Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic gf 6600GT  na PCI-E tylko nie wiem jakiej firmy. leadtek czy gainward ?

poradzcie cos szybko bo dzisiaj ide kupic

1369368[/snapback]

Nie kupuj gainward bo w cenie gainwarda masz normalnego 6800.

Produkty gainwarda nie sa jakies rewelacyjnie za to sa horrendalnie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z was karte 6600GT Galaxy? Bardzo tania, i dość szybka jak widze (pamiec 1,6ns!). Looknijcie tu: 1369844[/snapback]

Widzę, że nikomu się nie chce czytać wcześniejszych postów... Polecam literaturę w tym temacie... na pewno coś znajdziesz... o ile poszukasz <_<

 

Mi się już nie chce pisać kilka razy tego samego, przynajmneij nie dzisiaj.

 

Co do wyników w 03... przy 3 miesięcznym (czyt zjechanym) systemie na obecnych sterach mam 9782 pkt przy 625/1210... nie wiem czy to dobrze... bo nie mam odniesienia... jakby ktoś mógł, niech ktoś zapoda wynik przy podobnych ustawieniach. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikomu się nie chce czytać wcześniejszych postów... Polecam literaturę w tym temacie... na pewno coś znajdziesz... o ile poszukasz

No fakt. Zajrzalem i... dowiedzialem sie :) 6600GT Galaxy juz zamowione :wink: Zobaczymy co to za cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to mój wynik (8170) jest spowodowany cholernie słabym prockiem (zajebis..... seria do O/C ale płyta mnie blokuje) I chyba jak zmienie na A64 to powinno byc lepiej....

 

A tak z innej beczki to czy mi sie zdaje czy zeby nie było artów to im wyższe taktowanie tym niższa temp musi być?

 

np:

do stabilnego działania z taktowaniem XXX karta moze mieć max temp YY

580mhz - 70*C

600mhz - 60*C

620mhz - 50*C

 

to sa oczywiście przykładowe wartości ale czy jest coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literowka - szczegolnie patrzac na cene. Pewnie mialo byc 6800GT...

 

EDIT: na pewno literowka - wystarczy spojrzec na oznaczenie karty (A400GT).

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy procku na 2,2ghz i grafie na 570/1140 mam 9248 w 2003 czyli grafa chyba jeszcze nie taka tragiczna.. co sądzicie? tak wogóle to dałem za nią 600zł

1370390[/snapback]

Sądze tyle, że Twój procek nieźle wpływa na wynik ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje ci się:) no nic ważne że wynik jest już w miarę:) a tutaj macie coś by dokładnie sprawdzić swoje temp, wygrzebałem to z forum nvidi. Programik działa w oknie więc obok mozecie sobie puścić pomiar temperatury i zobaczycie jak sie grafa będzie grzać, dla realnej temperatury w stresie polecam go odpalić chociaż na 5 minut

 

 

http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wydaje mi się że wydajność mojego zestawu jest trochę za niska, nie ma mpojęcia czemu :/ Pomyślałem że może ktoś tu mi pomoże...

 

XFX 6600gt 310/1.1

Barton 3000+, pracuje na 2.31 ghz.

1 gb w dwóch kościach 400

Stery 66.93, WHQL

 

W testach wypada od 7.000 do 7.600 3dmarków (w zależności od sterowników). Co by nie kombinować, szybciej się nie da. Zmiana na 71 wywołuje fatalny spadek (jakieś 30% mniejsza wydajność)

 

W Doomie w timedemo1 nie da się przekroczyć 40-43 pfs.

 

Patrzę na porównywalne wyniki i wyczuwam że coś tu jest jednak nie tak, ale nie wiem co?? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wydaje mi się że wydajność mojego zestawu jest trochę za niska, nie ma mpojęcia czemu :/ Pomyślałem że może ktoś tu mi pomoże...

 

XFX 6600gt 310/1.1

Barton 3000+, pracuje na 2.31 ghz.

1 gb w dwóch kościach 400

Stery 66.93, WHQL

 

W testach wypada od 7.000 do 7.600 3dmarków (w zależności od sterowników). Co by nie kombinować, szybciej się nie da. Zmiana na 71 wywołuje fatalny spadek (jakieś 30% mniejsza wydajność)

 

W Doomie w timedemo1 nie da się przekroczyć 40-43 pfs.

