Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo, gratulacje ziom :D

Nie sprawdziły sie moje przewidywania :P

Zobaczymy jak bedzie z praktyką xD

O ty dziadzie ! :lol: :P

 

Zdam :P cholero, zeby ci udowodnić :P

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy taką sytuację:

 

Mam samochod zarejestrowany na siebie, za kółkiem posadze kumpla, a ja bede obok siedzial, a on bedzie brykal po jakis tam drogach.

 

I tu pytanie. Czy jezeli by doszlo w takiej sytuacji do kontorli przez policje to czy bym ponosił jakies konsekwencje udostepnienia pojazdu osobie bez prawa jazdy ??

niestety - albo stety - TAK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Załóżmy taką sytuację:

 

Mam samochod zarejestrowany na siebie, za kółkiem posadze kumpla, a ja bede obok siedzial, a on bedzie brykal po jakis tam drogach.

 

I tu pytanie. Czy jezeli by doszlo w takiej sytuacji do kontorli przez policje to czy bym ponosił jakies konsekwencje udostepnienia pojazdu osobie bez prawa jazdy ??

Osoba kierująca wtedy dostanie 500zł mandatu a Tobie chyba 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Ja dzisiaj teorie zdalem i termin mam na 5 lutego... :mur: :mur: :mur:

Tylko ja dałem ciut przeterminowane info, bo mialem egzamin 8 grudnia i tego samego dnia sie zapisalem, wiec tez ponad miech wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty dziadzie ! :lol: :P

 

Zdam :P cholero, zeby ci udowodnić :P

hehehe, no ja mam nadzieje :D

 

W sobote znajomy zdawał praktykę i teorie. 0 błędów, a na praktycznym w mieście jeździł niecałe 20min. :D A minimalny czas to chyba 40min jak dobrze pamiętam :)

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, no ja mam nadzieje :D

 

W sobote znajomy zdawał praktykę i teorie. 0 błędów, a na praktycznym w mieście jeździł niecałe 20min. :D A minimalny czas to chyba 40min jak dobrze pamiętam :)

no jakoś tak ;)

 

Niech sie odwołuje! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy wie ktoś od czego zależy wysokość kosztów wydania prawa jazdy, u mnie w mieście koszty wahają się od 70-90 i za nic nie wiem czemu ja płaciłem 70zł, a kolega np. 85... Co do tematu to ja egzamin miałem 22 grudnia i oczywiście zdany za pierwszym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy od 17 za zgodą opiekuna można zdawać?? Czy w każdym kraju UE jest wymóg 18 lat żeby zdawać na prawko?? Ktoś coś wie na ten temat?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od 17 za zgodą opiekuna można zdawać?? Czy w każdym kraju UE jest wymóg 18 lat żeby zdawać na prawko?? Ktoś coś wie na ten temat?? :P

W Polsce i chyba w calej UE nie mozna zdawac wczesniej prawka na B niz w dzien 18stych urodzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Musisz mieć dowód by przystąpić do egzaminu.

Młodzieżowy można sobie wyrobić, jest taki sam ;]

 

W Polsce i chyba w calej UE nie mozna zdawac wczesniej prawka na B niz w dzien 18stych urodzin :)

Szkoda że dopiero od 18... :(

 

EDIT: No ale tak to sie niczym nie różni ten dowód ;] Nie róbmy już śmietnika :P

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko czy wie ktoś od czego zależy wysokość kosztów wydania prawa jazdy, u mnie w mieście koszty wahają się od 70-90 i za nic nie wiem czemu ja płaciłem 70zł, a kolega np. 85... Co do tematu to ja egzamin miałem 22 grudnia i oczywiście zdany za pierwszym razem :D

Wniosek z Twoimi danymi osobistymi - 5 zeta kazdy.

Zalaczniki - 50 gr kazdy.

Koszt wyrobienia dokumentu - 70.

Oplata ewidencyjna - 1 zeta.

Im wiecej razy zdajesz tym wieksze oplaty ;] Na druku jest miejsce na 5 egzaminow. Lacznie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale ze wczoraj dostalem mandat za brak dokumentow :P 50zl ale bez punktow(mozna w ogole dostac za takie cos?). Niemialem tylko prawka. Bo bylem tylko po ukochana i prawie pod jej domem rutynowa kontrole zrobili. Dokumenty samochodu mialem ale portfela zapomnialem... Dobrze ze wczesniej nic nie szarzowalem bo z tego co mi gliniarz mowil to dosyc dlugo jechali za mna, a ja lubie tak przycisnac :D

 

A co do zdawania prawka to styknie paszport i od 18lat (bylem sie dowiadywac). A egzamin zdawalem w Pile (miasto L-ek). W sumie latwy egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda, dowód dla osób poniżej 18 roku życia ma ważność tylko 5 lat, przy 10 w normalnym przypadku...

A d...a

Mi jakis *%&^)*%5 wklepał 5(tydzien po 18), i teraz pozostal mi miesiac na wymiene dowodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim w zeszłym tygodni dałem za pierwszym razem i jeszcze dostałem pochwałę od ehzaminatora :D. Zdałem we wtorek i odrazu zapłaciłem kase i tak sie teraz zastanawiam czy jak bym jechał samochodem bez prawka jeszcze nie wydali i złapała by mnie policja czy groziła by mi odroczka czy teoretycznie gdzieś mają w rejestrze już mnie ?? Tak przy okazji czy mieliście na egzaminie przy jeździe po mieście parkowanie równoległe tyłem ??

 

Siema wszystkim w zeszłym tygodni dałem za pierwszym razem i jeszcze dostałem pochwałę od ehzaminatora :D. Zdałem we wtorek i odrazu zapłaciłem kase i tak sie teraz zastanawiam czy jak bym jechał samochodem bez prawka jeszcze nie wydali i złapała by mnie policja czy groziła by mi odroczka czy teoretycznie gdzieś mają w rejestrze już mnie ?? Tak przy okazji czy mieliście na egzaminie przy jeździe po mieście parkowanie równoległe tyłem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KAX i inni...

 

Zdawał ktoś prawko w Kaliszu?

22 luty mam egzamin teoria i praktyka razem.

Ja zdawałem w Kaliszu, i jak już pisałem za pierwszym razem zdałem :D Nie było źle trasa dosyć łatwa i egzaminator nie był zły...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosze ale te testy sa glupie...

np jeden maly przyklad: ile wynosi droga hamowania na suchej nawierzchni auta osobowego z predkosci 110KM/h?

na oko max 60m...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

poprawna odp to 110-130m

:mur:

nawet polonez lepiej hamuje :damage_wall:

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...