Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Oj pikna Pioorek, pikna.

;-)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

EDIT.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

No i zakończyłem grę.

W kongo w pewnym momencie warto sobie trzasnąć konkretnego save'a bo pięknie się ścieżki rozchodzą. Trzeba dokonać wyboru choć nie przeważa on jeszcze szali na żadną ze stron i koniec jest jeszcze otwarty ale zmienia się już rozgrywka. Poznałem już jedno zakończenie, jedno znam dzięki deek'owi ;) i z dziką rozkoszą poznam ostatnie mi nie znane.

Kończąc już napiszę jeszcze iż DA dał mi wiele dobrej i emocjonującej zabawy.

Gra warta polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza: zdradziles mnie z gf6800GT :):):) zart, ja mam zamiar zmieniac sprzet na poczatku nowego roku, wiec wtedy dopiero zagram:)

ale widze ze tobie sie podoba wiec bedzie git:)

Kucyk: dzieki :) wiesz ocb:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK przeszedlem te ostastnia krotka misje. NIE MOGE SIE DOCZEKAC KOLEJNEJ CZESCI!!!1111

 

Ale...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Bedzie ona na pewno, "to be continued" daje do myslenia. Wg mnie bedziemy pracowac dla SWATu czy Policji - wnioskuje to po napisach na ubiorze Sama w ostatniej misji. Ta krotka misja (przeszedlem ja doslownie w minutke) jest chyba po to aby rzucic swiatlo na kolejna czesc. Mysle ze bedzie ona lekko powiazana fabularnie z Double Agent - bo po co by dawali taka misje? Chodzi chyba o to, aby jakos rozwiazac sprawe tych trzech zakonczen... wiadomo, kazdy mogl przejsc inaczej gre i zobaczyc inne zakonczenie, a ta ostatnia misja sugeruje, ze wybralismy konkretne (nie chce mowic ktore) - bo jak niby w kolejnej czesci rozwiazano by te sprawe?

 

BTW - nie wiecie moze czy jest planowany jakis patch (1.2 czy cos)? :|

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
że Sam zdarł ciuchy z jakiegoś SWAT-a aby móc bez przeszkód uciec z bazy JBA po rozbrojeniu bombki i nie zostać zabity/złapany przez policję. Tak samo na statku po skoku do wody straż przybrzeżna mogłaby by go zdjąć sądząc że jest terrorystą. No ale to są tylko moje domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
...to jest problem bo w jednym z zakonczen Sam sie poddaje swatowi, w innym jak swat wpada do pomieszczenia z bomba to sama tam nie ma i potem w tle slychac wiadomosci czy cos i slychac jak Sam ucieka do wody i go nie moga zlapac...

 

No ok, moze sie przebral zeby uciec i zeby nie zostac zabitym przez straz przybrzezna ale po co on na ten stateczek poplynal? Nie przypominam sobie zeby w fabule byla jeszcze jakas bomba. Poza tym, straz nie strzela od razu. Wybucha statek, straz podplywa i zabija all nie patrzac czy to terrorysta czy nie? Wg mnie tak by nie bylo.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
oprócz tej bomby którą Sam rozbroił w bazie JBA jest druga ta na statku takie zabezpieczenie terrorystów na wypadek gdyby ta główna nie wybuchła. Sam dowiaduje się o drugiej bombie i rusza na statek przebiera się za SWAT-a (bo fakt jest coś tam mówione że policja próbuje złapać Sama), a więc przebiera się aby go nie rozpoznali bo przecież oni także ruszają w stronę statku skoro raz im uciekł drugi raz nie chcą ryzykować i mogliby od razu strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam OGROMNĄ prośbe- mógłby ktoś przesłać mi save z początku tej misji w Nowym Yorku? Ta misja po rozbrojeniu bomby. U mnie splinter lubi sobie od razu po wczytaniu misji zrzucić postać z wysokiści i tak sekundę po załadowaniu tego poziomu wpadam do wody i ginę :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was w więzieniu mieliście ok 18-24FPS czy tylko ja tak mam? Generalnie FPSy w grze są tragiczne!

