Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mozd cos napisze ale troche OT. Otoz ogladajac egzorcyzmy emily rose na samym poczatku ukazala sie nazwa wytworni SCREEN GEMS jak sie okazalo jest to wlasnosc Sony. Widacz, ze Sony rzeczywiscie ma duzo kasy i pewnie dlatego nie spiesza sie z premiera ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lola sobie robie, bo od ponad pół roku (czyli od założenia obu tematów) temat o ps3 był obszerniejszy. A pozatym liczyłem, że ktoś coś przypatkiem znalazł i zapomniał napisać -_-. Ale jeżeli żart ten kogoś uraził, to przepraszam.

BTW sony chyba nie jest takie głupie, jeśli chodzi o premiere konsoli. Widocznie ktoś pomyślał i uznał, że programiści nie zrobią w pół roku dobrze gier na ixa. Pewnie sony chce wydać kompletny produkt i czekają, aż biędzie można pokazać konsole "idealną", co pogorszy jeszcze mocniej pierwsze raczej nie najlepsze wrażenie ixa. A jak się mylę to będzie lipa i za rok czy dwa kupie NR, lub X2, mi to rybka, byle by był MGS, Gundam (lub inne gry z mechami) i w miare możliwości FF.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS może będzie na iXie (2ka była), gundam (ale w innej wersji) być może będzie na NR (wkońcu to też made in Japan, a wiadomo, solidarność "żółtych jajek"). FF, chmm.... jeżeli na będzie jakakolwiek sprzedaż gier na PS3 (a taka jest zawsze, nawet na mało popularnych sprzętach), to FF będzie exklusive. Ale i tak, na plejaszka będą chyba najlepsze sequele, byle by tylko konsolka nie była za droga względem możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech sie wkoncu cos ruszy bo stwierdzam, ze po padace jaka odstawil M$ ze swoja 360-tka konsolka Sony bedzie raczej lepsza ale wciaz jestem sceptyczny.

jakiej padace? premiery jeszcze w europie nie było wiec.. w stanach z tego co wiem xbox sprzedaje się wyśmienicie, tak że schodzi jak ciepłe buleczki i nawet są zapisy aby go kupić :)

 

to czy konsola sony bedzie dobra zobaczymy już niedługo. myśle że Sony nie da ciała bo chyba na to ich nie stać. sam czekam z niecierpliwością na ps3, i śni mi się już po nocach jak gram w nowego Jaka i GT 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej padace? premiery jeszcze w europie nie było wiec.. w stanach z tego co wiem xbox sprzedaje się wyśmienicie, tak że schodzi jak ciepłe buleczki i nawet są zapisy aby go kupić :)

 

to czy konsola sony bedzie dobra zobaczymy już niedługo. myśle że Sony nie da ciała bo chyba na to ich nie stać. sam czekam z niecierpliwością na ps3, i śni mi się już po nocach jak gram w nowego Jaka i GT 5 :)

Oj tak Sony moze cos skopac nie ukrywam ale mysle, ze powinno sie jednak postarac i dopracowac swoj produkt. Pozatym zdziwil mnie osobny zasilacz w 360-tce jak to samo bedzie z ps3 to troche bedzie do [gluteus maximus].A mi sie tam nie sni bo narazie nie planuje zadnej z konsol kupic to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 raczej bedzie tez musialo zrobic osobny zasilacz, poniewaz procesor cell bardziej sie grzeje niz ten od x360. w polaczeniu z rozgrzanym zasilaczem tworzy sie mieszanka wybuchowa. juz gdzies o tym pisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie pierwsze wersje developerskie sie podobno wrecz topily oczywsice nie cale tylko jakies komponenty.

Zreszat jak nie w tej to w nastepnej konsoli Sony i M$ powinno byc juz jakies inne chlodzenie niz wentylem i radiatorem. Zobaczcie sobie na laptopy jakie male a przedewszystkim plaskie a GF'a 7800, dobry proc no i dysk ktory nagrzewa dosc mocno potrafia upchac. Mysle, ze powinni isc w tym kierunku a wszytsko sie uda.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro był przeciek, że ps3 im się topią, to oznacza że coś z tym prubują zrobić. Tak więc bym się tym nie przejmował, sony to dobra firma, robiąca produkty o bardzo wysokiej jakości (zresztą jak to Japończycy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dobra firma i bardzo wysoka jakosc? W ktorym segmencie rynku obecnie? uswiadom mnie.

