Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

jestem wlasnie po obejrzeniu najnowszych odcinkow PB i Heroesow. PB jak zwykle na poziomie :D oglada sie z zacisnietymi piesciami. Heroes- zupelnie nie wiem co niektorzy maja do tego serialu, ze malo akcji itepe. wystarczy wczuc sie w klimac i juz sie swietnie oglada. Sarkazz to juz sie robi smieszne :D do czego sie jeszcze doczepisz? ze klapa od bagaznika sie otworzyla a nie powinna, ze drzewo sie ugielo nie w ta strone co trzeba :D tak, wszyscy juz wiemy ze jestes oryginalny ponad norme ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A pomysl kto moze znac cala zaloge?;] Boomer?<3
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ano nie tylko ona, nie zapominaj o tym lalusiu co to mierzył z pistoletu do Baltara. On w pilotażowym odcinku oprowadzał ludzi po Galactice i rozmawiał z Adamą. Stąd moje pytanie. Ale racja, Boomer wszystkich znała. Co do tego że im się co walnęło, w sumie racja. Ale skoro wszystko co mysli dany cylon jest przekazywane do centrali to myśle ze nie byłoby problemem żeby wgrać troche informacji do innego modelu. To by tłumaczyło skąd obie Boomer miały te same informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również właśnie skończyłem oglądać PB ;] Chyba nie muszę mówić, że trzyma poziom ? ;> // Mam wersję od lol'a i u mnie z dźwiękiem wszystko OK :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Majkel jak zwykle coś wymyśli w trudnej sytuacji. I znowu jest taka końcówka że się chce czekać na 11... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nowy PB super ale troche naciagane...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ta akcja w opuszczonej fabryce :lol: :lol: :lol:. Niezle zalatwil agenta FBI. Odkrecil kurek i zamknal go w klatce. [[[[; przesada.

 

BTW - ale michael sobie okulary sprawil ;]]]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak ten serial sie skonczy, ale tego to chyba nie wiedza jeszcze sami autorzy :D

Oj wiedzą, wiedzą. :) Dokładnie wiedzą, jak się zakończy 2 sezon. W planach ma być trzeci, ale jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja gonie BSG :) już 2x12 za mna... ma zamiar w tym tygodniu dojść do odcinka current :D. Ten serial jest przecudowny :). IMHO lepszy od PB, ale bsg to sci-fi, więc załóżmy że nie można ich porównywać (;. Dla mnie jest przed PB, trudne słowa hehe ale jednak... :=). Po prostu jest un-fuckin-believable :D muszę obejrzeć caly bo nie mogę się na niczym skupić dosłownie :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ale masz fajnie-ja sie o serialu dowiedziałem jak dotałem 2 kompletne sezony-wtedy miaem 2 czy 3 dni maratonu rano serial śniadanie serial obiad serial kolacja serial i jeszcze raz serial-starzy stwierdzili zę jestem nienormalny ale co tam :P

 

a teraz czekanie całego tygodnia na 1 odcinek-to jest chore :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja gonie BSG :) już 2x12 za mna... ma zamiar w tym tygodniu dojść do odcinka current :D. Ten serial jest przecudowny :). IMHO lepszy od PB, ale bsg to sci-fi, więc załóżmy że nie można ich porównywać (;. Dla mnie jest przed PB, trudne słowa hehe ale jednak... :=). Po prostu jest un-fuckin-believable :D muszę obejrzeć caly bo nie mogę się na niczym skupić dosłownie :D

Nie rob tego!! nie dochodz do current odcinka :D ogldaj BSG jak najdluzej sie da :D Trafi cie cos jak po takiej dawce jakim jest 2 sezon i oba Exodusy z 3 sezonu, bedziesz musial czekac TYDZIEN na kolejny 1 odcinek!! :D

 

btw. Resurrection Shipy(oba odcinki) z drugiego sezonu miotają!:D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
motyw Adamy i Cain. Dramaturgia, ze jadaka leży
Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Obejrzalem Losta nowego. Odcinek jakis taki nijaki ;s. Moze byc ale nic rewelacyjnego.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kate baraszkuje z Sawyerem... yeah... teraz Bravo Girls bedzie mialo o czym trabic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loscik

