Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gralem na sredniej jakosci teksturach, uzycie pliku stronicowego bylo zawsze w granicach 1gb a dogrywalo sie bez roznicy, wiec imo dodatkowa ilosc pamieci tutaj nic nie zdziala, tak jak pisalem wczesniej gra mam tzw. memory leak bug i jesli tego nie naprawia patchem to wymiana h/w nic tutaj nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże.

http://files.filefront.com/3GB+Enablerzip/...;/fileinfo.html

Jeszcze tego nie przetestowałem.

Z tego co mi konio68 powiedział - to działa.

To jest aplikacja, ktora pozwala przydzielic wiecej niz 2gb ramu na jeden proces w win xp, jak wiemy vista znosi takie ograniczenia wiec imo to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeden problem z znalezieniem goscia o imieniu Hanson.Przesszukalem juz chyba cala kraine Nodmaru.Czy moglbby mi ktos wytlumaczyc droge np od klanu wilka albo młota a najlepiej by bylo jak by ktos dal mapke gdzie jest zaznaczone dokladne polozenie hansona.

Z góry dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeden problem z znalezieniem goscia o imieniu Hanson.Przesszukalem juz chyba cala kraine Nodmaru.Czy moglbby mi ktos wytlumaczyc droge np od klanu wilka albo młota a najlepiej by bylo jak by ktos dal mapke gdzie jest zaznaczone dokladne polozenie hansona.

Z góry dzieki pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bdfa881983c16a4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy u was tez tak bylo ze jak kupowalo sie umiejetnosc wytwarzania trucizn to gosc bral za to kase pisalao ze sie nauczylem umiejetnosci ale nie tracilem 5pkt wiedzy i tak naprawde umiejetnosci nie mialem ? co daje trucizna na broni ? bo zatrulem bron trucizna i jakos nie dziala to tak jak na mnie . Czym sie rozni trucizna od zabojczej trucizny ? ... heh zabilem demona z gothy stojac sobie na daszku i szyjac do niego z kuszy jak stal podemna , bez sensu :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy u was tez tak bylo ze jak kupowalo sie umiejetnosc wytwarzania trucizn to gosc bral za to kase pisalao ze sie nauczylem umiejetnosci ale nie tracilem 5pkt wiedzy i tak naprawde umiejetnosci nie mialem ? co daje trucizna na broni ? bo zatrulem bron trucizna i jakos nie dziala to tak jak na mnie . Czym sie rozni trucizna od zabojczej trucizny ? ... heh zabilem demona z gothy stojac sobie na daszku i szyjac do niego z kuszy jak stal podemna , bez sensu :( .

musisz wbic zatruty miecz w przeciwnika, nie wiem czy sie myle ale chyba lpm trzymaj i nacisnij ppm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem serii, i juz niemoge sie doczekac kiedy przetestuje ta gre, kiedy odpalilem G II wylaczylem ja dopiero po paru dniach :D mam nadzieje ze tak samo bedzie z III. Czy III ma taki sam dobry klimat? tak samo wciaga jak poprzedniczki ?

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A mi sie jedynka podobala, dwojka i trojka tez. Ma duze wymagania ale czuć stary klimat i jak dla mnie 3 nie odstepuje na krok poprzedniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos powiedziec gdzie dostane jakis ini. ktore sprawilo by ze gra chodizla by lepiej na 1gb ramu i radeonie x1300..., kiedy naciskam bieg i trzymam dluzej niz 3 sek to koles zatrzymuje sie dopiero po jakims czasie od puszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEE tam

 

ja jak mam kompa w podpisie i puszcze proca na 3.4 GHz to wszytko na fulla

 

i wgrywania sa co jakis czas.. a tak to super plynnie...

 

trzeba samemu chodzic do nowych miast czy raczej Cie tam jakis quest wysle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"trzeba samemu chodzic do nowych miast czy raczej Cie tam jakis quest wysle ?"

 

Haha a gdzie twoja żyłka odkrywcy ? to chyba w koncu najfajniejsze w rpg zwlaszcza w tych nowych z realistyczna grafika. Łazic i szukać czegos fajnego. Ja zagladam w najdalsze ostepy , skacze po gorach niczym kozica. Jednak zawiedziony jestem , bo jaskninie sa sztampowe, nie ma nic ciekawego w nich.

 

Zawsze mi sie marzyl w gothicu i ciagle niewykorzystany jest pomysl, zeby byla gdzies jaskinia w ktorej jest megazabijacz of the high heaven +300 ale dostac sie do niej mozna tylko uzyskujac informacje z dlugiego questa, a do samej jaskini prowadzi tunel ktorego pokonac mozna tylko przybierajac forme robaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :) przenioslo mnie, tzn. teleportowalem sie gdzies i tam jest MEGA !!!!!!! duzo orkow.. same elity albo inne gady :) Venegard sie to nazywa... co ja tam mam robic ? wybic ich wszystkich ? dodam ze mam 19 lvl ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ten oblężony zamek jest przesadzony... orków przyjemnie tam sie zabijało, miecz wchodził jak w masełko, ale zahaczyłem nie chcący jednego ze swoich, zapisałem gre i potem przy tym głównym zamku, gdzie siedział krół, mnie atakowano :/.

 

 

Na razie może zostaw ten teren, z tego co pamietam to ten dowódca z Okary (chyba) daje ci kamień i mówi zebyś skontaktował się z tym krółem, ale głowy nie dam.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...