Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Dostępna liczba przedmiotów: 45

 

Dziwne, że

AKCEPTUJE WYSYLKE POCZTA ZA POBRANIEM

Zero komentarzy.. super ceny.. bardzo podejrzane, ja bym sie nie odważyl, ale zawsze lepiej zwracać obserwować takie rzeczy, zeby samemu sie w przyszłości nie naciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmiotm licytacji jest pudełko po

 

hahahahahaha

 

Jego komentarz:

Szybki kontakt + chęć zakupu + zero cwaniactwa = porządny allegrowicz! Polecam z czystym sumieniem.

 

hehe

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=64872684

Tutaj jakis cwaniaczek sprzedaje darmowe klucze (triale) do eve online, ktore mozna uzyskac na stronie za free...

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=63961343

Znowu wraca hit sezonu radeon9550 @ XT (400/400) lol, chyba takie aukcje powinny zostac wycofane, ze wzgledu na mylacy opis a z dnia na dzien jest ich coraz wiecej i biedni (nieznajacy sie) ludzie daja sie nacinac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nikogo nie zmusza do zakupow na allegro, ludzie sami tam wchodza i daja sie robic w ch***, osobiscie uwazam allegro za szrot, nic na nim nie kupilem i nie mam zamiaru kiedykolwiek kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66425431

 

Czytajcie DOKŁADNIE opis. Zreszta sam Wam pomoge:

 

mam do sprzedania pięknego Cannonka 300D taki sam jak na fotkach bez ceny minimalne ile dasz za tyle masz bo mam sam aparat bez niczego sam goły canon  300D bez gwarancji bez bateri i  td......... wszyscy zainteresowani wiedzą co to za aparat jakie ma parametry ja się nie znam na tym stan wizualny i techniczny jest w opisie, proszę nie pisać jakie mam parametry bo się nie znam z kopiowałem cyferki z innej aukcji istniej możliwość zakończenia aukcji przed czasem czeka na propozycje cenowe, moge wyslac za pobraniem wysylka 25 zl PP,

aparat wstanie wizualnym bardz dobryCanon EOS 300D to odważny krok w kierunku ogólnodostępnych lustrzanek cyfrowych. Tym bardziej, że nie mamy do czynienia z tanią namiastką lustrzanki, ale pełnowartościowym aparatem dla zaawansowanych amatorów. Świetny stosunek ceny do oferowanych możliwości! Siedmio-polowy szybki autofokus, zdjęcia seryjne z szybkością 2,5 klatki na sekundę, 35-strefowy pomiar światła oraz przetwornik obrazu DIGIC to parametry niewiele odbiegające od profesjonalnego modelu EOS 10D.

Natomiast EOS 300D jako pierwszy cyfrowy aparat serii EOS obsługuje niezależny od producenta standard wydruków PictBridge. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje bez pośrednictwa komputera odbitki porównywalne z jakością laboratorium fotograficznego. Wystarczy tylko podłączyć aparat do kompatybilnej drukarki fotograficznej poprzez standardowy kabel USB.aprat jest popsuty nie dziala nie daje gwrancji  nie zawracam kasy bo ty nie czytasz opisu, akceptujesz moje warunki w momenie licytaji,  jest napisane ze apart jest popsuty zastanów się czy chcesz i przeczytaj opis 100 razy, nie chce negatywu by ty nie czytasz opsów Dzięki zastosowaniu procesora DIGIC, który znalazł już miejsce w najnowszych cyfrówkach Canona, uzyskano dużą szybkość przetwarzania obrazu oraz wiele dodatkowych funkcji jak na przykład automatyczne wykrywanie położenia aparatu

Innymi funkcjami pochodzącymi wprost z lustrzanek profesjonalnych są: funkcja jednoczesnego zapisywania zdjęć w formacie RAW i JPEG, przestrzeń barw Adobe RGB obok standardowej przestrzeni barw sRGB oraz bracketing balansu bieli. Ekwiwalenty czułości ISO 100, 200, 400, 800,1600, 3200 oraz Auto. Poza niektórymi parametrami fotograficznymi, od modeli profesjonalnych 300D odróżnia: obudowa z tworzyw sztucznych, brak złącza do lamp studyjnych.

Wysłałem juz prosbe o odwołanie mojej oferty....

 

EDIT

Prawie sie nadziałem.... Juz dogadywalem sie poza allegro, za 1300zł... Kupilbym uszkodzonego i pluł sobie w brode.. Mam nadzieje, ze odwoła moją oferte, bo nie chce negatywa.

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie że jest uszkodzony ? Z drugiej strony trzeba się dwa razy zastanowić, zanim weźmie się udział w licytacji. Później niestety kupujący często plują sobie w brodę. Ale i tak chyba lepiej zarobić jednego negatywa niż stracić ponad 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiecie że jest uszkodzony ? Z drugiej strony trzeba się dwa razy zastanowić, zanim weźmie się udział w licytacji. Później niestety kupujący często plują sobie w brodę. Ale i tak chyba lepiej zarobić jednego negatywa niż stracić ponad 1000zł.

1684465[/snapback]

No właśnie. Dałeś się nabrać :D

 

Koleś wplótł w opis info, że aparat jest uszkodzony. I liczy na frajerów, którzy tego nie przeczytają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...