Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

1629952[/snapback]

o bosh ... "OWA NOKIA 2600 DZIAŁA W KARZDEJ ŚIECI W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI : - TELEFON Z FOLJĄ NA WYŚWIETLACZU - ŁADOWARKA - NIESFORMATOWANA BATERIA BL5 C - INSTRUKCJA OBSŁUGI - ORGINALNY KARTO WYSYŁKA PO WPŁACIE NA KĄTO"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam uzytkownika hotlos_a sprzedal mi uszkodzony telewizor piszac ze jest w 100% sprawny, a obraz ma fatalny, wyglada to tak : http://republika.pl/lukas_rz/images/obraz.jpg

 

 

oto ta aukcjia http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62455614

 

ale zly jestem :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam uzytkownika   hotlos_a sprzedal mi uszkodzony telewizor piszac ze jest w 100% sprawny, a obraz ma fatalny, wyglada to tak : 1638249[/snapback]

Wiesz no Sony-VEGA to za taka kaske raczej nie będzie :D ,poza tym masz chyba tam rok gwarancji z tego co przeczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no Sony-VEGA to za taka kaske raczej nie będzie  :D ,poza tym masz chyba tam rok gwarancji z tego co przeczytałem

1638399[/snapback]

 

ta tylko ze gwara jest na trafopowielacz a TV mial byc sprawny, za taka kase mozna kupic dobry tv a ten byl wart moze 80zl poza tym widzisz co leci w tv na ostatniej fotce ? bo ja nie... i tak jest prawie caly czas, telewizor mial byc w 1005 sprawny bez najmniejszej wady w wyswietlanym obrazie poza lekka nie ostroscia

 

moze dla porowania pokaze jak wyglada obraz na moim 20 letnim telewizorze ale sprawnym !

 

ANITECH 21' 20 letni (sprawny)

 

Dołączona grafika

 

a tak na ELEMISIE 21' uszkodzonym

 

~15 letnim

 

Dołączona grafika

 

roznice chyba widac no nie ? :) ja cudow sie nie spodziewalem ale bez jaj ! nie da sie nic na nim ogladac.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Durak 800 Palomino :)

...nieprzetestowany...

...Rdzeń jest ukruszony, więc procesor może być niesprawny... ale... zawsze jest szansa na sukces...

...W grę wchodzi tylko komentarz pozytywny i żaden inny...

...Nie ma możliwości odbioru osobistego!...

...Zdjęcie zbędne...

Te i inne wypociny mozna znalezc na aukcji:

D800 nietestowany

 

Chyba sobie zaloze konto na allegro na takich ludzi, bede kupowal a po kilku dniach wystawial nega, ze paczka nie doszla itp., koles sie troche napoci zanim to odkreci i moze nie bezie tak juz robil. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie niezła kiszka ten obraz -myslałem że telefon ci takie zdjęcia robi :D a co gościu na to od którego kupowałeś?

1639864[/snapback]

 

spoko ;] telefon robi zdiecia w niskiej rozdzielczosci ale nie znieksztalca tak obrazu.

 

 

Gosciu poiwedzial ze mowil mi ze lekko jest nie ostry obraz i czego j sie spodziewalem po 15 TV , pisal tez ze obraz jest dobry tylko minimalnie nei ostry, jak mu wyslalem fotke z jakoscia obrazu to od tamtej pory sie nie odzywa.

 

a pisal wyraznie TV w 100% sprawny ! wypytywalem go o jakosc obrazu, kolory pisal ze wszystko jest cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ;] telefon robi zdiecia w niskiej rozdzielczosci ale nie znieksztalca tak obrazu.

Gosciu poiwedzial ze mowil mi ze lekko jest nie ostry obraz i czego j sie spodziewalem po 15 TV , pisal tez ze obraz jest dobry tylko minimalnie nei ostry, jak mu wyslalem fotke z jakoscia obrazu to od tamtej pory sie nie odzywa.

 

a pisal wyraznie TV w 100% sprawny ! wypytywalem go o jakosc obrazu, kolory pisal ze wszystko jest cacy

1640124[/snapback]

Widze że dostałeś pozytywa od niego a ty mu dałeś negatywa , więc raczej bym nieliczył na jakąkolwiek reklamacje :lol: ale należało mu się pozbył się złomu za cenę negatywa -dobre i to -tylko szkoda tej kaski , ale zawsze można go opchnąć znowu na allegro ze screnami jak wygląda obraz żeby nikt nie miał wątpliwości co kupuje :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że dostałeś pozytywa od niego a ty mu dałeś negatywa , więc raczej bym nieliczył na jakąkolwiek reklamacje  :lol:  ale należało mu się pozbył się złomu za cenę negatywa -dobre i to -tylko szkoda tej kaski , ale zawsze można go opchnąć znowu na allegro ze screnami jak wygląda obraz żeby nikt nie miał wątpliwości co kupuje :D

Pozdrawiam

1640172[/snapback]

narazie proboje go jeszcze naprawic jak nie da rady to zostanie jak jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starych TV ostrosc mozna jeszcze ustawic za pomoca pokretelek wew, obudowy.

