Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Albo się upora, albo straci 20% klijentów, czyli się upora :)

Swoją drogą, to ciekawe jak by się grało w MGS4 przez T630, czy obraz będzie przesyłany do komórki?? I co z analogowością przycisków wtedy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się upora, albo straci 20% klijentów, czyli się upora :)

Swoją drogą, to ciekawe jak by się grało w MGS4 przez T630, czy obraz będzie przesyłany do komórki?? I co z analogowością przycisków wtedy xD

A zdziwil bys sie i ja tez. Zobacz spece od marktingu moga to przeciez uznac za zalete. Wiesz slogan reklamowy typu: "zaprosiles znajowych na partyjke w tekkena a nie masz dodatkowych kontrolerow uzyl koma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądzcie poważni. Konsolka jak i pad będą wysyłały identyfikator jak każde urządzenie Bluetooth i przez to smieci nie będzie przyjmować. Tak jak komórka. Jak chcesz się połączyć to wyszukujesz telefon i dopiero wysyłasz. I myślę, że w menu będzie dodawąło się urządenia Bluetooth a nie łączenie automatyczne. Gdyby tak było to konsolka świrowałaby zaraz po włączeniu bo z każdym chciałaby się łączyć. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to zrozumiale.

Ale nie wiem czy wiesz, ze wydajac komende "wyszukaj urzadzenia" w komorce, wyszuka Ci wszystko co jest w zasiegu - i z kazdym bedziesz mogl probowac zazadac polaczenia.

 

Z drugierj strony, to polaczenie via Bluetooth konsola-komorka i przerzucanie sobie zdjec/MP3/filmikow (np. z czytnika kart pamieci w konsoli) to fajna opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chej, a może zrobimy listę i wyślemy do Sony z żądaniem, że chcemy to, to i to w ps3 xD

Co wy na to?? Zna ktoś Japoński xD?

1.Po co ci japonski jak prezydentem podobno nie jest Japonczyk.

2. Za pozno juz.

3. Zapomniales, ze jestes Polakiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 w japonii nie ma prezydenta, glowa panstwa jest cesarz (Akhito) nie wyobrazam sobie abym glowa jakiekolwiek panstwa byl by ktos innej narodowosci niz dane panstwo a nawet jesli blylby innej to co usprawiedliwia pisanie w innym jezyku niz jezyk urzedowy w danym panstwie? A co do szumu jakim ktos sieje ze bloototh w PS3 jest nie potrzebne i caly "dom" bedzie wariowal to hm... urzadzeniom bt mozna przypisac 4 cyfrowy adres dzieki ktorym urzadzenia komunikuja sie tylko jesli maja ten sam adres wiec nie wiem o jakim mieszaniu jest mowa? Ktos napisal napisal ze 3 porty ethernetowy w PS3 sa zbyteczne - zbyteczne? Czyz to PS3 nie ma byc centrum multirozrywki jak zapowiadal Katsuragi i poprostu konsola ma wbudowany hub? To jest minus?

Edytowane przez WaWrzOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prezydentem" Sony Corporation, nie Japonii :lol:

 

A obecnym dyrektorem generalnym jest Amerykanin - mozna wiec pisac po hamerykansku :)

Costi no chociaz Ty zrozumiales przeciez my tu chyba nie piszemy o ustroju panstwa ani o wladzy tylko wlasnie o Sony

 

 

ps. Wawrzol prosze Cie... :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2 w japonii nie ma prezydenta, glowa panstwa jest cesarz (Akhito) nie wyobrazam sobie abym glowa jakiekolwiek panstwa byl by ktos innej narodowosci niz dane panstwo a nawet jesli blylby innej to co usprawiedliwia pisanie w innym jezyku niz jezyk urzedowy w danym panstwie? A co do szumu jakim ktos sieje ze bloototh w PS3 jest nie potrzebne i caly "dom" bedzie wariowal to hm... urzadzeniom bt mozna przypisac 4 cyfrowy adres dzieki ktorym urzadzenia komunikuja sie tylko jesli maja ten sam adres wiec nie wiem o jakim mieszaniu jest mowa? Ktos napisal napisal ze 3 porty ethernetowy w PS3 sa zbyteczne - zbyteczne? Czyz to PS3 nie ma byc centrum multirozrywki jak zapowiadal Katsuragi i poprostu konsola ma wbudowany hub? To jest minus?

ale ześ teraz dowalil z tym prezydentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A obecnym dyrektorem generalnym jest Amerykanin - mozna wiec pisac po hamerykansku :)

Chyba po hamburgerowsku xD

A tak pozatym, jakby komuś się chciało, to dla samej frajdy i poczuciu spełnienia obuwatelskiego obowiązku by mógł napisać taki list (na znaczki się nie składam xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po hamburgerowsku xD

A tak pozatym, jakby komuś się chciało, to dla samej frajdy i poczuciu spełnienia obuwatelskiego obowiązku by mógł napisać taki list (na znaczki się nie składam xD)

Co bys chcial w nim zamiescic. Pozatym jak juz wspomnialem jestes Polakiem a przeciez wiadomo jak sie licza z nami za granica.

 

 

ps. moze jeszce podpisy all forumowiczow? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :lol:

To że jesteśmy Polakami, nie oznacza, że nie należy sie z nami liczyć! No ale niemam pojęcia jak w wieku 15 lat można przekonać cały świat do swojej ojczyzny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :lol:

To że jesteśmy Polakami, nie oznacza, że nie należy sie z nami liczyć! No ale niemam pojęcia jak w wieku 15 lat można przekonać cały świat do swojej ojczyzny...

