripie, ale tam jest tylko 400MHz max dla rdzenia, a pamiątki poszły na 720MHz.

Jade na sterownikach 77.72 WHQL, a wersja rivy(próbowałem 2 różne) to: RivaTuner 2.0 Release Candidate 14.3 New Year edition.

Co może być przyczyną nie działania Rivy?? Windows?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od kilku dni jestem posiadaczem Asusa n6600. I nie wiem dlaczego, ale nie działa mi Riva Tuner :sad:  Źle wykrywa karte "128-bit AGP NVF (31) with 32MB SDR memory". Poza tym jak chce wejść w którąkolwiek zakładke "coustomize" to program sie wiesza(wystąpił problem z aplikacją.....itd. później wystąpił problem z drwtsn32.exe ). Pozatym wszystko działa dobrze. Na razie prubowałem podkręcać karte w Power Stripie, ale tam jest tylko 400MHz max dla rdzenia, a pamiątki poszły na 720MHz.

Jade na sterownikach 77.72 WHQL, a wersja rivy(próbowałem 2 różne) to: RivaTuner 2.0 Release Candidate 14.3 New Year edition.

Co może być przyczyną nie działania Rivy?? Windows?

1588314[/snapback]

pewnie masz stara wersje rivy

najnowsza to : 2.0 RC 15.6

http://downloads.guru3d.com/downloadget.ph...2d49e3dcfc0e6aa

 

---------------

mam takie pytanie, własnie "pozbyłem" sie FDD i teraz mam problem bo jak dokonac flashu biosu ?? zrobiłem kilka poprawek i nie mam jak ich władowac :)

jest mozliwosc flashu biosu karty z poziomu windy ??

ps

oprogramowanie winfasta odpada, - nie pozwala ono "wgrac bios na siłe "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba sobie zrobić jakaś mała partycje na fat i tyle  ja tam zawsze jedną partycje fat reszta ntfs

1588509[/snapback]

musze przyznac pomysłowe :) i tak własnie zrobie :D

4MB partycji Fat :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki HiS. Nowy riva tuner działa, tylko, że nie zapamiętuje ustawień, podkręcam, chwile są wyższe zegary, ale jak już włącze jakąś gre/3d marka to zegary wracają do ustawień standardowych :mur: (mimo tego, że zmieniam i te w 2d i te w 3d). Jak myślicie czy jakieś inne sterowniki pomogą?

A mój wynik na sprzecie z podpisu(CPU na 1650MHz, grafika podkręcona(Power stripem) na 399/720) w 3d marku '03 to 5646pkt. (Chyba nieźle?)

Edytowane przez janusdel25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chyba kiepsko..

1590828[/snapback]

jest ok, rdzen jest "słabo" podkręcony 400 mhz to około 5600 pkt .. . 450 mhz 6200 pkt .. 500 mhz 6800 , 500+ = 7000 +

 

pamięci maja mniejszy wpływ na wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność,prubowaliście???????

1593377[/snapback]

poniewaz gpu karty 6600 Le fizycznie nie posiada 8 potoków ( więc nie ma co odblokowac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...