A Ty mnie uswiadom jaka firma naprawde proponuje ta wysoka jakosc jak uwazasz, ze Sony tego nie oferuje(oczekuje konkretnych przykladow!!). Japonczycy maja najlepszy sprzet elektroniczy na swiecie, technologia wychodza daleko w przyszlosc i tego nie da sie ukryc. Pewnie slychac od niektorych, ze niby cos sie pogorszylo ale coz sam tego doswiadczylem to nie wiem jak jest naprawde. Pozatym gdyby sprzet sie nie psul to nie bylo by gwary ale to chyba logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas firma pracuje na chlodzeniem cieklym metalem ktore chce zastosowac do kart graficznych moze Sony powinno sie nad tym zastanowic.

Cieklym metalem? :huh: :lol:

 

Przeciez metale topia sie w temperaturach rzedu kilkuset stopni, jak mozna tym cokolwiek chlodzic?

 

Chyba, ze autorowi chodzilo o metan, ale ten z kolei jest bardzo wybuchowy i raczej nikt go nie dopusci to uzytku w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieklym metalem? :huh: :lol:

 

Przeciez metale topia sie w temperaturach rzedu kilkuset stopni, jak mozna tym cokolwiek chlodzic?

 

Chyba, ze autorowi chodzilo o metan, ale ten z kolei jest bardzo wybuchowy i raczej nikt go nie dopusci to uzytku w domu...

widze ze mało znasz chemie. są różne metale, rtęć np. topi się w niskiej temperaturze. normalnie w temp. pokojowej jest ciekła. Sa własnie metale które się stosuje do chłodzenia i kolega miał racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, chemia nie byla moja mocna strona (a przynajmniej ta jej czesc nie polegajaca na przerzucaniu sie molami :) )...

 

Wydaje mi sie jednak, ze takie rozwiazanie nie zagosci szybko w sprzecie konsumenckim... przeciez nawet WC jest w tej chwili domena wylacznie pasjonatow i overclockerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylilem sie chodzi wlasnie o ciekly metal a dokladnie choc nie jestem pewniem o rtec. Chlodzenie na dniach mialo sie pojawic w kartach firmy sapphire tylko podobno cos jeszce musza dopracowac. A TUTAJ wielki znawco costi :lol2: masz linka w ktorym sobie mozesz troche o tym poczytac, pozatym uzywanie gogle nie boli :wink: I co lyso troche?? Jak z kogos masz zamiar sie smiac to czasem lepiej przystopuj i nie snuj pochopnych wnioskow bo to co sie wydaje przyszloscia jest tak naprawde juz w zasiegu reki.

 

EDIT>>a metanem tez sobie mozesz napelnic chlodzenie bedziesz mial zaiscie wybuchowa karte :lol:

 

EDIT2>>TUTAJmasz zdjecie

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 - nie tym tonem i nie w ten sposob, dobrze?

 

Ja po Tobie nie jezdze i oczekuje od Ciebie tego samego.

Wszystko bylo napisane w sposob raczej zartobliwy a tak pozatym Ty tez sie troche ze mnie nabijales wiec w czym problem? Odrazu urazony :? Mnie by to nie urazilo ale dobra ja szcuneczek(bez zartow)do ciebie Ty do mnie i koniec. A tak wogole te chlodzonko by weszlo do ps3(w innej formie) wiec nie wszystko stracone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty mnie uswiadom jaka firma naprawde proponuje ta wysoka jakosc jak uwazasz, ze Sony tego nie oferuje(oczekuje konkretnych przykladow!!). Japonczycy maja najlepszy sprzet elektroniczy na swiecie, technologia wychodza daleko w przyszlosc i tego nie da sie ukryc. Pewnie slychac od niektorych, ze niby cos sie pogorszylo ale coz sam tego doswiadczylem to nie wiem jak jest naprawde. Pozatym gdyby sprzet sie nie psul to nie bylo by gwary ale to chyba logiczne.

right...ale tylko sprzęty wyprodukowane w japonii(nie do zdarcia)reszta trochę gorsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty mnie uswiadom jaka firma naprawde proponuje ta wysoka jakosc jak uwazasz, ze Sony tego nie oferuje(oczekuje konkretnych przykladow!!). Japonczycy maja najlepszy sprzet elektroniczy na swiecie, technologia wychodza daleko w przyszlosc i tego nie da sie ukryc. Pewnie slychac od niektorych, ze niby cos sie pogorszylo ale coz sam tego doswiadczylem to nie wiem jak jest naprawde. Pozatym gdyby sprzet sie nie psul to nie bylo by gwary ale to chyba logiczne.

Popatrz na rankingi w dowolnym segmencie. Sony robi ladne drogie rzeczy. Ta marka juz praktycznie nie istnieje. Robi drogie buble. Nie dominuje juz.. to nie lata 90 i entuzjazm wschodniej europy minal kolego.

Rynek nalezy do japonczykow ale nie do Sony. Samsung, Nec, Sharp, Panasonic, robia dobre jakosciowo nowoczesne produkty.

