Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra zamek oczyszczony :)

 

pogadalem z krolem i mam kamien zeby sie stamtad wydostac :)

 

nie moge jednak znalezc Thordira... ktos wie gdzie on jest ? w swiatyni go nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!! cos mi sie zje*** miga mi obraz zmieniaja sie pory dnia co sekunde !! deszcz, mgla, slonce, dzien, noc savenalem i pisze mie ze mam dzien 382 a jestem dopiero w cape dun !! niechce mi sie grac 2 h w tyl da sie cos z tym zrobic :| ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten patch dziala na wersji Pl czy musimy czekac na rodzima jego wersje?

Rodzima raczej nie wyjdzie, bo to nieoficjalny patch.

Ja mam gothica3 jeszcze ze starego sys. , czyli nie mam go w rejestrze i patch krzyczy, ze nie widzi zainstalowanej gry, niech podrzuci ktos wpis z reg. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem po wyzwoleniu kilku miast udalem sie do kolejnego i okazalo sie ze jak tylko mnie orkowie zobacza to mnie atakuja nie ma zadnej mozliwosci pogadania tylko odrazu wyciagaja bron i walcza. Tak sie dzieje w kazdym niewyzwolonym przezemnie miescie ;/ Czy jest to spowodowane tym ze mam reputacje u buntownikow powyzej 50% mial ktos cos takiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hihot

a)musiales zabic orka lub pomocnika orka tak ze to widzieli (zanim zaczales wyzwalac)

b)gra sie zbugowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hihot

to nie jest normalne :P ja wyzwoliliem 3/4 gry i mnie nie atakowali ale jak zabilem w lesie jednego orka co z miasta wyciagnalem to fkatycznie mine potem atakowali wszedzie :P, wyzwalasz miasto nie ma swiatkow <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w końcu w Gothica 3, kawał dobrej gry jest, ale niestety im dłużej gram tym częściej mam błąd przy którymś z kolei wczytaniu zapisanego stanu gry. Raz zdarzył się ten błąd podczas teleportacji, oraz przy "doczytywaniu" nowego terenu.

Dołączona grafika

Jest na to jakieś lekarstwo? Oczywiście łata 1.12 jest + standardowe podwojenie wartości w ini dla 2GB RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

 

poniewaz jakos nie znalazlem odp na interesujace mnie pytanie

 

1.czy ten GOTHIC 3 korzysta dobrze z x2 Core CPU ??

2.w faqu czytalem cos ze wylaczenie pamieci wirtulanej daje ponoc wzrost wydajnosci - dziwne mi sie to wydaje ale czy to prawda ?

3.ktos odpalal ta gre na 4gb ? (bo u mnie na 2 sa b.czesto momenty ze nie da sie grac :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam smieszny problem - pod Gothą nie ma przywodcy orków który mógłby uwolnić mi gorna - "tron" jest pusty, czego to jest wina? mam wersje 1.08 (pl z cdprojekt chyba spachowana jest odrazu do takiej), czy instalacja patcha cos tu zmini? jesli tak cvzxy patche wersi eng zadziałaja przy pl - te ze strony gram.pl nie chcą mi sie ściągać, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Poszukaj go w koło tej chatki z tronem, z tego co pamietam to przywódcy lubią sobie chodzić po świeżym powietrzu. Jak już to sprawdziles to nie mam pomyslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam smieszny problem - pod Gothą nie ma przywodcy orków który mógłby uwolnić mi gorna - "tron" jest pusty, czego to jest wina? mam wersje 1.08 (pl z cdprojekt chyba spachowana jest odrazu do takiej), czy instalacja patcha cos tu zmini? jesli tak cvzxy patche wersi eng zadziałaja przy pl - te ze strony gram.pl nie chcą mi sie ściągać, pozdrawiam!

Jesli najpierw wyzwoliles Goth'a , to orkowie sie zmyli. gdzie ich szukac nie wiem.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja grałem na tym co mam w podpisie i działało to całkiem całkiem, u ciebie będzie śmigać na pewno lepiej, ale przygotuj się na ścinki i inne dolegliwości związane z ramem, ta gra tak ma, możesz to po części zniwelować zaglądając do FAQ na pierwszej stronie ale i tak się całkowicie tego nie pozbędziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wszystkich łatach tweakch i optymalizacjach, chodzi znośnie ta gra? ma ktoś podbny komp do mojego?

