Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no kolejny mistrz OC bez dowodów...

 

D4ni3lw czy to jest taki problem wejść do BIOSa przestawić parę opcji odpalić kompa zapuścić SuperPi 16M poczekać aż przeleci dorzucić cpu-z (+validation) i po krzyku...Jak mamy Ci na słowo uwierzyć skoro nie masz zupełnie pojęcia o sprzęcie a piszesz o na prawdę konkretnym OC?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem w sumie o procach z 47 tygodnia ale raczej zbytnio wysokiego oc nie mozna sie spodziewac choc bywaja i mile niespodzianki:)

 

D4ni3lw ty jestes super ciezko Ci superpi zapodac aby udokumentowac twoje fenomenalne wyniki ktore w tym momencie sa zerem. tak wlasnie pisze bo chwalenie sie bez screenow juz opsialem chyba 3 strony temu tzn napsialem co o takich wynikach i osobach sadze. Tylko zamieszanie wprowadzaja.

 

ps. ja dzisiaj zakladam dlugo oczekiwane WC na proca narazie bo kasy niemialem na gpu i na nb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam sie troche wjebie ze swoim pytaniem w dyskusje. Jest jakas roznica miedzy wersjami OEM a BOX w OC? Tj czy np OEMy to nie sa jakies starsze wersje? Sklepy niestety za bardzo nie chca odpisywac na pytania o serie, a jak czytam co ludzie ostatnio kupowali to pisza ze wersje BOX ze stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teosretycznie różnicy nie ma, ale jak kupujesz OEM to nie masz 100% pewności, że nie były przebierane w sklepie i zostały tylko te, które nie dały się podkręcać, a box masz zawsze zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, posty o UC powinny pojawiać się w osobym topicu. Z tego co widzę niektórym się nudzi i odkręcają co się da. Może zrobić ranking NAJGORSZYCH czasów w SuperPi? :? Nie chcę marudzić, ale wolę czytać o tym kto, jak i gdzie ile wycisnął ze swojego sprzętu niż jak w przypływie nudy go spowalnia. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem wc ale zdjatek jescze nie poakuje bo cienko net chodzi! i musze trosdzke jest skompresowac:) nie pomalowalem chlodnicy niestety narazie bo narazie ja lutowalem hehe a co do wydajnosci jestem zalamany tym wc aele jzu mowie za malo pasty dalem bo mi sie skonczyla i mam 49C na 1890mhz ale jutro ide do barckiego po paste i zaloze jescze raz wiecej bo troszke malo bylo mojej ocz'etki ale zapowiada sie smakowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem wc ale zdjatek jescze nie poakuje bo cienko net chodzi! i musze trosdzke jest skompresowac:) nie pomalowalem chlodnicy niestety narazie bo narazie ja lutowalem hehe a co do wydajnosci jestem zalamany tym wc aele jzu mowie za malo pasty dalem bo mi sie skonczyla i mam 49C na 1890mhz ale jutro ide do barckiego po paste i zaloze jescze raz wiecej bo troszke malo bylo mojej ocz'etki ale zapowiada sie smakowicie

To może załóż oddzielny topik w dziale o chłodzeniu wodą, co? I tam wylądują wszystkie komentarze n/t. chłodnicy, temperatur, past i innych tego typu wielce interesujących tematów mających tyle wspólnego z Venice? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andy co cie tak gryzie?? kurcze ktos jzu dobrze pisal ze nie mozna ciagle pisac o samym venice, achlodzenie procka chyba rowniez jest z nim zwiazane ale dobra jkuz nic nie pisze ze wzgeldu na CIebie i zaraz walen topic w dziale wc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się narazie z mojego Venice'a wycisnąć 2,9Ghz na 1,5V wstępnie stabilne (ponad godzina prime na small ffts) Chyba mam dobry egzemplarz...Ciekawi mnie ile wycisnęły największe kozaki na forum na AC? I na jakim Vcore? I temperatura...nie wiem, albo mam krzywą czapę albo źle założony cooler/zbyt mało/zbyt dużo pasty ale w stresie mam ok. 50-52 stopnie :? To mnie będzie ograniczać. Na WC pewnie procek pokazałby co potrafi, w wolnej chwili zobacze ile idzie na max.

Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andy co cie tak gryzie?? kurcze ktos jzu dobrze pisal ze nie mozna ciagle pisac o samym venice, achlodzenie procka chyba rowniez jest z nim zwiazane ale dobra jkuz nic nie pisze ze wzgeldu na CIebie i zaraz walen topic w dziale wc

czlowieku to jest temat o VENICE , a nie o chlodzeniu. Nikt nie broni CI napisac ze masz zalozone WC na tym procu i takie a takie wyniki na tym chlodzeniu robisz, ale za przeproszeniem ludzi nie obchodza twoje problemy z tym WC, do tego jest inny dzial/temat. Jezu to tak trudno zrozumiec? :mur: Edytowane przez sew_server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcmax założysz oddzielny temat to Ci go mod jakiś zamknie i napisze "idź do temetu o procu bo może ktoś miał już podobny problem" a jak piszesz tu to się inni plują, bosze...A swoją drogą to raczej temp 50stC na 1,9GHz to raczej nie jest wina zbyt małej ilości pasty, coś innego masz skopane (może jednak to bydle jest zbyt duże???).

Pozdr

 

P.S. Uprzedzając "rzucanie się" innych powiem tyle załóż może jednak temat w dziale o WC i będzie po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardy zwis zaraz po zaladowaniu sie windowsa moze byc spowodowany zbytnim wykreceniem procka, czy plyty? 322x9 dla przykladu komp wstaje, memtest przechodzi bezblednie, wchodzi do windowsa i zwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...