Skocz do zawartości
Ouara

% Za Ortografię

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na testowym piszemy w młodzieżowym języku i tam chcemy w nim pisać :]

1500825[/snapback]

to piszcie... ;)

testowe mnie nie wkurza - bo jest testowe

nieczęsto tam zaglądam, poza tym w końcu testowe więc zawsze można się wytłumaczyć, że testujesz jak działa np cenzura czy coś ;)

 

było tu kilka klasycznych przykładów, co potrafi napisać taki sobie user - oczy bolą, za cholerę nie rozumiesz o co chodzi, a na dodatek zdania napisane czysto po polskiemu

dobra sie już tu nie wypowiadam

jak dla mnie wszystko zostało już powiedziane - wszyscy są za karaniem

 

ja byłem za zaostrzeniem kar, ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi administracji ;)

 

no i w sumie nie wiem czy mogę pisać z małych liter <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Ale należy tępić dysleksje.

....

1500796[/snapback]

Nie dysleksję należy tępić. Jest to dosyć ciężka przypadłość. Moja Kasia jest polonistką w gimnazjum i coś na ten temat wiem. Tępić należy ludków, którzy to wykorzystują i uważają, że jak mają kwit, to nic ich nie obowiązuje.

 

Przypominam, że dysleksja, dysortografia czy dysgrafia (takie sobie 3D :-P ) nie zwalnia od przestrzegania regulaminu. Tweak to nie szkoła i nie ma ustawowego obowiązku uczestnictwa w forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO 10% to stanowczo zbyt łagodny wymiar kary.

Zgadzam sie. Mowiac szczerze, przez to (i inne, ale o nich tutaj nie rozmawiamy) forum zaczynam sie zastanawiac nad niektorymi wyrazami - wczesniej cos takiego mi sie nie zdarzało. To jest cos w rodzaju błednego koła - jedni robia bledy, potem ktos czyta x razy takie "wogule" i sam zaczyna tak pisac. Moim zdaniem, 50% wcale nie było by przesadą (oczywiscie tylko za szczegolne bledy, typu k t u r y). Ponawiam wiec pytanie:

 

Czy to naprawde jest taki wielki problem, naprawic ten cholerny skrypt, zeby nie pokazywal tagow oraz rozszerzyć liste popularnych błedow???

 

Moze sie ktos władny wypowiedzieć na ten temat?? Dlaczego ten skrypt wciaz nie jest naprawiony?

 

Pytam poważnie, ponieważ czuje, iż moja ortografia jest coraz słabsza :? . Co prawda czytam sporo ksiazek, co stanowi skuteczna przeciwwage dla Forum, ale kiedys nie robilem bledow, praktycznie rzecz biorac, WCALE (jedynie sporadycznie zdarzało mi sie napisac "nie" rozlacznie, tam gdzie powinno byc lacznie ;) ). Obecnie coraz czesciej zastanawiam sie, jak napisac jakis wyraz i jest to niestety "zasluga" tego oraz innych for.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele innych przywileji.

przywilei. ;)

 

Obecnie coraz czesciej zastanawiam sie, jak napisac jakis wyraz i jest to niestety "zasluga" tego oraz innych for.

Mam podobnie.

www.bykom-stop.avx.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

I jak zwykle zostałem źle zrozumiany :mur: .

Chodziło mi o to, że np. przy avatarze zrobić takie coś jak napis "Brać z niego przykład", czy coś takiego, ale widać to chyba zły pomysł :mur:

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawiles?

 

ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>

ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury

 

Widzie, ze jeszcze nie do konca ;) Ale lepsze to niz nic ;)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury, wogule ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ( test ) :lol:

 

Lpesze bylo jak kiedy np ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> >>> Wziac

 

PS. Poprawcie skrypt bo jesli ktos edytuje posta z bledem to przed blednym wyrazem wyskakuje co edycja ORT:

 

Czy po 4 miechach moze ktos mi zdjac te 10% :S Nadal nie czaje zreszta za co te karniaki :lol: "za duzo tematow" :lol:

 

Paranoik uwzglednij "wogole" i "wogule"

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za karaniem ;) nie za pojedyncze ale za rażące błędy tak! źle się to czyta :-)

 

proponuję też punkty za "tesh" i pochodne,, imo matoli język ;) ;)

 

[cut]

w tym ten, tesh z tym zwiazany

[cut]

Ale osochozi?

to tylko z jednego tematu który mam otwarty akurat ;)

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, 'osochozi' moze i jest zakorzenione, ale jak ktos CAŁY CZAS pisze w stylu, to tego sie czytac nie da:/ IMHO za to rowniez powinny byc karniaki, ale wystawiane zgodnie z subiektywna ocena moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt tak nie pisze normalnie. Jedynie czasami dla smiechu powstaja takie posty na testowym. Temat nie jest o Ty "młodziezowym" pisaniu lecz o błedach ort. typu ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury, komurka, chmórka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że kary powinny być bardzo ostre i to tak żeby zmusić Bykomana do tego aby wziął słownik w łape i z niego skorzystał.

Jeśli będzie za niego poprawiało to może się tak stać iż oleje w ogóle bo samo mu pokaże błąd, ale z drugiej strony jak się napatrzy na poprawne "wersje" słów to może mu się do głowy wbije, eh nie ma idealnego sposobu.

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...