Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wookieldz

na pci-x czy agp? gdzie taka mozesz kupic :] ??

 

na pci-x , od znajomego , a wiec dobry wybor ? :)

 

PS Na ile max mozna OC przy standardowym chlodzeniu ? Jaka jest szansa ze sie ja spali itp sprawy ?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pci-x , od znajomego , a wiec dobry wybor ? :)

 

PS Na ile max mozna OC przy standardowym chlodzeniu ? Jaka jest szansa ze sie ja spali itp sprawy ?

 

pzdr

nikt ci nie powie na ile mozesz swoją karte podkrecic, puki nie sprawdzisz-nie dowiesz sie. A co do spalenia to jest bardzo mała szansa zeby sie grafa shajczyła tym bardziej przez softwarowe oc.

btw na forum mówiło sie o tym juz wiele razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

Nie no jasne rozumiem ze to zalezy od egzemplarza :) , czyli samym softwarem mozna krecic bez obaw ? Wolalem sie upewnic zanim cokolwiek zaczne robic , od niedawna mam nowego kompa i jak krecilem procka to mi serce walilo :D , ale w sumie wszystko ok ;].

 

 

Tak tylko cos dodam , fajnie ze wszystko jest ujete w jednym temacie , w zasadzie nie ma potrzeby zakladania nowego , jak jakis uzytkownik zakupie karte i chcialby sie czegos dowiedziec ale 173 :D to masakra , zeby to przekopac i wydobyc potrzebne info to trzeba nad tym troszeczke posiedziec ;] , nie zebym sie lenil :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zdjalem radiator z karty i wyczyscilem wentyl z kurzu - problem w tym ze przedtem mialem na karcie 60C idle teraz jest 10C wiecej.... przejmowac sie tym ? czy uznac ze jest to normalna temperatura (gigabyte z wiatraczkiem)

 

bo generalnie chodzi o to ze ten glut ktory jest polozony na radiatorze z biegiem czasu sie lekko zanieczyszcza... natomiast nie chcialbym stracic gwarancji na karte dlatego nie chce klasc pasty na nia... chyba ze mozna i gwarancja nic do tego nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Gigabyte GF 6600GT i w stres temperatura dochodzi do 90stopni.

Czy jak wysmaruję GPU pastą to stracę gwarancję ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 

Wczoraj zamontowałem dwa wiatraki pod grafiką GlacialTech GT-F1, które ją chłodzą,

ale dużo to nie pomogło w idle -5stopni w stres -10 stopni.

Zauważyłem tylko, że po dotknięciu grafiki nie jest już ona, aż tak gorąca.

 

 

 

post-122404-1143017981_thumb.jpg

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z kartą Galaxy Geforce 6600GE AGP, taktowanie 425/1000 (praktycznie GF6600 GT).

Po wymianie z Radeona 9550 oraz formacie i instalaji Windows XP karta dziala koszmarnie wolno, wynik w 3Dmark 2001 ~ 7000pkt. Karta stabilna, zero zawieszen.

 

Mój konfig:

AMD AthlonXP 1700+ @ 2400+

3x 256MB

Epox 8RDA3+ PRO

Hyper HPU 350W

reszta mało ważna ...

 

Ma ktoś jakąkolwiej sugestie co z tym począć ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie wynik koszmarnie slaby, hmm moze sterowniki zmien , zainstaluj stery do plyty , podlacz wtyke 12 v ;], co do grzania grafy panowie to u mnie mostek hsi robi szczyt doslownie paży ale nic sie nie dzieje grafa stabilnie pomyka, dzis kumpel zucil mi rekawice jako ze w 3dsmarku 2003 dostal sromotnie jego konfig to:

athlon 2600+ 333 , x700 pro 450/1000 1gb kingstona

w 2003 mial 7600 w 2005 ma 3600 pkt

ciekawe czy go zadrapie ;], moj wynik w 2003 to 8340 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

Mam pytanko - czy ta karta ( asus 6600gt ) korzysta z pelnego Smartdoctora ? Jesli tak to co trzeba zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może zasilacz być winny mojemu problemowi ?

Tylko tego jeszcze nie wymieniałem w kompie.

Na pocieszenie zostaje fakt, że kręci się na 550/1200 ]:-> i to jeszcze nie koniec.

kto wie, ale weź kimbinuj jak przywrócioć normalną wydajność a nie OC - mój radeon 9500Pro miał więcej pkt niż twój GF! Powinieneś miecna standardzie minimum 7500pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

kto wie, ale weź kimbinuj jak przywrócioć normalną wydajność a nie OC - mój radeon 9500Pro miał więcej pkt niż twój GF! Powinieneś miecna standardzie minimum 7500pkt

Chodzi ci o marka 2001 :>? Tam na moim 4200ti mam ponad 11 000 :D

 

BTW Dzwoniłem po sklepach i nigdzie nie mieli już 6600GE z pamięciami 1.6ns więc chyba kupie też w proline GT z 2.o

Tylko jest akurat tam kłódka ;/ jak ty kupowałeś też była?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600/1185 - i to nie koniec :D