Sledze rynek telewizorow LCD ostatnio i w kazdym rankingu nie widac tam wcale Sony. Aparaty cyfrowe? przeciez to nieprozumienie.. jedna wielka aberacja i szumy.. do tego Sony promuje swoje drogie memory sticki. nie sa lepsze ale oczywiscie drozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dustone Oczywiscie tylko o taki sprzet mi chodzilo bo przeciez nie pisze tu o TV Sony ktore sa np. robione na Slowacji bo to juz calkiem inna duzo gorsza jakosc. Ja swoja ps2 kupowalem na samym poczatku sprzet jest made in Japan ale juz te srebrne wynalazki sa robione w Chinach i szczerze mowiac jak wzialem je do reki to jakosc tego plastiku jest jakby gorsza(ciensza) no i nie ma siataczek antykurzowych.

 

@Przemol^N Samsmung to firma koreanska a co do Sharpa moim zdaniem tej firmy do Sony nie ma co porownywac jakosc obrazu ich telewizorkow LCD/Plazma nie jest najlepsza wnioskuje to po tym co widzialem w MM. Podobnie nie kupilbym NEC'a chyba, ze monitor do kompa. Ostatnio bylem w MM i byl Sony Bravia 32 cale za prawie 10 tys. czyli np. 2x drozszy od takiego Samsunga ale jakosc obrazu mial naprawde rewelacyjna tylko nie spojrzalem gdzie byl produkowany. Co do firm koreanskich to ostatnio poszlo baaardzo do przodu LG ktora to firme bradzo chwale i jest za co zobacz sobie ile oni maja nagrod. Ostatnio zdobyli 1 miejsce za kino domowe i wiele innych. Oczywsicie nie mam zamiaru sie tu z Toba klocic tylko powymieniac poglady na drodze pokojowej :wink:

 

EDIT>> co do aparatow to nie moge sie z Toba zgodzic bo jest jedna z niewielu firm ktora robi aparaty w Japonii a nie w Malezji czy Chinach no i sa one bardzo dobre i w samej czolowce wiec nie przesadzaj. Co do szumow to kazdy mniejsze czy wieksze ma ale Sony prowadzi napewno jesli chodzi o aparaty kompaktowe czyli te do 1000-1500zł, te akurat maja rewelacyjne i nie jeden sprzedawca mi to powiedzial. Potem te drozsze to rzeczywsice maja jakies problemy no ale Sony to nie jedyna firma kazdy aparat ma jakies wady. Pozatym wychodza coraz to nowsze modele ktore niedociagniecia poprzednikow naprawiaja. Innymi slowy tu akurat przesadziles.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyglada na to ze Sony zyje caly czas latami 90-mi , wtedy ich sprzet byl najlepszy lub w scislej czolowce ,dzisiaj kiedy reszta firm produkujacej sprzet na skale swiatowa ma dostep do najnowszych technologi oraz sama potrafi wprowadzac nowe rozwiazania zakup produktow Sony jest nie oplacalny finansowo np. aparaty cyfrowe, kto kupi aparat Sony do np 200 euro jak za 150 mozna kupic 5 mp z 2 calowym wyswietlaczem innej znanej firmy a za ok 200 Sony z 4 mp lub nawet 3.1 mp ??? jakies nieporozumienie, sam kupilem juz kilka takich aparatow i wszystkie sprawuja sie doskonale i nawet przez chwile nie zaluje ze to nie Sony, monitory lcd : tutaj takze bardzo dobre parametry dostaniemy u innych producentow i napewno sporo taniej niz u Sony, jedyna prawdziwa korzysc zakupow produktow Sony w niektorych przypadkach to fakt ze sa one naprawde energoostrzedne .

Luki2 piszesz ze aparaty Sony i to te drosze maja problemy, no wlasnie nie dosyc ze placisz drozej niz za inne to jeszcze maja problemy!!!, dla mnie Sony jest skonczone jako dawny prekursor dobrego sprzetu ,wydaje mi sie ze Sony niechce widziec ze inne firmy juz dawno dogonily Sony technologicznie oraz ze sie caly czas rozwijaja, a szkoda bo kiedys sam bardzo cenilem Sony a dzisiaj olewam i niech te swoje smieszne rozwiazania ktore pasuja tylko do ich sprzetu wsadza sobie gdzies a ps3 owszem kupie bo chce miec wszystkie konsole a nie bo lubie Sony czy jestem ich fanem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze i tak ale wiesz na allegro sa aparaty z matryca 5mpix za 300zł ale to jest zwykla iterpolacja czyli poprostu marketing. Co do ronicy w cenach zauwaz, ze bardzo duzo placisz tez za obiektyw. Ja wole kupic Sony 4mpix z carl zeiss niz 5mpix innej firmy z jakims slabym obiektywem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...