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kate wybrała jednak Sawyer'a ,a to lisica jedna ;) Co do odcinka to .. dalej nuuuudy. Jack zrobił to co przewidywałem od początku. Że zmusi ich do wypuszczenia Sawyera i pięknej Kate. Wiedziałem że nie dotrzymali by słowa. Zaczynam się zastanawiać co się teraz dzieje z Michael'em i jego dzieciakiem.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loscik

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kate wybrała jednak Sawyer'a ,a to lisica jedna ;) Co do odcinka to .. dalej nuuuudy. Jack zrobił to co przewidywałem od początku. Że zmusi ich do wypuszczenia Sawyera i pięknej Kate. Wiedziałem że nie dotrzymali by słowa. Zaczynam się zastanawiać co się teraz dzieje z Michael'em i jego dzieciakiem.;)

Lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odnośnie Michael'a i Walt'a to gdzieś czytałem, że niby mają wystąpić gościnnie jeszcze w jakimś odcinku. Chociaż nie mam pojęcia jak scenarzyści mogliby to rozwiązać. Zastanawia mnie też jedna rzecz. Dlaczego Michael skoro został uratowany, nie powiedział o tym co się stało z samolotem i że na wyspie są inni rozbitkowie. Ben na przystani dokładnie powiedział płyn kursem 325 (prawdopodobnie 325) a zostaniecie uratowani ... no chyba, że pod koniec 3 sezonu okaże się, że nie zostali uratowaniu bo łódź uległa awari i dryfowali itd. ... i wrócili na wyspę do pozostałych... <_<

 

Odnośnie wydarzeń na wyspie to niby coś tam się dzieje, ale te wszystkie strasznie zamulają ten serial. W pierwszym sezonie nawet mi się to podobało, ale im dalej tym częściej mam ochotę je omijać. I znów powtórka z rozrywki, 45 minut serialu z czego 30 retrospekcje, ale napewno finał sezonu będzie w miarę udany ;) W końcu producenci będą chcieli żeby wszyscy czekali na 4 sezon.

 

BTW. Do premiery 6 sezonu 24 godzin zostało tylko 65 dni ;)

Pojawiła się kolejna wersja trailera, która zawiera kilka innych scen... 24 trailer @patrz.pl

 

EDIT: literówka.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to se obejrzalem jericho, fuck :mur: napisy u mnie to jeden wielki slowotok. zdanie po zdaniu bez synchro, przelecialem to chyba na wszystkich dostepnych playerach i kodekach (pogrom w systemie) i nie dziala. nie wiem Lanc dlaczego u ciebie jest normalnie a u mnie takie cyrki sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odnośnie Michael'a i Walt'a to gdzieś czytałem, że niby mają wystąpić gościnnie jeszcze w jakimś odcinku. Chociaż nie mam pojęcia jak scenarzyści mogliby to rozwiązać. Zastanawia mnie też jedna rzecz. Dlaczego Michael skoro został uratowany, nie powiedział o tym co się stało z samolotem i że na wyspie są inni rozbitkowie.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
chyba ze nie zostali uratowani... a wystapia we flashbacku ;D. Lost sie rozkreca, nowy odcinek wreszcie cos ruszyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to se obejrzalem jericho, fuck :mur: napisy u mnie to jeden wielki slowotok. zdanie po zdaniu bez synchro, przelecialem to chyba na wszystkich dostepnych playerach i kodekach (pogrom w systemie) i nie dziala. nie wiem Lanc dlaczego u ciebie jest normalnie a u mnie takie cyrki sa

Subedit player i przerob ten dziwny format na taki jaki lubisz. Sam nie wiem dlaczego Hatak przeszlo ostatnio na ten badziew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, faktycznie pomoglo, tyle ze napisy teraz nie maja wpisu o tym ile czasu maja byc wyswietlane, lepsze to niz nic. dzieki ;)

Movie Player Classic RoXi i tyle :mrgreen: :) Jedyny słuszny player ;] A co do formatu.

