Skocz do zawartości
Ouara

% Za Ortografię

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, przeciez nie czepiam sie testowego :P . Ale jesli ktos ma dostac punkty za "k t u r y", to ktos inny za napisanie posta takiego jak ja napisałem wyzej (nie na testowym :P ) tym bardziej powinien:>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psheginam? Looz, to moshe niech kashdy pishe w ten sposoob, forOom bedzie pshynajmniej mlodzieshowe. Rozoomiesch, osohozi?

1502564[/snapback]

Za takie coś dawane są %, chyba że jest to pisane na testowym w "tematach młodzieżowych". ParanoiK miał coś innego na myśli.

 

Ja uważam, że kary powinny być bardzo ostre i to tak żeby zmusić Bykomana do tego, aby wziął słownik w łape i z niego skorzystał.

Jeśli będzie za niego poprawiało to może się tak stać iż oleje wogóle bo samo mu pokaże błąd, ale z drógiej strony jak się napatrzy na poprawne "wersje" słów, to może mu się do głowy wbije, eh nie ma idealnego sposobu.

1502631[/snapback]

:mellow: :huh:

Nic nie mów (pisz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by zrobić listę słów w których za popełnianie błędów są procenty :D

 

taki "dysklektyk" mógłby się wtedy bardziej pilnować :]

 

np:

 

który K T U R Y

żeby R Z E B Y etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do "taKhieGo pIsaNi" tro moja koleżanka ma na koniec 2 z polskiego i pani jej powiedziała, że jak w następnym roku chociaż raz tak napisze to będzie miała tą samą ocenę co w tym roku więc piszcie wyraźnie!'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O Chcesz powiedziec, ze pisala tak w zeszycie? 8O OMG, co ten internet z ludzmi robi...

1505658[/snapback]

No, a potem takie cudaki mają problem z zapamiętaniem dwóch pierwszych wersów Pana Tadeusza. Bo to język taki jakiś niezbyt "młocieszofy" i czegoś "sztraśnie" dużo tekstu. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle pogubiłem się z tym "wogóle" :P

Dzięki Crosis, że mnie oświeciłeś, bo ja myślałem, że wogóle a w ogóle dwa różne słowa o innym znaczeniu i wychodzi na to, że muszę sobie kupić radiator na mózg, albo jakiś wentylatorek. Może chłodzenie wodne lub azotem pomoże. :D

 

Sorry za OT. :)

 

 

Edited by Sikor:

Poprawiłem literówki Galvatronku. :-P

 

Edited by Crosis:

Poprawiłem swoją ksywkę, bo była przez dwa środkowe "s" napisana i było troszkę źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponował bym jeszcze dawać % za po pierwsze primo, po drugie primo, czyli używanie słów których user nie zna i nawet niema pojęcia co pisze

ciekawe ile użytkowników, ma dokumenty na dysleksje czy dysortografie a swoja drogą ja mam i nawet sie nie przejmuje że robię błędy,

zresztą dla człowieka który szybko czyta (czytanie wielu wyrazu na raz) nie ma różnicy czy napisane jest z błędem czy bez i tak sens zdania zostanie zachowany mózg sam dokonuje korekty w "locie", fakt ten jest potwierdzony naukowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie przesadzajmy

po piersze primo i po drugie primo są dosłownym cytatem z poranku kojota

a należy wspierać rodzime produkcje

poza tym zdanie to weszło już do powszechnego użycia i większość ludzi wie o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mogę sobie cytować co chce i najlepiej z błędami :>

mnie błędy ort nie rażą ale stylistyka strasznie a

na te po pierwsze primo to cięty strasznie jestem

to jest błąd rzeczowy dla mnie o wiele bardziej ważny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wersja

zaprawde gdy spoglądam na owe litery wystukane przez wasze nieokiełznane osoby nie wiem co powiedzieć...

baaaa ,wszakże spać mi się chce niemiłosiernie ale chcąc

zdobywać więcej wiedzy na temat ortografii zostaje na tym zaiste forum.

 

2 wersja

jak tak to czytam to brak mi słów ,zaraz sie kimne chyba ale jeszcze troche posiedze tutaj żeby zobaczyć o czym kminicie :D

 

BYNAJMNIEJ sam nie wiem która wersja bardziej dotrze do userów.

 

1 do moderów ;-)

2 do userów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wersja

zaprawde gdy spoglądam na owe litery wystukane przez wasze nieokiełznane osoby nie wiem co powiedzieć...

baaaa ,wszakże spać mi się chce niemiłosiernie ale chcąc

zdobywać więcej wiedzy na temat ortografii zostaje na tym zaiste forum.

 

2 wersja

jak tak to czytam to brak mi słów ,zaraz sie kimne chyba ale jeszcze troche posiedze tutaj żeby zobaczyć o czym kminicie :D

 

BYNAJMNIEJ sam nie wiem która wersja bardziej dotrze do userów.

 

1 do moderów  ;-)

2 do userów ;-)

1506765[/snapback]

A teraz weź słownik i odszukaj słowo 'zaiste'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...