Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

The availability of those from now on is planned for the second quarter 2006 is between April 1 and June 30

.

 

stfu. Tp.Sa stfu Sagem

 

 

Załatwiam sobie modem Thompsona i kończę z tą zabawą...

post-134960-1141075638_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

netes może Wujuu chce naprawde wykończyć Sagema, może wleci do siedziby w Francji i skubańców powystrzela, jak mu nie napiszą od reki sterowników pod win 64bit, kurczę juz widzę ta jatkę, Wujuu lata po biurowcu i strzela do krawaciarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thompson to taka broń , modem się Thomson nazywa

Wiem, wiem ;P Literka za dużo i zonk...Tak właściwie to wole MP-40, lepiej ciągnie:D

Takie bojowe nastawienie mam, że już nie wiem co piszę:)

 

Wujuu lata po biurowcu i strzela do krawaciarzy

Miałem zamiar żabojadom zrobić blitzkrieg i przypomnieć im kilka wichtige fakten z zweite weltkrieg:)

 

Jednakże wpadłem na pomysł, aby w drodze do Frankreich złożyć wizytę w telepunkcie (przed tym wzniosłym wydarzeniem zadzwoniłem do owego telepunktu i wytłumaczyłem pewnemu panu kilkoma ostrzejszymi słowami, że w umowie nie jest napisane, że SaRZem nie współpracuje z x64) Jak wielkie mnie zaskoczenie wzięło, kiedy to wchodząc do telepunktu podszedł do mnie pan telepunktowy i spytał, czy jestem tym od wymiany modemu:D

 

Co wam powiem to na tym thomsonie jak gram to mniejsze pingi mam:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość evo4

jeszcze raz zapytam, chodzi o sterowniki do d-link dwl 510 czy moglby ktos jakas wskazowke podac czy jest juz sterownik pod win x64 lub skad mozna pobrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko 5 miesiecy?

respekt, ja wytrzymalem tydzien na 64, pozniej powrot do x32 i teraz jade na dwoch systemach, zwykly do codziennej pracy, 64 do zabawy i testow a takze do grania (far cry z patchem i colin 5 z patchem)

Ja na XP x64 pracuje odkąd wyszła wersja RC2 czyli już około rok i nie widze w tym nic dziwnego. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jabel

Jakich sterowników użyć do GF 2 GTS (prolink) - bo zadne ze strony nvidi nie chcą działać..a te które działać powinny(32 bit) też nie chcą, nie wykrywa użądzenia.HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich sterowników użyć do GF 2 GTS (prolink) - bo zadne ze strony nvidi nie chcą działać..a te które działać powinny(32 bit) też nie chcą, nie wykrywa użądzenia.HELP

WinXP x64 ma zupełnie inny model sterowników niż WinXP 32 bit, dlatego nie działa. Jeśli w driverach dla x64 na stronie nVidii brak driverów dla GF2 GTS musisz uzbroić się cierpliwość, możliwe, że producent zrobi je w przyszłości lub nie.

Nie możliwe by XP x64 nie wykrywał Twojej grafiki, jeśli by jej nie wykrył to jak załadowałby jakikolwiek driver :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jabel

WinXP x64 ma zupełnie inny model sterowników niż WinXP 32 bit, dlatego nie działa. Jeśli w driverach dla x64 na stronie nVidii brak driverów dla GF2 GTS musisz uzbroić się cierpliwość, możliwe, że producent zrobi je w przyszłości lub nie.

Nie możliwe by XP x64 nie wykrywał Twojej grafiki, jeśli by jej nie wykrył to jak załadowałby jakikolwiek driver :?:

 

 

no ale na wykrytych to będzie kibel a nie gra ( przykład w xp różnica 40% na niekorzyść sterników z xp, kontra detki 30.82 )...

 

tylko nie piszcie ze w marki gram...ale taka prawda, wiem tez ,ze karta jest stara, ale nie kazdego stac na 7800....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jakie stery są domyslnie w XPx64 ale w XP SP2(32bit) są 5x.xx i jedyna roznica między nimi, a sterami nv to brak konfiguracji we własciwosciach ekranu. W x64 powinno byc podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jabel

NIe wiem jakie stery są domyslnie w XPx64 ale w XP SP2(32bit) są 5x.xx i jedyna roznica między nimi, a sterami nv to brak konfiguracji we własciwosciach ekranu. W x64 powinno byc podobnie.

