Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

pcmaniaczek , no nie wiem czemu ale jakos nie wierze w twoje opowiadanie :mellow:

 

Poczta zatrzymuje przekaz pieniedzy tylko w przypadku obioru i otwarcia paczki na poczcie zazwyczaj przy kierowniku i to tez nie zawsze chca sie na takie cos zgodzic (z tego co pamietam) . Wiec jesli to zrobili i zatrzymali przekaz to w paczce musialy byc szklanki !!

 

Daj linka do aukcji na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcmaniaczek , no nie wiem czemu ale jakos nie wierze w twoje opowiadanie  :mellow:

 

Poczta zatrzymuje przekaz pieniedzy tylko w przypadku obioru i otwarcia paczki na poczcie zazwyczaj przy kierowniku i to tez nie zawsze chca sie na takie cos zgodzic (z tego co pamietam) . Wiec jesli to zrobili i zatrzymali przekaz to w paczce musialy byc szklanki !!

 

Daj linka do aukcji na allegro...

1685830[/snapback]

Dobrze mowi, dac mu wodki. :D

 

Jesli by bylo tak, ze otwierasz pake w domu, lepisz na poczte i mowisz, ze nie bylo to, czego oczekiwales i chcesz zablokowania kasy to... by tak wszyscy robili.

Zatrzymanie przekazy nastepuje tylko przy komisyjnym otwarciu paki. tj. przy listonoszu, albo na poczcie.

Narazie to pcmaniaczek jestes Ty najbardziej podejrzany... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka do allegro nie dam dla dobra sprawy,facet wczoraj odebrał telefon więc jutro powinna przyjść kasa...,między czasie dzwonił niby policjant do mnie i do mojej Mamy :| skąd mieli niby numer ??:|

 

Ten niby policjant najpierw powiedział że kasa została zablokowana na poczcie,a potem powiedział że jak tylko przyjdzie kasa to mam odesłać kupcowi koma :|

 

Ja powiedzialem : z jakiej racji ?? równie dobrze to on mógł sobie wsadzić te szklanki żeby zarobić na mnie kase :|

a Policjant powiedział : że kupiec przyszedł na policje 30 minut po tym jak odebrał paczke :|

 

ja już nic z tego nie rozumiem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo niemozliwych rzeczy sie dzieje......niepodajesz linka dla dobra aukcji ???

skoro jestes ok to co ci zalezy a moze podajac nicka tego kolesia ktory cie oszukal uchronisz nas chlopakow z tweaka przed takim walkarzem jakim jest podobno ten pacjent.....moze sie okazac ze ktorys z nas tez cos wysle i potem sie okaze ze byly szklanki ???

 

wiec ponawiam prosbe o linka do aukcji lub chociaz nick tego kolesia,

 

Nie wiesz skad policjant mogl miec twoj nr telefonu???

dostal od kupujacego? od allegro albo poprostu wzial z policyjnej bazy danych.

przeciez ten koles idac na psy musial podac twoje dane.,

 

a tak na przyszlosc wartosciowe rzeczy wysylaj tylko i wylacznie kurierem

 

niby troche drozej ale przynajmniej pozniej niemasz takich dziwnych akcji i zablokowanego konta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcmaniaczek

Możez ustalić o jaki urząd pocztowy chodzi i zadzwonić tam i dowiedzieć się czegoś więcej?

Znasz personalia tego "policjanta" i komendę w której pracuje? Możesz zadzwonić tam i dowiedzieć się czegoś więcej?

Może to jakiś wał?

 

Paczkę na poczcie mogą zatrzymac jedynie wtedy gdy została przy pracowniku poczty, na miejscu, otwarta. Na tłumaczenia że otworzyłem w domu i przyszedłem na pocztę reklamować kładą laskę. Każdy może tak powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha , z tym że nie wiedziałem skąd policja miała domowy numer zastrzeżony to chodziło oto że ...

 

jak jakieś 3 lata temu był pożar mieszkania to policja nie mogła zdobyć numeru od tepsy bo mamy zasrtzeżony ...:| tepsa była pośrednikiem policji i zawiadomiła nas o pożarze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dszywaka ty siedź lepiej cicho :|

Masz zamiar gadać głupoty to wyłącz pc lepiej :|

Bank PKO BP , debet 9800 zeta,jeśli tepsa sobie pobierze opłate za rachunek to wtym momecie będe musiał oddać natychmiastowo ten debet więc musze wpłacić kase żeby  debet nie przekroczył tych 10 000

Co do wysyłki to na moim kwitku pisze że wysłałem paczke ważącą 56 dag,wysłałem telefon taki jak był w opisie aukcji i moge to w każdej chwili udowodnić !!!

 

Uważacie że jestem oszutem a z tego co ja widze to ten frajer odebrał paczke,wyjął koma,gdzieś go zaszył,i pobiegł na policje że były szklanki a zrobił to poto żeby zarobił te 500 zeta !!!

 

co mam robić :(

1685779[/snapback]

Mogę sobie gadać kiedy będe chciał.

Po towich wyczynaniach na innych forach , nie wierze w ani jedno twoje słowo

a po tym co pisałeś na clubbing.pl, dla mnie na 99% wpadłes na nowy pomysł jak zarobić kase.

