Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie nowy heroes podobal nawet

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Szkoda mi troche Hiro...

 

Co do Sylar'a, to az wkurzal mnie ten motyw zegarmistrza... a tu nagle BACH - sylar. Nie spodziewalem sie czegos takiego [;. No i chociarz wiemy jaka on ma moc - chyba przejmuje umiejetnosci innych, ale nie wiem czy jak ich zabije czy co...

Do tego Peter - tez ma podobna umiejetnosc, ze niby moze latac jak jego brat jest blisko, albo regenerowac sie przy Claire. Jest podobny do Sylar'a [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nowy heroes podobal nawet

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Szkoda mi troche Hiro...

 

Co do Sylar'a, to az wkurzal mnie ten motyw zegarmistrza... a tu nagle BACH - sylar. Nie spodziewalem sie czegos takiego [;. No i chociarz wiemy jaka on ma moc - chyba przejmuje umiejetnosci innych, ale nie wiem czy jak ich zabije czy co...

Do tego Peter - tez ma podobna umiejetnosc, ze niby moze latac jak jego brat jest blisko, albo regenerowac sie przy Claire. Jest podobny do Sylar'a [;

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Sylar przejmuje umiejętności po zabiciu danej osoby, a Peter może umiejętności przejmować bez zabijania, absorbuje je z otoczenia ;) Jedyny minus, że musi być blisko tej osoby ;]]

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Co wy piszecie że Mahoone'ya zabił Kellerman :mur: On go przecież tylko postrzelił w ramie ;) A ten zemdlał :lol:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika
Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Pierwsze co pomyślałem - Mahone nie żyje...

 

później stwierdziłem że jednak pewnie zostanie przy życiu, ale...

 

ale dla Kellermana lepiej byłoby chyba gdyby zginął...bo jak żyje to się raczej wkurzy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Kellermana i tak ktoś w końcu sprzątnie ;] Jak nie Mahone, to pewnie Linc lub Majkel (chociaż w to wątpie ;P), kiedy się dowiedzą co to nasz agent zrobił i kiedy przestanie im być przydatny [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kellerman zginie chocby z tej przyczyny, ze zawsze bohaterowie ktory przeszli przemianę ze złego na dobrego prędzej czy pozniej giną... Kellerman pomoze braciom, częściowo się zrehabilituje po czym zginie :)
Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

no patrząc na trailer 2x14 to Linc nie żywi sympatii do Kellermana

 

niech się Michael dowie co on Sarze zrobił...

 

ciekawe czy się Haywire jeszcze pojawi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mi sie zdaje, ze wszyscy zostana polapani i jedynie haywiere ucieknie do holandii :lol2: joke. Szkoda mi jedynie bellicka. I te ujecie z jego celi, wygladalo to jak ppierwszy odcinek pb i zamkniecie michaela :lol:.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mi sie zdaje, ze wszyscy zostana polapani i jedynie haywiere ucieknie do holandii :lol2: joke. Szkoda mi jedynie bellicka. I te ujecie z jego celi, wygladalo to jak ppierwszy odcinek pb i zamkniecie michaela :lol:.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Tylko że Michael nie miał takiej miny jak zamykali celę ;]] :lol:

 

@sawyer188

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jeśli chodzi o Sucre to mi się wydaje, że tutaj się wszystko uda ;]

Co do Mahoneya to będzie miał przechlapane u Kim'a ;]

 

@raven_88

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Haywire pewnie już płynie do Holandii na tej swojej tratwie z patyka xD :lol:

 

Jericho 1x11

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Taki sobie ten odcinek. Niby jest jakaś akcja, ale czuje się niedosyt. Za to ostatnie pare sekund jest baaardzo interesujące ^^ Widać, że jednak nie cała Ameryka została zniszczona ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Tylko że Michael nie miał takiej miny jak zamykali celę ;]] :lol:

