Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem CoDa Roads To Victory

Gasi ;D

Fajny jest, fajny, samonaprowadzanie roxuje, tym bardziej że bez myszki ja NIE POTRAFIE grać

Przydałby się jakaś fajna gierka, ale nie mam pomysłow w co grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^goku^ za co usuneli, za tą płytke dvd ?

 

Ok, ja tego dragon balla sobie "załatwie" jak znajde go kurcze na jakimś torrencie ostatnio wprawdzie nie szukałem ale jakiś czas temu nie było :( jakbyś miał torrenta podrzuć link na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^goku^ za co usuneli, za tą płytke dvd ?

 

Ok, ja tego dragon balla sobie "załatwie" jak znajde go kurcze na jakimś torrencie ostatnio wprawdzie nie szukałem ale jakiś czas temu nie było :( jakbyś miał torrenta podrzuć link na pw ;)

Jak ktos bedzie miec miesiac wolnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^goku^ za co usuneli, za tą płytke dvd ?

 

Ok, ja tego dragon balla sobie "załatwie" jak znajde go kurcze na jakimś torrencie ostatnio wprawdzie nie szukałem ale jakiś czas temu nie było :( jakbyś miał torrenta podrzuć link na pw ;)

Ta za tą płytkę a raczej kilka płytek :?...

 

Ostatnio pograłem trochę w 300, grafika nie jest najlepsza, reszta gry również, ale fajnie jest czasami usiąść i posiekać hordy przeciwników :).

Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Hawk?

O. Doskonaly pomysl! W ogole zapomnialem ze tonio halik jest na psp :D

 

BTW. Smieszne jest z jaka zaciekloscia i zacietoscia panny graja w Burnouta, w moim przypadku to bylo prawie jak uzywanie sixaxisa ;)

Heh, u mnie wygladało to dokładnie tak samo :) A dziewczyna grająca w tekkena na psp to chyba mój najgorszy koszmar :ph34r: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, problem. W ostatniej misji w COD mam dziwna sytuacje. Na poczatku idziemy za czolgami. I potem gdy znowu mamy isc za czolgami to przesuwaja sie do pewnego momentu i staja, to samo z moja druzyna, stoi i nic nie robi. Wybijam Niemcow i tyle, nic sie nie dzieje, a za winklem czeka Tiger ktory tez nic nie robi. Czy to bug czy jednak cos tam trzeba zrobic/poczekac/etc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia misja jest jednym wielkim bugiem. Teoretycznie ten czolg powinien wyjechac dalej, jednak w moim przypadku stalo sie tak dopiero za X razem. No i nadal nie moge skonczyc tej misji bo niejaki Lipton blokuje mi droge za kazdym razem i nie zamierza sie ruszac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie :], calej gry nie mozna przejsc bo w OSTATNIEJ misji jest bug. No co za syf :/

Ha! Słaby jesteś...:P Ja wczoraj zaliczylem ostatnia misje i mam spokój. Całkiem przyjemnie sie grało, ale teraz pora na Hołka. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia bym skonczyl, gdyby te fuckin czolgi jechaly a tak dochodze i lipa caly czas. 1 raz sie spotykam z takim bugiem na jakiejkolwiek konsoli, bez kitu. Ja na razie pokonczylem wszystko co mialem zalozone, teraz na Obliviona czekam i chyba sobie kupie Untold Legends 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Hołk mi tak średnio podchodzi. Strasznie niewygodnie sie gra.

Moze prince of perwersja wypadnie lepiej.

 

updejt.

Odszczekuje to. Tony jest swietny, przez niego znow zaczelem katac na desce ;]

 

 

up2;]

No i mamy juz 3.30 OE-A ktory jak zwykle nic nowego nie wnosi ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że na PSP gwara jest 12 miesięcy. Na allegro widzę 24 miesięcy, jak to jest? :huh:

Te 12 miesięcy daje PRODUCENT. 24-miesięczna gwarancja [a raczej dawna rękojmia] przysługuje Ci w myśl ustawy konsumenckiej z tytułu "niezgodności towaru z umową", NA WSZYSTKO co zakupiłeś. Innymi słowy to na sprzedawcy ciąży 24-miesięczny obowiązek serwisowania Twojej konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 12 miesięcy daje PRODUCENT. 24-miesięczna gwarancja [a raczej dawna rękojmia] przysługuje Ci w myśl ustawy konsumenckiej z tytułu "niezgodności towaru z umową", NA WSZYSTKO co zakupiłeś. Innymi słowy to na sprzedawcy ciąży 24-miesięczny obowiązek serwisowania Twojej konsolki.

Czyli z czystym sumieniem mogę napisać, że gwarancja jest 24 miesięczna? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 12 miesięcy daje PRODUCENT. 24-miesięczna gwarancja [a raczej dawna rękojmia] przysługuje Ci w myśl ustawy konsumenckiej z tytułu "niezgodności towaru z umową", NA WSZYSTKO co zakupiłeś. Innymi słowy to na sprzedawcy ciąży 24-miesięczny obowiązek serwisowania Twojej konsolki.

Bzdura,

1. Ustawę stosuje się do dokonywanej w zakresie działalności przedsiębiorstwa

sprzedaży rzeczy ruchomej osobie fizycznej, która nabywa tę rzecz w celu

niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą (towar konsumpcyjny).

swego czasu typ po pół roku oświadczył mi, że psp które mu sprzedałem się popsuło i jest z tytułu tej umowy objęte 24miesięczną gwarancją. Jak można w zacytowanym pierwszym punkcie przeczytać obowiązuje to tylko zarejestrowane przedsiębiorstwa, a nie osoby fizyczne jakie w większości korzystają z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boroveeK

No wszystko się zgadza, ale o czym Ty do mnie mówisz? Informując MiMa o 24 miesiącach gwarancji nie wiedziałem [podawał gdzieś link do aukcji?], że sprzedawca to "obywatel" a nie podmiot gospodarczy. Po jego kolejnym poście wnioskuję, że to on jest (będzie) sprzedającym, ale napisał to PO mojej odpowiedzi.

 

Ale z kolei jeśli MiMa posiada paragon ze sklepu w którym konsolkę kupił to śmiało może napisać, że konsola ma (miała) 24 miesiące gwarancji.

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam świstek ze sklepu, nie jest to karta gwarancyjna ;].

No to OK, możesz śmiało pisać, że konsolka jest na 24 miesięcznej gwarancji B-) Przy korzystaniu z opcji "niezgodności towaru z umową" nie musisz posiadać karty gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zastanawiam sie nad kupnem PSP ale się jeszcze nie jestem zdecydowany

 

głównie obawiam sie cen gier :/

 

jak byście mogili mi doradzic warto(co jest za tym ze warto) czy nie warto(dlaczego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny gier? Obecnie tańsze od gier pecetowych

 

http://allegro.pl/11928_gry.html?order=t&view=gtext

A ja po paru miesiącach bycia BYŁYM właścicielem psp, zamierzam znów sobie kupić ;p Z

Faktycznie gry potanialy i to ostro. Moze tez sie skusze.

poca bedziesz graj jak nie ma achievementow?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...