A jak ten koleś Cie robi w ch.. to bardzo dobrze, w końcu zobaczysz jak to jest jak ktoś cie oszukuje.

 

 

Dobrze mowi, dac mu wodki.  :D

 

Jesli by bylo tak, ze otwierasz pake w domu, lepisz na poczte i mowisz, ze nie bylo to, czego oczekiwales i chcesz zablokowania kasy to... by tak wszyscy robili.

Zatrzymanie przekazy nastepuje tylko przy komisyjnym otwarciu paki. tj. przy listonoszu, albo na poczcie.

Narazie to pcmaniaczek jestes Ty najbardziej podejrzany...  :?

1685874[/snapback]

Tak jak mówisz, koleś musiał otworzyć paczkę komisyjnie z kierownikiem poczty, a zatrzymanie kasy może być tylko z nakazu policji.

A policja nie zablokuje przekazu bez sprawdzenia właściciela, więc jak napisał mu w 30 minut po odebraniu przesyłki to ściemnia.

 

za duzo niemozliwych rzeczy sie dzieje......niepodajesz linka dla dobra aukcji ???

skoro jestes ok to co ci zalezy a moze podajac nicka tego kolesia ktory cie oszukal uchronisz nas chlopakow z tweaka przed takim walkarzem jakim jest podobno ten pacjent.....moze sie okazac ze ktorys z nas tez cos wysle i potem sie okaze ze byly szklanki ???

 

wiec ponawiam prosbe o linka do aukcji lub chociaz nick tego kolesia,

 

Nie wiesz skad policjant mogl miec twoj nr telefonu???

dostal od kupujacego? od allegro albo poprostu wzial z policyjnej bazy danych.

przeciez ten koles idac na psy musial podac twoje dane.,

 

a tak na przyszlosc wartosciowe rzeczy wysylaj tylko i wylacznie kurierem

 

niby troche drozej ale przynajmniej pozniej niemasz takich dziwnych akcji i zablokowanego konta,

1685918[/snapback]

Heh no właśnie .. .

 

co do numeru telefonu to też jakaś ściema.

Na przesyłce w polu nadawca musisz podać swój tel.

Policjant dźwonił ble ble, do mnie też dźwonił jakiś gośc podając się za policjanta że mam niby przyjśc na ta i na ta godzinę na kimisariat w innym mieście. Zapytałem w jakiej sprawie, nie chciał powiedzieć, więc olałem sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie umiesz sam poszukać ???

 

właśnie wróciłem z policji,facet ma już na swoim koncie 3 oszustwa w tym jedno matrymonialne :lol:

Bedzie sprawa w sądzie ale i tak jest 5% szans że odzyskam 500 zeta :/ ja sie chyba przejade do tego frajera i autko mu rozbiore żeby sie koszty zwróciły :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie umiesz sam poszukać ???

 

właśnie wróciłem z policji,facet ma już na swoim koncie 3 oszustwa w tym jedno matrymonialne  :lol:

Bedzie sprawa w sądzie ale i tak jest 5% szans że odzyskam 500 zeta :/ ja sie chyba przejade do tego frajera i autko mu rozbiore żeby sie koszty zwróciły :|

1687315[/snapback]

No to skoro on jest guilty to podaj linka do aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie umiesz sam poszukać ???

 

właśnie wróciłem z policji,facet ma już na swoim koncie 3 oszustwa w tym jedno matrymonialne  :lol:

Bedzie sprawa w sądzie ale i tak jest 5% szans że odzyskam 500 zeta :/ ja sie chyba przejade do tego frajera i autko mu rozbiore żeby sie koszty zwróciły :|

1687315[/snapback]

Paczka była za zaliczeniem pocztowym? I koleś ma teraz Twój telefon i 500 zł, które miał zapłacić? Jak to możliwe, poczta wydała paczkę i nie wzięła pieniędzy?

Możesz dokładnie opisać co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę sobie gadać kiedy będe chciał.

Po towich wyczynaniach na innych forach , nie wierze w ani jedno twoje słowo

a po tym co pisałeś na clubbing.pl,  dla mnie na 99% wpadłes na nowy pomysł jak zarobić kase.

1686110[/snapback]

 

co tu przyblizac .... ciekawej lekturki zycze

1687384[/snapback]

Jakos tu nie ma opisanego tego sposobu, jak zarobic kase...

 

Co do postow na clubbing.pl to OM*G... :-| Brak mi na to slow...

 

@pcmaniaczek strzel sobie 0.5 lajta 3 kreski 2 zostaw na noc... co za [ciach!] :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tak właśnie już pierwszy post PCMANIACZKA przypominał użytkownika z naszego forum o nicku J.H.HUDY. Ten styl pisania pasował mi dziwnie do wątku z jego słynnym rajdem z myszką po bazarze. I tak sobie myślę, czytając jego posty z tego i z innych forów, czy ten koleś ma równo pod kopułką, bo jakoś na to nie wygląda. Nie jest to chyba tylko sprawka bujnej wyobraźni tego osobnika :) Widać, że lubi aby być w kręgu zainteresowń, lecz w pewnym momencie niestety zaczyna się plątać i pogrąża się beznadziejnie w swoich krętactwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...