 

Dołączona grafika

heh coś słabo :D

 

600/1200 i ani 1 Mhz więcej nie pójdzie skubana :mur:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh coś słabo :D

 

600/1200 i ani 1 Mhz więcej nie pójdzie skubana :mur:

 

Dołączona grafika

hehe synku ale ty masz AGP 8x a ja 4x :/ :) do tego masz troche lepszego proca (zawsze to coś daje) no i weź pod uwage że ja jeszcze nei skończyłem a pamięci mam 2ns nie 1.6 jak ty :)

 

prawdziwy sprawdzan bzie dziś dla tej karty wieczorem jak odpale obliviona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe synku ale ty masz AGP 8x a ja 4x :/ :) do tego masz troche lepszego proca (zawsze to coś daje) no i weź pod uwage że ja jeszcze nei skończyłem a pamięci mam 2ns nie 1.6 jak ty :)

 

prawdziwy sprawdzan bzie dziś dla tej karty wieczorem jak odpale obliviona

AGP 4X mam :mur:

 

to była moja zachęta, żebys cisnął dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AGP 4X mam :mur:

Coś słabe macie te wyniki, zegary 600/1200 i tyko 8200-8500 3dMarków2k3 :blink: moja padaka ledwie ciągnie 570/1040 a wyrabia z palcem w ...nosie 8100 (musze uaktualnić sygnaturę) i to na AGP4x i starym ECSie, Bierzcie się do roboty, pokombinujcie ze sterami bo zaraz wyciągne ołówek, zrobie vmoda i będzie wstyd :razz: Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabe macie te wyniki, zegary 600/1200 i tyko 8200-8500 3dMarków2k3 :blink: moja padaka ledwie ciągnie 570/1040 a wyrabia z palcem w ...nosie 8100 (musze uaktualnić sygnaturę) i to na AGP4x i starym ECSie, Bierzcie się do roboty, pokombinujcie ze sterami bo zaraz wyciągne ołówek, zrobie vmoda i będzie wstyd :razz:

Dlatego bo Leadtek A6600GT TDH na Infineonach ma ostrzejsze timingi niz karty na Samsungach :P

Wiem bo sam posiadam Leadteka na Infineonach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabe macie te wyniki, zegary 600/1200 i tyko 8200-8500 3dMarków2k3 :blink: moja padaka ledwie ciągnie 570/1040 a wyrabia z palcem w ...nosie 8100 (musze uaktualnić sygnaturę) i to na AGP4x i starym ECSie, Bierzcie się do roboty, pokombinujcie ze sterami bo zaraz wyciągne ołówek, zrobie vmoda i będzie wstyd :razz:

no calkiem kiepsciutko przy takich zegarach... a roznica miedzy agpx8 a x4 jest minimalna...

 

przy takich zegarach, jak reszta kompa nie zblokuje 10tysiecy powinno wskoczyc...

takze walczcie, bo ja bez wiekszych prob sypnalem cos okolo 9800pktow czy wiecej, nie pamietam juz. mam chyba w sygnaturce ile zrobilem, moglem w sumie powalczyc o 10tys, ale karta do ludu poszla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabe macie te wyniki, zegary 600/1200 i tyko 8200-8500 3dMarków2k3 :blink: moja padaka ledwie ciągnie 570/1040 a wyrabia z palcem w ...nosie 8100 (musze uaktualnić sygnaturę) i to na AGP4x i starym ECSie, Bierzcie się do roboty, pokombinujcie ze sterami bo zaraz wyciągne ołówek, zrobie vmoda i będzie wstyd :razz:

qrde człowieku ty masz proca 450 MHz szybszego od mojego więc wogóle nie ma porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

Ja , coprawda na pci-e , uzyskalem 8125 przy standardzie ( 500/1000 asus 6600gt extrem ) , poki co poszla na 524/1090 co dalo 8509 w 3dmarku03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę Galaxy GeForce 6600GE AGP z procem Celeron D 2.53 GHz mam wynik w 3dmark03 na poziome2500 punktów.

System postawiony na nowo (kupiłem nowy dysk), stery dla karty Forceware 84.25. Stery do płyty wgrane. Najnowszy bios też. Siedzę i męczę się już 2 dni i nic. Co może byż tego przyczyną?

Oczywiście zasilacz połączony do karty, raczej o wystarczającej mocy: Chieftec 400W (nowy!).

System już stawiałem w ostatnich dwóch dniach chyba z 6 razy, za każdym razem format dysku i od nowa.

Próbowałem na sterach oryginalnych z płytki i też kicha.

Może zepsuta karta?

HELP - zaraz dostanę chyba wylewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wookieldz

A sprawdz , bo moze to przypadkiem to np. , czy w zakladce z karta masz rdzen ustawiony tak jak powinno czyli tam 500/1000 czy czasem nie masz 300/1000 ( tryb 2d ) bo mozliwe ze przypadkiem tak jest ustawione stad slaby wynik :) , zawsze warto sprawdzic nawet taka [ciach!]le ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...