Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ja zgubiłem prawko (chyba wpadło pod popielniczke w samochodzie, i przeleciało gdzieś w okolice skrzyni, albo koło ręcznedo sie prześlizgnęło.. ale whatever..

Złożyem podanie w poniedziałek o wtórnik i po 5 dniach czyli w piatek je mam ; ]

A z pierwszym-oryginałem było jeszcze szybciej, wogóle z prawiek miałem farta, kurs 2 miechy(co jest mało jak na ta szkołe) egzamin czekanie 1.5 tyg, zdnanie za pierwszym razem i prawko jak zdałem we wtorek miałem w piatek do odbioru.. ;)

To chyba zależy od urzędasów lokalnych co i kiedy ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Hymm a czy orintujecie się jak to teraz jest z robienie prawka? Wczoraj w antyradiu słyszałem jak Zientarscy mówili coś że można od 16 roku zycia robić i nie wiem czy to prawda czy nie bo nie słuchałem dokładnie a znając ich to mogło mieć prześmiewczy ton.

[...]

 

slyszal ktos cos o prawku od 16 lat i do 18 trzeba jezdzic z osoba pelnoletnia z prawkiem??

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2498764

 

Cofnąć sie o pól strony to nie łaska?? <_< Od tego linka możesz czytać, wiele nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiec Panie Mechaniku nad ich skrzyniami... :wink:

 

Ale zeby nie bylo postow nie wnoszacych nic do dyskusji - zastanawia mnie jaki jest najwiekszy samochod dla kursantow? Wiem ze male jest n1 w manewrowaniu ale pozniej na swiezo czlowiek siadzie w czyms wiekszym i - kaka :| Albo obtarcia albo 2x wiecej stresu na drodze [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie:

zdalem w piatek i co dalej?

ide do starostwa powiatowego place czekam na odbior?

ide do starostwa powiatowego place przelewem czekam na odbior?

place przelewem i dopiero ide po odbior?

wogole jak to zrobic aby bylo szybciej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon zeby dowiedziec sie czy dotarly do nich dokumenty z dnia 9.02

 

Zwykle zbieraja kilka kompletow na koperte wiec nie panikuj jak szybko nie bedzie :P No i hajs + na wszelki wypadek zdjecie jakby to co dawales komus nie odpowiadalo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby nie bylo postow nie wnoszacych nic do dyskusji - zastanawia mnie jaki jest najwiekszy samochod dla kursantow? Wiem ze male jest n1 w manewrowaniu ale pozniej na swiezo czlowiek siadzie w czyms wiekszym i - kaka :| Albo obtarcia albo 2x wiecej stresu na drodze [;

Na kat. C to raczej MAN, a na B to raczej Punto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gdzieś czytałem, chyba w jakiejś gazecie że szkolili sie też na BMW E36 cabrio [; Takim mogę jeździć. A w Warszawie widać przeważnie corsy, czasami punta. Z innymi sie nie spotkałem.

 

EDIT: Współczuje czasami takim bryczkom ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon zeby dowiedziec sie czy dotarly do nich dokumenty z dnia 9.02

 

Zwykle zbieraja kilka kompletow na koperte wiec nie panikuj jak szybko nie bedzie :P No i hajs + na wszelki wypadek zdjecie jakby to co dawales komus nie odpowiadalo :wink:

czyli place przy odbiorze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak płaci się przy odbiorze 71zł ;F dostajesz świstek papierku i idziesz z nim do osoby która wyda ci prawko musisz mieć ze sobą dowód osobisty! Podpisujesz świstek papieru oraz że przebywasz na terenie RP ponad 180 dni w roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, chyba w jakiejś gazecie że szkolili sie też na BMW E36 cabrio [;

ale tego nie przebijesz ;) widzialem merca vito z L na dachu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeku

Jestes w 100% pewny ze 71PLN? Bo ja robilem przy pejotach wiec... :twisted:

Odbierałem w zeszły czwartek w łódzkim starostwie prawko to zapłaciłem pani w kasie 71zł mam nawet dowód wpłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pytal ile sie czeka w wawie na egzamin. Obecnie jest to termin od 1,5 miesiaca -> ~ , jest strasznie duzo chetnych nawet w zime. Ostatnio gadalem ze znajomym instruktorem i opowiadal mi o dziewczynie, ktora zdala za 12 razem. :]

Jeszcze inna historia, byl jakis instruktow, ktory zadawal jakies dziwne pytania typu: czy na pustyni mozemy wlaczyc swiatla itp. i jest na to tylko jedna odpowiedz, cos jak w wojsku, jak zle odpowiesz to ban. :]

Niestety trzeba czekac, az stare pokolenie prykow sie skonczy i przyjda mlodzi, ambitni i nie zachlanni na latwa kase ludzie, oby. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadalem ze znajomym instruktorem i opowiadal mi o dziewczynie, ktora zdala za 12 razem. :]

ja znam przypadek kolesia co 15razy zdawal ;) i za 15 tez nie zdal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam przypadek kolesia co 15razy zdawal ;) i za 15 tez nie zdal :lol:

Idąc dalej, kiedyś chciał mnie podwieźć(ale w pore sie skapłem kto to) koles co zdał za 9 razem i dalej nie umie jechać prosto.. dobrze ze jego zasieg ogranicza sie do okolicznej wsi i mojego miasta ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem dzisiaj za trzecim razem (za pierwszym glupio zahaczyłem słupek na placu, a za drugim jechałem w nocy i nie zauważyłem ustąpienia pierwszeństwa :/).

 

Pageup – jeśli zdawałeś u nas (w Poznaniu) to możesz wpłacić kasę w WORDzie (71 + 2,5 zł), a potem pojechać z zaświadczeniem o wpłacie na Jackowskiego (i potem co najmniej 2 tygodnie czekania).

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...