 

Patrzę na porównywalne wyniki i wyczuwam że coś tu jest jednak nie tak, ale nie wiem co??  :mur:

1370591[/snapback]

Jakie mobo ? ja mialem problem podobny z 6600. zainstalowalem stero pod nForce2 NAJNOWSZE i te najnowsze okazaly sie pod nf4 gdzie jest PCI-E i automatycznie wylaczylo mi AGP i karta chodzila jako PCI-E 0 pomaga zainstalowanie starszych sterow 5.10 i karta juz chodzi jako AGPx8

 

wiec sprawdz to .. jak nie to Via 4in1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlawy - jak Ci sie uda zrobic 50 stopni w stresie przy 620 MHz to opatentuj chlodzenie i sprzedawaj ;)

 

Ogolnie to im nizsza temperatura, tym krzem sie lepiej czuje.

1370427[/snapback]

no to były przykłądowe wartości :P

 

a poza tym kilka stron wcześniej pytałem Devilka ile ma w stresie na swojej grafie wykreconej chyba do 628 to mówił ze na bloku ma -1 wiec temp rdzenia nie mogła być wieksza niż 10*C no góra 20*C (wiem ze duży przedział ale to nic) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjjj no takie sredniawe te wyniczki.

7200 to ja mam na normal 6600 : >

 

Moze notorycznie powiem, ale czy zmieniałeś grafe z jakiegoś wytworu ATI albo cuś ? Jeśli tak to czy drivercleaner, tudzież formacik miał miejsce :>? A tak to nie wiem, zaraz ktoś sie tutaj znajdzie, a ludzi z podobnymi problemami jest wiele na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjjj no takie sredniawe te wyniczki.

7200 to ja mam na normal 6600 : >

No właśnie :?

 

Poprzednia moja karta to ti4200, więc nie ma mowy o kwasie ze sterownikami, ale na wszlki wypadek wyczyściłem i zainstalowałem 66.

 

Aha co gorsze sterowniki jeszcze są ustawione na "Wydajność".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche OT

@JedrzeJ fajna sygnaturka, troszke oczka bolą :>

1370669[/snapback]

uffff oczka moga bolec... tylko zeby ktorys admin sie nie doczepil ze trocha dUUUUza :P

 

 

Errrm, o to chodzi?  :huh:

1370677[/snapback]

tak o to ... wiec na 95% nie jest to ten sam problem co ja mialem u ciebie jest wszystko ok :-(

chyba cie to nie pociesza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uffff oczka moga bolec... tylko zeby ktorys admin sie nie doczepil ze trocha dUUUUza :P

tak o to ... wiec na 95% nie jest to ten sam problem co ja mialem u ciebie jest wszystko ok :-(

chyba cie to nie pociesza ...

1370769[/snapback]

:rolleyes: no niestety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strowniki najnowsze nie znaczy najlepsze. Generalnie na tych płytkach z podzespołami komputerowymi dają taki badziew że, aż się nie chce nawet kląć.

W sobotę kupiłem laptopa takiego http://www.hp.com.pl/product/13811

Otwieram pudło odpalam kompa instaluje winde i szukam sterowników na dołączonej płytce, a tu zdziwko nic ale to nic nie było tylko jakieś chore pdf. -y , jak podłączyć do zasilania kable i takie tam bzdury

HP schodzi na psy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje ci się:) no nic ważne że wynik jest już w miarę:) a tutaj macie coś by dokładnie sprawdzić swoje temp, wygrzebałem to z forum nvidi. Programik działa w oknie więc obok mozecie sobie puścić pomiar temperatury i zobaczycie jak sie grafa będzie grzać, dla realnej temperatury w stresie polecam go odpalić chociaż na 5 minut

1370505[/snapback]

Procesor wpływa i to dość sporo. Gdzieś wwcześniej podawałem jak u mnie było (dla przypomnienia w m03 z 9000 do 9400 po zmianie 1800@2250 RAM 1:1)

PS Niezłe czasy ma ten GoodRam chodzi na 1:1 czy z podzielnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...