Dobra to pisz ja ci dam znac co masz ode mnie firmie przekazac :wink: . To beda w sumie gratulacje i nic wiecej, ze chyba wojne znowu wygraja.

 

 

ps. a znasz dobrze angola??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to pisz ja ci dam znac co masz ode mnie firmie przekazac :wink: . To beda w sumie gratulacje i nic wiecej, ze chyba wojne znowu wygraja.

ps. a znasz dobrze angola??

Angielski znam jedynie na poziomie gimnazjalnym, czyli tylko "najbardziej użyteczne zwroty w życiu codziennym" (innymi słowy bullshit). Cośtam skrobnąć moge spróbować jakbędę miał czas, ale jedynie na maila (nieprzepadam, niewiem czemu, za pocztą klasyczna, a pozatym bazgrze jak kura pazurem). Jak załatwisz mi ich maila, to możemy się z tym pobawić :lol:

napewno będzie zabawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem wygląda naprawdę super. tylko mnie dziwi dlaczego wszyscy tak zachwalają moc ps3 przecież na nowego x też wyjdzie MGS4. konami na bank nie pominie takiego rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś jeszcze nie widział to zapraszam do pobrania tech demka 1804783[/snapback]

widziałem wygląda naprawdę super. tylko mnie dziwi dlaczego wszyscy tak zachwalają moc ps3 przecież na nowego x też wyjdzie MGS4. konami na bank nie pominie takiego rynku.
Zależy, może Japończycy złożyli jakieś potajemne umowy, czy pakty, że będą robić gry tylko na japońskie konsole :) pamiętacie "suck my yelow balls (czy jakoś tak)" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne że lubi kasę...zrtesztą jak każda firma ;). Ale MGS4 jest chwilowo exclusivem na PS3 i raczej nic się nie zmieni ale to nie oznacza że nowy "Metal" nigy nie wyjdzie na X360. Myślę że podstawowa, pierwsza wersja gry wyjdzie tylko na PS3 ale tak po roczku ukaże się jakiś Substance czy coś w tym stylu i już raczej napewno X360 też to dostanie. Szkoda że MGS3: Subsistence nie wyszedł na iXa 1 (może wtedy i na PC by wyszedł ;p ). Kojima tłumaczył się tym że musiałby pisać znowu kod tak żeby to na iXie chodziło dobrze a czas go gonił i zrezygnował z tej wersji (i z PC także, choć na dobrą sprawę nigdy nikt z jego ekipy nawet nieoficjalnie o niej nie wspomniał). Z jednej strony fajnie byłoby żeby MGS4 wyszedł na obu platformach ale raczej w to wątpię. Do tego trzeba by uwzględnić architekturę obu platform a to może oznaczać spadek jakości gry bo coś co ma dobrze działać na jednym powinno dobrze działać i na drugim ale pewne różnice mogą to uniemożliwiać. Dostalibyśmy wtedy nie tak dopasioną wersję na obie platformy albo dwie troszeczkę rózniące się wersje (pod względem graficznym) i trudno mówić , która wersja byłaby tą "słabszą". Jeżeli zrobią grę na jedną platformę (przynajmniej na początku) to mogą wycisnąć z niej co się da i to jest ta zaleta. Ale o tam, siępoczeka, się zobaczy...narazie to nawet PS3 to jest z deczka odległe a co dopiero nowy MGS ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, mówił też przy okazji MGS3 że nie będzie reżyserem i co? Zrobił i MGS3 i teraz 4 robi. Nie wiem jak będzie ale zawsze jest nadzieja jakaś ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta. W przypadku MGS2 umowa nie została sprecyzowana. KONAMI zrobiło wała, dodało podtytuł Subsistance + nowe plansze, dodatki treningi i wydało jako nowa gra, na którą exlusive'a sony nie miało. W przypadku MGS3 juz się SONY wycwaniło i zaznaczyli wszystkie opcje i króczki, tak ze MGS3 na X-Boxie sie nie pojawił. To samo bedzie z PS3 i MGS4. Taka moja teoria. MGS to gra power, tytuł budzący respekt zarówno dla tych co grali we wszystkie czesci, jak i dla tych ktorzy tylko slyszeli lub grali w kilka czesci. SONY nie urwie złotych jaj takiej kurze, gdyz wie ze to moze byc porzadny AS w rekawie i pewnie są skłonni wydać ogromną kase aby zrekompensowac KONAMI brak zyskow z konsoli M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mgs4 jest z pewnością grą dla której będzie warto mieć PS3 ale czy będzie mega exclusivem to bym się wstrzymał z oceną. Na pewno najpierw wyjdzie na PS3 ale nie wykluczone że powstanie jakaś "ulepszona" wersja i dostaną ją obie platformy. Jak już pisałem, się zobaczy.

 

@ .:Solid_Snake:.

Jeżeli to prawda to ja nie mam pytań ;). Tylko czemu tak długo czekali na potwierdzenie? Może to był render ale teraz w trakcie poznawania architektury ps3 wychodzi, że naprawdę mogą zrobić tak wyglądającą grę....Kto wie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ .:Solid_Snake:.

Jeżeli to prawda to ja nie mam pytań ;). Tylko czemu tak długo czekali na potwierdzenie? Może to był render ale teraz w trakcie poznawania architektury ps3 wychodzi, że naprawdę mogą zrobić tak wyglądającą grę....Kto wie ;).

Trzeba jednak brać pod uwage, że serwis jest stricke PS3'owy, więc news może nie być obiektywny. Jednak ja odpoczątku podejrzewałem, że na takie coś stać PS3. M.in. to mnie przekonuje aby czekać na tą konsolę - PPU. To błoto jak wyglądało na tym intro to jest poprostu miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...