 

zainstaluje....tylko ghosta C: zrobie.......

 

jak okaze sie ,ze jest nieciekawie z wydajnością w 3d to kiepsko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale na wykrytych to będzie kibel a nie gra ( przykład w xp różnica 40% na niekorzyść sterników z xp, kontra detki 30.82 )...

 

tylko nie piszcie ze w marki gram...ale taka prawda, wiem tez ,ze karta jest stara, ale nie kazdego stac na 7800....

http://www.nvidia.com/object/winxp-64bit_e...ed_archive.html

 

Nie wmówisz mi, że żadne stery z tej stronki nie działają z MX400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

win x64 uzywam praktycznie od momentu pojawienia sie na rynku i generalnie teraz stan sterownikow i programow(pod x64) ulegl znacznej poprawie, ale zeby nie odbiegac od tematu.....moze spotkaliscie sie z takim dziwnym przypadkiem, ze po zaistalowaniu najnowszych sterownikow ForceWare Release 80 Version: 81.98

pojawil sie problem z gra bf2(patch 1.20), ten blad chrakteryzuje sie tym iz podczas startu gry i po przejciu intra pojawia sie szaro jasne tlo( w momencie logowania do konta,kont) i nic juz nie mozna zrobic... wymiana sterownikow na inne (starsze) tez nic nie pomogla(wczesniej bylo bardzo dobrze)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Ściagłem win 64 bit z linku który podał kolega Grimlock.

Mam taki problem a mianowicie nie chce mi pliku wczytać :

już rusza instalator chwile coś porobi i nagle pojawia się komunikat:

File/amd64/ntknlmp czy jakiś tam plik

could not be loaded

The Error code 32768 :mur:

Czy ktoś miał podobny problem ?? Ten plik ściagał mi się bardzo króciutko :) z microsoftu i ma 555 mb.

Da coś nagranie jeszcze raz płyty? Niby ten plik iso jest sprawny.

Proszę o odp.

 

B) Acha komp to:

CPU: Athlon 64 bit 2800+

MOBO: Gigabyte K8ne

RAM: 512 EliXiR

VGA: 6600 TURBO FORCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Windowsa XP x64 i zauważyłem taki problem. Czasem (nie zawsze) system uruchamia sie strasznie dlugo - ok 2 minut po ekranie krazy ten niebieski paseczek :), przy czym dysk wcale nie jest mocno wykorzystywane, dopiero potem Windows się włącza. Innym razem jest zupełnie normalnie - po paru sekundach juz widze pulpit.

 

Czy ktoś wie co moze byc przyczyna. Windowsa instalowałem już ze 3 razy i za kazdym razem jest to samo. Instalkę ściągałem dwa razy więc to też nie jest przyczyną.

 

Sprzęt jak w podpisie.

 

Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

 

posiadam zainstalowana wersje win xp x64 ver 5.2.3790.1830

czy moglby ktos cos mi powiedziec o tej wersji, czt to jest ostateczna wersja, czy wygasnie mi kiedys serial itp..

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

mam pytanko

 

posiadam zainstalowana wersje win xp x64 ver 5.2.3790.1830

czy moglby ktos cos mi powiedziec o tej wersji, czt to jest ostateczna wersja, czy wygasnie mi kiedys serial itp..

z gory dzieki

W mailu, ktory otrzymales od Microsoftu wraz z serial number jest wszystko dokladnie opisane.

Widziales kiedys jakiegos Windowsa, ktory by byl nie dosc, ze do zassania z sieci, to jeszcze calkiem za darmo i na dodatek bez zadnych ograniczen dla uzytkownika?

Na stronie Microsoftu jest ZAWSZE wersja ostateczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mailu, ktory otrzymales od Microsoftu wraz z serial number jest wszystko dokladnie opisane.

Widziales kiedys jakiegos Windowsa, ktory by byl nie dosc, ze do zassania z sieci, to jeszcze calkiem za darmo i na dodatek bez zadnych ograniczen dla uzytkownika?

Na stronie Microsoftu jest ZAWSZE wersja ostateczna.

jak bym mial z tego zrodla co podales to bym nie pytal

 

sa tez wersje beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...