Najlepszy moment jaki wczoraj zauważyłem, to skok z samolotu na spadochronie i po wylądowaniu świeci piękne słońce odbijające się od lodowców. HDR aż bije po oczach. Przepływam pod skałą lodową, wypływam a tam burza śnieżna. Lol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiezeniu rzeczywiscie za wesolo nie bylo... szczegolnie, jak

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
sie lazilo po nad sufitem i spojarzalo sie w dol na walczacych wiezniow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działają wam opcje? U mnie opcje graficzne wogóle nie reagują. Wyłączyłem praktycznie wszystko i dalej wygląda tak samo jak i chodzi tak samo! :D Nawet .ini wyedytowałem i dalej to samo. Nic się nie wyłączyło. :D

 

Mimo tego postanowiłem zagrać. Jakoś po malutku leci. Zobaczymy jak będzie dale. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie to zainstalowałem. Gra chodzi BIEDNIE. Chaos Theory dwa razy przeszedłem i było całkiem płynnie i bez problemów. Natomiast Double Agent z tymi samymi ustawieniami (wszystko na max, 1280x1024), cóż... jak dla mnie, to nie da się grać. Zarywa, skacze, nie ma płynności. Zmniejszyłem detale, tekstury, cienie i skacze dalej. Zmniejszyłem rozdzielczość do 800x600, skacze dalej. Wszystko na low i wreszcie chodzi PRAWIE płynnie. Gra MUSI chodzić płynniutko, inaczej nie gram :-)

 

Sprawdziłem zużycie pamięci: ponad 900MB. Mam 1GB, więc podejrzewam że trzeba rozbudować pamięć i w ten sposób MOŻE wyeliminuję dogrywanie w czasie gry i długie loadingi. Mam rację ? Byle FEAR wczytuje mi poziom 3x szybciej i chodzi płynnie. SC DA jest na "starym" silniki z CT, a chodzi 2x gorzej. Co jest grane ? Też u Was tak jest ?

 

Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy nie darować sobie tej gry w pecetowej, kulejącej wersji. Nie lubię kompromisów, więc chyba lepiej będzie w przyszłości dla tej gry kupić Xboxa 360 - bądź co bądź to były zawsze natywne maszyny do Splintera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób, które ukończyły grę -

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ta misja ostatnia w NY na tym stateczku jkończy sie tym, że dezaktywuje sie bombe, wyskakuje z okrętu, wybuch i koniec? żadnego filmiku nic? Bo nieco mnei to dziwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób, które ukończyły grę -

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ta misja ostatnia w NY na tym stateczku jkończy sie tym, że dezaktywuje sie bombe, wyskakuje z okrętu, wybuch i koniec? żadnego filmiku nic? Bo nieco mnei to dziwi :D
Na to wygląda u mnie też nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To jest jakby mini-misja uzupelniajaca, przedostatni etap wlasciwie zakancza fabule i nie widze w tym nic niejasnego. Podczas Creditsow chyba slychac glosy reporterow i ogolnie jest mniej wiecej wszystko wyjasnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiecie że nowy Slinter Cell dostał w CDA ocenę... 6/10. Mnie to mocno zaskoczyło i uważam że ocena jest niesprawiedliwa. DA ma błędy i nie zachwyca jak poprzednik ale 6 to dla niego za mało. A jak wy uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć gra jest ciekawa misje są zróżnicowane, ale krótkie jak cała gra i jak zwykle po skończeniu pozostawia lekki niedosyt bo chciałoby się więcej. Gdyby nie błędy i wymagania, które nijak mają się do grafiki, która nie jest zła, ale też nie zachwyca gra dostałaby pewnie 8/10 może 8.5/10, a tak z czystym sumieniem mogę dać 7.5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym aby ktoś mi powiedział czy na moim sprzęcie, który jest widoczny w sygnaturze pójdzie gra Splinter Cell Double Agent? Może ktoś ma podobny sprzęt ? Albo ktoś powie jakby mi to chodziło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeaa, postanowilem ze zrobie sobie mikolajowy prezent i kupilem ja sobie :D nie załuje , co prawda nie mam duzo czasu na gre(jestem w 2 misji) ale juz odpoczatku mi sie spodobala :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ja zamowilem w pre-orderze ale teraz nie wiem czy nie anulowac zamowienia. Mam X800GTO i obecnie gra mi nie poleci (no chyba ze do kosza). Ciekawi mnie natomiast jak dlugo UbiSoft bedzie zwlekal z wypuszczeniem patch'a, ktory umozliwi granie z SM2.0.

Normalnie takiej wtopy z wydaniem gry dawno nie widzialem, sadzicie ze wypuszczenie patcha'a jest w ogole mozliwe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...