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ponieważ jest na tyle inteligentny by nie załamywać się. Bellick ma baardzo kiepską sytuację. Wyżywał się bo miał jakąś tam władzę. To jest człowiek ,który do 40 roku życia (czy ile on tam ma ) mieszka z mamą ;) Taki człowiek jest tylko mocny jak ma za sobą jakieś plecy i władzę jako strażnik. No a teraz pewnie będzie się dawał... ani trochę mi nie jest go szkoda.Co do odcinka to raz że Sucre się uratował ( i dobrze bo lubię go) to jeszcze końcówka ,która mnie rozwaliła. Jak już stanęli Kellerman i Mahoney na przeciw sobie to od razu wiedziałem ,że ani Michael ,ani jego brat nie zostaną nawet postrzeleni. Nie wiedziałem tylko kto pierwszy strzeli. Wyszło na Kellerman'a. Nie wiem co się za tym kryje. Gość bez opamiętania zabijał i teraz ich ratuje ? Od razu mi na myśl przyszło że specjalnie postrzelił Mahoney;a by ten ich nie zabił a on sam stał się przydatny oddając ich. To chyba najbardziej rozsądne bo nie wierze ,by zrobił to dobrego serca i ich puścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nowy odcinek BSG ;)

krew mnie zalewa, bo dalej go nie widze.. ;) nie wazne jaki bedzie, gdy go obejze to sie uspokoje

------

BSG 3x09

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Fajny odcinek, duzo ludzi psioczy ze klan sie z tego zrobił, choc ja jeszcze w klanie nie widzialem ringów. Walka Adamy i Szefa najlepsza. Chyba gdyby nie J.Olmos to ten serial by pewnie lezał i kwiczał, kazda scena z nim to najlepsze momenty serialu. W sumie to mozna by było jeszcze ustawic pare innych ciekawych walk ;) np. Aplollo vs. S.T.Anders, Starbuck vs. Dualla. mogłby tez Stary powalczyc z Saulem, ale ten pewnie dostal by w drugie oko i juz by ciezko było flaszką do geby trafic.... może Roslin by sprobowała sil na ringu :lol: Walka Kary z Hotdogiem zdecydowanie jednostronna, Hotdog troche jak cieciunio sie blokował ;]

Super polecam i w ogole pr0 :lol:

 

btw. Sharon vs cała załoga :D

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był najgorszy. I rzeczywiście ostatnie ujęcia tego odcinka były co najmniej intrygujące. :) Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, a na te przyjdzie poczekać z tego co mi wiadomo do lutego 2007? Mam racje? Oczywiście mam tu cały czas na myśli Jericho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam tu cały czas na myśli Jericho.

Dżizas potrafisz napędzić stracha, myślałem że o BSG ci chodzi. Co do samego BSG to obejrze jutro bo dziś zbyt zmęczony juz jestem, a jutro musze sie jakoś przecież zrelaksować przed drugą operacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki odcineczek pitu pitu, pierdu pierdu :-|

Mi sie w sumie podobał [;

Zreszta 3 sezon byl zapowiadany jako "wolniejszy" od pierwszych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec czy zimowa przerwa tez dosiegnela Jericho i Heroesow ? :cry:

 

ps. fajnie, wlasnie znalazlem info o tym ze jericho wraca dopiero 14 lutego :-|

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec czy zimowa przerwa tez dosiegnela Jericho i Heroesow ? :cry:

Co do Heroesow, to pisałem już wcześniej. Będzie chyba jeszcze jeden odcinek, a potem przerwa do 22 stycznia :/

 

edit:

Nie chyba, a na pewno będzie jeszcze jeden odcinek. :)

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Już chyba wiemy co się stanie jak wszyscy z mocami będą wokół Peter'a ;]] A mi się jednak wydaje, że to wybuchnął ten koleś, który potrafił promieniować [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do heroesow, najbardziej mnie zastanawia postac Jessica/Niki, jaki jest sens umieszczania w serialu tej postaci obok pozostalych "bohaterow". przeciez jej zdolnosc to zadna zdolnosc tylko jakies uposledzenie (a'la rozdwojenie jazni), bezsens totalny. kazda z postaci potrafi cos specjalnego co ulatwia im robienie roznych rzeczy ale u Nikki nie potrafie zrozumiec.....Moze mi ktos sprobowac wytlumaczyc sens istnienia tej postaci? :)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...