Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

@AdAm_00

Widziałem Twój wynik w PI1M, i musze Ci powiedieć, że jest tragiczny :mur: , nie to żebym się chwalił ale ja na 2.6ghz mam 32.593s, a Ty na 3.1ghz masz, aż 31.234s :mur: post-134352-1142107704_thumb.jpg

Dołączam screen dla osób nie wierzących :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecalem nawet do 3,2 GHz i byl stabilny, ale pytam czy bedzie sie kalilo wymienic tylko proca za rok, czy po prostu calosc

z takimi kitami to nie tutaj, poprosze cpu-z validation, oraz screen z stress prime.

 

@AdAm_00

Widziałem Twój wynik w PI1M, i musze Ci powiedieć, że jest tragiczny :mur: , nie to żebym się chwalił ale ja na 2.6ghz mam 32.593s, a Ty na 3.1ghz masz, aż 31.234s :mur:

nadrabiasz MHz'tami na memkach i timingami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdAm_00

Widziałem Twój wynik w PI1M, i musze Ci powiedieć, że jest tragiczny :mur: , nie to żebym się chwalił ale ja na 2.6ghz mam 32.593s, a Ty na 3.1ghz masz, aż 31.234s :mur:

Dołączam screen dla osób nie wierzących :-P

bo masz winbodny ??????? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadrabiasz MHz'tami na memkach i timingami.

Nie do końca :razz: na 1xKHX (Winbond BH-5) 1xVeritech(jakiś tam oem) mem 233.4MHz 2.5-3-3-7 miałem maxymalnie 33.xxxs :-P

edit:

dla osób nie wierzących screen z SPI1M :razz: post-134352-1142109386_thumb.jpg

Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdAm_00

Widziałem Twój wynik w PI1M, i musze Ci powiedieć, że jest tragiczny :mur: , nie to żebym się chwalił ale ja na 2.6ghz mam 32.593s, a Ty na 3.1ghz masz, aż 31.234s :mur:

Nie chciałbym nic mówić ale BH-6 w dualu kontra najzwyklejsze exlixiry w siglne to nie ma wogóle porównania...pozatym jakie ty masz timingi i częstotliwość ;)

 

@D4ni3lw

jeśli nie pokażesz jakiegoś screena to nie ma wogóle o czym gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie tak doczepiles??!! widziales, jakie bylo moje pytanie?? to wroc pare postow wstecz i se przeczytaj! a nie bede specjalnie dla ciebie teraz wchodizl do biosu, zmienial taktowanie pamieci itp, bo nie robie restartow codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym nic mówić ale BH-6 w dualu kontra najzwyklejsze exlixiry w siglne to nie ma wogóle porównania...pozatym jakie ty masz timingi i częstotliwość ;)

Zobacz post wyżej, zresztą 233MHz 2.5-3-3-7 i 33.xxxs :-P , zreszta w SPI różnica ponad 500MHz na procu skutkuje o niebo lepszym wynikiem, niż winbondy na pokladzie i 2.6ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie tak doczepiles??!! widziales, jakie bylo moje pytanie?? to wroc pare postow wstecz i se przeczytaj! a nie bede specjalnie dla ciebie teraz wchodizl do biosu, zmienial taktowanie pamieci itp, bo nie robie restartow codziennie.

Powiem tak: albo dajesz screen, albo nikt Ci nie wierzy, bo juz kilku było takich co robili oc w paint'cie. A jak narazie podchodzisz mi pod tych pro ocerów ktorzy kręcą procki w paintcie, takze nie najezdzaj na userów forum ktorzy sa tu dluzej od Ciebie....aha i jeszcze jedno: w temacie o GF6600GT na extremalnym czy w tym zwykłym, chwaliłes się ze masz wynik 19xx pkt w marku 06 na niekreconej karcie :lol: moze jakis screen/orb? a jeżeli mówisz ze robisz te 3.2ghz stabilnie, to podaj nam chociaz przy jakich napięciach, czy stabilne w Pi czy tez w SP2004, jakie chłodzenie/temperaturki...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Czuję ze bedzie taka sama akcja jak z tym kolesiem z extremalnego co mial sempa 3285mhz :lol2:

 

Zobacz post wyżej, zresztą 233MHz 2.5-3-3-7 i 33.xxxs :-P , zreszta w SPI różnica ponad 500MHz na procu skutkuje o niebo lepszym wynikiem, niż winbondy na pokladzie i 2.6ghz

SuperPi jest strasznie czuły na timingi i myslę ze wynik AdAma_00 jest ok, nie ma co porównywac badziewnych elixirów do winbondow na 2-2-2-5 :> Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to padalo czy co, ze paint ocerow obrodzilo na forum? :lol:

 

specjalnie dla ciebie teraz wchodizl do biosu, zmienial taktowanie pamieci itp, bo nie robie restartow codziennie.

A kto co kaze restatrowac? Wylacz, a potem wlacz i tez bedzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz...mało pomysłowy jestes :lol: tak to by Cię wszyscy wielbili ze się paintem umiesz obsługiwac a nie, meczysz sie siedzac w pokoju w kurtce i w ogóle...no ale nic, nie róbmy OTu dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam wszystkich co "katują" swoje proce jak najmniejszym napięciem przy jak największym o/c do mojego rankingu w tym dziale. :D

 

Wszelkie sugestie nad usprawnieniem prosze kierowac tam...

Edytowane przez AdAm_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie da jeśli nie bawisz sie w grafike/muzyke. Lepiej jest wykręcić venic'a np do 2,5ghz i cieszyć sie wydajnością :D

PS.

doczekamy sie twojego prime na 3.2ghz ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...