Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakiś malutki drogowskaz ?

Musisz wybrać się na zakupy

 

UPDATED:

 

Żeby już nie pisać następnego posta,

 

Udało mi się odpalić Sapphire Theatrix Theater 550 Pro pod WinXP Pro x64.

 

Ze strony ATi z pobrałem ten driver, ponoć już w wersji finalnej: 6-2_xp64_t550_wdm_30155.exe

 

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2...0_wdm_30155.exe

 

Do konfiguracji tunera, oglądania TV, słuchania radia korzystam z PowerCinema 4. Nie jest to zbyt dobry soft, ale początek wystarczy. Niestety zauważyłem przycięcia podczas oglądania TV. Ale tu podejrzewam PC 4, które pożera procka w 30-40%, na WinXP Pro 32bit obciążenie procka wynosi max 10%.

 

Dla użytkowników Theatrix'a, kablówki Aster i PC 4 polecam wybrać kraj Rumunia - wtedy jest dźwięk na prawie wszystkich kanałach. Na ustawionej Polsce nigdzie nie miałem dźwięku.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać się na zakupy

 

UPDATED:

 

Żeby już nie pisać następnego posta,

 

Udało mi się odpalić Sapphire Theatrix Theater 550 Pro pod WinXP Pro x64.

 

Ze strony ATi z pobrałem ten driver, ponoć już w wersji finalnej: 6-2_xp64_t550_wdm_30155.exe

 

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2...0_wdm_30155.exe

 

Do konfiguracji tunera, oglądania TV, słuchania radia korzystam z PowerCinema 4. Nie jest to zbyt dobry soft, ale początek wystarczy. Niestety zauważyłem przycięcia podczas oglądania TV. Ale tu podejrzewam PC 4, które pożera procka w 30-40%, na WinXP Pro 32bit obciążenie procka wynosi max 10%.

 

Dla użytkowników Theatrix'a, kablówki Aster i PC 4 polecam wybrać kraj Rumunia - wtedy jest dźwięk na prawie wszystkich kanałach. Na ustawionej Polsce nigdzie nie miałem dźwięku.

 

Czy power Cinema da rade ruszyć coś ze stajni avermedia ( bez sterów ) ? już dawno bym zasiadł na x64 ale nie moge nanim oglądać TV :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie sysem chodzi od niedawna i narazie nie narzekam ale nie zauważyłem jakiegoś zaskakującego wzrostu wydajności mam natomiast jeden problem a mianowicie polska czcionka czy wie ktoś co zrobi zeby np w gg nie wywalało mi krzaków zamiast polskich liter ??

z góry dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie to miałem cały czas zmienione na PL a krzaki sa :mur:

Jest więcej niż jedno ustawienie, popatrz dobrze. Gdzieś tam są opcje zaawansowane, i w nich dodatkowo ustala się język domyslny dla aplikacji o niezdefiniowanym kodowaniu, a pewnie właśnie to jest Twoim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wraz ze znajomym postanowiliśmy założyć serwis dot. systemu windows xp 64bit i ogolnie systemow 64bitowych firmy microsoft , jesli ktoś byłby zainstersowany współpracą z nami to proszę o kontakt na maila

thontharmarcin@o2.pl z krótką charakterystyka swojej osoby:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odpalil ktos moze badziewna irde pod usb ? :D sa do tego jakies stery? ja nic nie znalazlem:(

Sterownik "Standard Infrared Port" Microsoftu. Działa. Testowane z Oxygenem. Edytowane przez popek102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez działa irda :] ale soft noki sie wywala :/.

 

btw: ktos ostanio pisal czy udalo sie komus zainstalowac mafie. Mi nie udalo sie do konca zainstalowac ale da sie odpalic.

 

Dokladniej jak instalujesz i staje ci na tym ostatnim pliku zamykasz proces (nie robisz anuluj tylko zamykasz proces! ) i w taki sposob gra dziala, jednak jest jeden minus.

 

Instalacja zawiesza sie gdy powinna wgrac modele osob w samochodach, przez co jak jedziesz autem to widzisz kapelusze osob jadacych w samochodzie przez dach, oraz wystajace rece przez okna ( jak gdyby gra wkladala pajacyka do auta). Moze ktos chce tak grac, ja nie.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za pomoc w końcu wszystko w normie w tym systemie :) jedna rzecz jaką zauważyłem to to ze w nfsmw nie mam frezów tak jak na zwykłym xp i to mnie bardzo cieszy poza tym to ani szybcie nie liczy pi ani nie mam wiecej fpsów ani nie mam wiecej marków przepustowość pamioeci na tym samym poziomie a zanotowałem lekki spadek w czasie dostepu nie miałem tez wiekszych kłopotów z instalacja sprzetu (poza zintegrowaną sieciówką) zobaczymy jak to bedzie śmigało na dłuższą metę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy już betę 2 - MS AntiSpyware ale już pod nazwą Windows Defender, który jest standardowym składnikiem Visty 5270.

 

Jest wersja dla 32 i 64 bit Windy. Na pierwszy rzut oka pracuje szybciej (okno program, wybór funkcji), skanowanie trwa krócej. Oby był dodatkowo bardzo skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...