 

MPL2 jest czasowym formatem napisów. Jest on znacznie dokładniejszy od powszechnie używanego formatu czasowego TMP (0:00:00), a przy tym łatwiejszy w dopasowaniu do innych wersji tego samego filmu niż formaty klatkowe (jak mDVD - {0000}{0000})

Odtwarzacze obsługujące MPL2:

SubEdit

CinemaPlayer

MPlayer

Allplayer

CrystalPlayer

MV2Player

Koala Player

KanPlayer

ViPlay

Media Player Classic

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości ;]

 

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Imho nienajgorszy ten odcinek...szkoda że tak to rozwlekają...

 

czemu mi się wydaje że gdzieś już widziałem tego Kevina (męża Kate) ?

 

 

heroes

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jak dla mnie trzyma nadal ten sam poziom...ale mnie od początku ten serial kręcił...

Myślę że ojczym Claire ujawni przed nią kim jest...i że pierwszym z nie do końca normalnych ludzi, o których się dowie Peter będzie właśnie ona...a potem już z górki...

Swoją drogą...serial pokazuje że czytanie w ludzkich myślach na dłuższą metę najszczęśliwszym darem nie jest ;]

 

No i ta łapa Ted'a ;)

 

Czas zacząć Jericho (póki mało odcinków jest...szybko nadrobię)

Miałem wreszcie BSG ruszyć...ale się boję że mnie wessie na weekend...a mimo wszystko pasuje troszkę powtórzyć przed maturką ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości ;]

 

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Imho nienajgorszy ten odcinek...szkoda że tak to rozwlekają...

 

czemu mi się wydaje że gdzieś już widziałem tego Kevina (męża Kate) ?

 

Może dlatego, że grał w kilku serialach. Na przykład: "Two Guys, a Girl and a Pizza Place" (to chyba kiedyś polsat emitował) albo "Buffy the Vampire Slayer".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem wcześniej, więc mój post tyczy się dwóch ostatnich odcinków Prison Break i również dwóch ostatnich Heroes.

 

PB, no wszystko fajnie, na pierwszy rzut oka odcinek po prostu zaje....., ale może to trochę przynudzać, zawsze potrafią wyjść z najgorszych sytuacji, na początku było to fajne, ale każdy odcinek przynosi rozwiązanie problemów poprzedniego i stwarza 2 razy tyle :|

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeszcze moment gdy Ci ludzie uwolnili Lincolna i LJ'a - kto eskortuje najbardziej poszukiwanego przestępce w kraju zwykłym radiowozem tylko z dwoma policjantami? ...

 

Heroes, momentami cały serial troszkę przynudza, w sumie to na razie jeszcze akcja na dobre się nie rozkręciła... Myślę, że to kwestia jeszcze kilku odcinków. Ogólnie dwa ostatnie epizody trochę monotonne... Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do herosow i ludzi ktorzy skarza sie na "przynudzanie". Czego wy chcecie? Cliffhangerow i 5 "niespodziewanych" zwrotow akcji w kazdym odcinku? Heroes to po prostu komiks w tv, i widze ze ludzie tutaj zmuszaja sie do ogladania bo ktos polecil albo w internecie pisza, ze swietny serial. Serio, jak wam nie pasuje klimat jakiegos serialu to nie ogladajcie, albo darujcie innym po kazdym odcinku komentarzy typu: "ale nudy", "myslalem ze sie rozkreci", "przynudzaja", itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do herosow i ludzi ktorzy skarza sie na "przynudzanie". Czego wy chcecie? Cliffhangerow i 5 "niespodziewanych" zwrotow akcji w kazdym odcinku? Heroes to po prostu komiks w tv, i widze ze ludzie tutaj zmuszaja sie do ogladania bo ktos polecil albo w internecie pisza, ze swietny serial. Serio, jak wam nie pasuje klimat jakiegos serialu to nie ogladajcie, albo darujcie innym po kazdym odcinku komentarzy typu: "ale nudy", "myslalem ze sie rozkreci", "przynudzaja", itp.

Każdy odcinek przynajmniej mi pozostawia nadzieję, że w już w następnym akcja się rozkręci na całego i będzie fajnie a jak na razie to zonk :rolleyes:. Jeżeli tak będzie przez następne parę odcinków to sobie odpuszczę ten serial ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...