 

Się tak zastanawiam nad zakupem.

ja tam śmigam na GF 7300GT, 1 GB ramu i A64 3000 (bez o/c) i gra się całkiem przyjemnie. do g3 mam tylko patch 1.12 oraz community patch 1.31 (instalator pyta czy zmienić .ini - dałem tak). pamięć wirtualną mam standardowo ustawioną przez system.

 

ps czasem giera przytnie ale tak się wczułem w klimat, że mi już to nie przeszkadza :lol2:

Edytowane przez chalwa88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagralem go i nie mam napisow w menusach ani speachow kurde jakies pomysly?

kurde u mnie to samo :( jakoś rozwiązałeś ten problem ? :mur: :mur: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytańka??

1.Czyli instaluje patch 1.12(oficjalny) i później instaluje Community Patch 1.3.1 a później Polska łatka do Community Patch 1.3.1, czy może coś źle zrozumiałem(mam polską wersje), czy może coś pominołem, albo wręcz odwrotnie czyli za dużo chce instalować???

2.Co poprawia Community Patch 1.3.1 tylko po polsku poprosze w ostatecznośći po angielsku.

 

 

EDIT:Do posta poniżej: coś mi ten twój changelog nie działa

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytańka??

1.Czyli instaluje patch 1.12(oficjalny) i później instaluje Community Patch 1.3.1 a później Polska łatka do Community Patch 1.3.1, czy może coś źle zrozumiałem(mam polską wersje), czy może coś pominołem, albo wręcz odwrotnie czyli za dużo chce instalować???

2.Co poprawia Community Patch 1.3.1 tylko po polsku poprosze w ostatecznośći po angielsku.

Podawalem changeloga, badz tak laskawy i zerknij kilka postow wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sysak mój wujek jest fanem i dla tej gry kupił 76gt ;]

do a xp 2.2 i 768ram i przeszedł (ponad połowę na fx5600)

ot dla chcącego nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O hardware się nie martwię, jeszcze w tym tygodniu upgrade. Martwię się o błędy zabijające przyjemność z grania. I o to, że fabuła mnie nie zadowoli. Po miodnym jak cholera Gothicu 2 NK ciężko będzie mi dogodzić. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiedziłem już całą Myrtanę część Nordmaru i wyruszyłem na pustynię... ale nadal nie pozbyłem się problemu "out of memory" gra co jakiś czas podczas wczytywania sejwa lub korzystania z kamieni teleportacji wywala mi w/w błąd. Gra zapełnia całe 2GB RAMu i się wywala, tak jakby nie korzystała z pliku wymiany. Sprawdzałem już wszystko co mogli zaproponować inni na tego błęda modyfikowałem wpisy w ini, zwiększałem pamięć wirtualną, wgrywałem jakieś pliki które pozwalają na korzystanie Gothicowi z większej ilości pamięci... dosłownie wszystko i nic nie pomogło, jest to dość irytujący błąd z uwagi na to, iż na tym etapie gry dość często się teleportuję... czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywałem jakieś pliki które pozwalają na korzystanie Gothicowi z większej ilości pamięci

Moze tu jest problem? Z tego, co pamietam, to potrzebne to bylo przy 3 GB RAM - moze gra probuje zaadresowac pamiec, ktorej fizycznie nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiedziłem już całą Myrtanę część Nordmaru i wyruszyłem na pustynię... ale nadal nie pozbyłem się problemu "out of memory" gra co jakiś czas podczas wczytywania sejwa lub korzystania z kamieni teleportacji wywala mi w/w błąd. Gra zapełnia całe 2GB RAMu i się wywala, tak jakby nie korzystała z pliku wymiany. Sprawdzałem już wszystko co mogli zaproponować inni na tego błęda modyfikowałem wpisy w ini, zwiększałem pamięć wirtualną, wgrywałem jakieś pliki które pozwalają na korzystanie Gothicowi z większej ilości pamięci... dosłownie wszystko i nic nie pomogło, jest to dość irytujący błąd z uwagi na to, iż na tym etapie gry dość często się teleportuję... czy ktoś może mi pomóc?

dokladnie TEN SAM problem

 

do tego stopnia ze pozucilem gre bo mnie qrwica brala jak co jakis czas w najlepszych momentach OUT OF MEMORY ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...