Poszperaj.

1640264[/snapback]

:) w kazdym mozna, nad TV pracuje...

 

tu jest caly problem opisany :

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=152721

 

dzis po godz 17 bede majstrowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, kolejny wałek?

1641987[/snapback]

Wał jak nic - bez dwóch zdań!

 

Typowe:

 

- skopiowane opisy z innych aukcji,

- extraokazyjne ceny (np GForce 6800 LE 128 MB za 499zł :blink: ),

- tylko wpłata z góry,

- duża ilość przedmiotów w aukcji,

- pozytywy za jakieś badziewia,

- brak/mało pozytywów za sprzedaż,

- utrudniony kontakt ze sprzedającym,

- itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wał jak nic - bez dwóch zdań!

 

Typowe:

 

- skopiowane opisy z innych aukcji,

- extraokazyjne ceny (np GForce 6800 LE 128 MB za 499zł blink.gif ),

- tylko wpłata z góry,

- duża ilość przedmiotów w aukcji,

- pozytywy za jakieś badziewia,

- brak/mało pozytywów za sprzedaż,

- utrudniony kontakt ze sprzedającym,

- itp...

No wiec wysłałem do kolesia maila napisałem , że jestem z Chorzowa no i nie ma sensu żebym płacił za przesyłkę skoro mieszkamy w jednym mieście oto mail który otrzymałem o wodpowiedzi:

 

"tak tylko ze w chorzowie będe za 10 dni bo jestem u babki na północy ale karte mam prszy sobie wiec mogę wysłać"

 

Ciekawe gość do babki pojechał z 20 nokiami , 60 kartami graficznymi , i 82 nagrywarkami :> no wał jak się patrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wysłałem do kolesia maila napisałem , że jestem z Chorzowa no i nie ma sensu żebym płacił za przesyłkę skoro mieszkamy w jednym mieście oto mail który otrzymałem o wodpowiedzi:

 

"tak tylko ze w chorzowie będe za 10 dni bo jestem u babki na północy ale karte mam prszy sobie wiec mogę wysłać"

 

Ciekawe gość do babki pojechał z 20 nokiami , 60 kartami graficznymi , i 82 nagrywarkami :> no wał jak się patrzy

1642808[/snapback]

racja trzeba by może ostrzec tych ludzi akurat większość kupiła wczoraj lub dzisiaj więc moze jeszce kaski nie wysłali :D

...Ps. ale numer 5 minut temu aukcje gostka jeszcze były a teraz już zostały usunięte przez allegro -widze że działacie Panowie z forum :-P ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nie wałek, może zwykły LOL.

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3265235

 

Ceny i opisy:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63866282

 

"Ponowny mocarz w kart graficznych firmy Radeon." :blink:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63864103

 

"Jest to karta znanej firmy GeForce 6600LE" :blink:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63785518

 

"Jest to bardzo znana firma na rynku światowym

GeForce MX4000 TV 64MB" - ot i cały opis...

 

Jest jeszcze kilka takich kwiatków.

Co ciekawe- inne aukcje opisane są w bardziej "normalny" sposób.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n =>

 

A propos tego macci123 to juz sam kiedys chcialem go tutaj wstawic... To jest ta sama firma/osoba co pccool.pl . Z tego co kiedys gdzies czytalem to jakies walki robili... nie wiem jak teraz . W kazdym badz razie caly czas ich obserwuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że to wałek. Wprawdzie dużo faktów na to wskazuje ale ilość pozytytwów za sprzedaż to wyklucza... Ot- zdziwiły mnie ceny i opisy- dlatego dałem linka.

A pamiętacie gościa o nicku BaryPL? 8-)

 

Link BENITA -> standard... Ale żeby SS bawił się w takie badziewia :blink: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo bylo z pccool i w pewnym momencie ich wcielo. bylo wczesiej o nich, ze przysylaja dlugo, czasami nie o co sie zamawialo a gwarancja jest wirtualna. wczesniej to byli pchardware24 czy jakos tak.

1644934[/snapback]

Nie wiem jak z ich rzetelnością, ale dalej wystawiają swoje przedmioty na aukcjach Oto ich przedmioty , więc chyba nie zakończyli swego żywota :) Na 441 komentarzy mają 3 negatywy, więc chyba nie jest z nimi aż tak tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...