Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mogło być zdecydowanie gorzej...jakoś zleci do stycznia ;]

 

Kompania braci ?...jedna z najlepszych pozycji jakie dane było mi oglądać...

chodziły kiedyś słuchy że miał powstać podobny serial (tych samych twórców), którego tematem miały być działania na Pacyfiku...szkoda że nic nie wyszło z tego...

 

chwila wolnego czasu...1szy sezon BSG oglądam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2 odc. "wypelniacza dziury po Lost" czyt. Day Break ;)

Serial nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia, niespecjanie czuje chec poznania kto za tym stoi/wrabia czarnego...

Jedyna ciekawa rzecz jaka nasuwa mi sie po jego obejrzeniu;

- w tym serialu nie da sie wyeliminowac aktora z ekipy, zabijajac grana przez niego postac ;)

(inna sprawa, ze nie bedzie raczej takiej potrzeby, IMHO ten serial nie ma przed soba zbyt dlugiego zycia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to felus troche zacofany byles, bo chyba malo kto nie ogladal Kompanii Braci B)

nota mowi sama za siebie:

http://www.imdb.com/title/tt0185906/?fr=c2...fc=1;ft=21;fm=1

 

dobrze, ze to nadrobiles :rolleyes:

tak bylo tylko 10+1 odcinkow B)

A czasem nie 10+2 odcinki ? Gdzieś tyle widziałem ostatnio. Co do samego serialu to świetnie nakręcony. Jak dla mnie jeden z najlepszych seriali.

 

Co do przerwy PB to jakoś przeżyję. W 1 sezonie miałem o tyle dobrze że zacząłem oglądać dopiero jak się ukazał 14 odcinek po tej dłuższej przerwie. Teraz pooglądam sobie Heroes ,bo jest znakomity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Teraz pooglądam sobie Heroes ,bo jest znakomity.

Tia, ale w emisji Heroesow też będzie przerwa... :(

NBC also plans to air its freshman hit serialized drama, Heroes, straight through in originals, after only a short hiatus, beginning Jan. 22, according to Mitch Metcalf, executive vp, program planning and scheduling at NBC. The network has aired eight so far and will air three more in fourth quarter before bringing the series back in all first-run in January.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 3x11 SG Atlantis. Bardzo fajny odcinek.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak ich wszystkich złapali to seryjnie myslałem że już po nich. Plan MacKey'a roxował, nieźle to chłopak wykombinował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nastepny odcinek bedzie dopiero w piątek.

:cry: :cry:

Dobrze, że jest nowy odcinek Atlantisa :]]

 

:blink: myslałem, że nowy odcinek ma być dopiero w maju 2007..... gdzieś tak czytałem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten Battlestar? Widzialem w TV zapowiedz i wyglada na pierwszy rzut oka ok... ale np. Star Warsow nie trawie, a ten serial mi sie z tym kojarzy :lol:. Trzeba sie w cos zaopatrzyc, PB maja sciagnac na jakis czas, to samo Heroes... co ja niby mam ogladac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nu a kolega widzial "24" ? Jak nie to treba sobie zalatwic !!!!

 

Jest tez masa innych dobrych seriali: Firefly, CSI Las Vegas (7 serii), Veronika Mars, Dexter i wiele innych :), no ale 24 wymiata !!

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten Battlestar? Widzialem w TV zapowiedz i wyglada na pierwszy rzut oka ok... ale np. Star Warsow nie trawie, a ten serial mi sie z tym kojarzy :lol:. Trzeba sie w cos zaopatrzyc, PB maja sciagnac na jakis czas, to samo Heroes... co ja niby mam ogladac?

Bsg to najlepszy serial ktory aktualnie leci w tv, wiec wiesz....[;

 

Pilot+pierwsze odcinki i sam decyduj ^^

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie to mam wiele do nadrobienia. Teraz cos mnie naszlo na jakis dobry serial. BSG na pewno obejrze ale niestety wszystkiego na raz miec nie moge ;]. 24 jakby bardziej mi podchodzi, nie trawie sci-fi za bardzo ale jezeli Bsg jest taki dobry to mozna sie skusic.

 

Thx [;

 

Zreszta do kazdego serialu podchodzilem niechetnie :lol:, ale zawsze 1-3 pierwsze odcinki i dalej co sie dzialo mowic nie musze.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prison break

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
bardzo ciekawy odcinek.. zupelnie nie spodziewalem sie tego typu koncowki. Jako ze nie jestem zagozalym fanem PB mam pytanie; czy kiedys pokazywali tego lysego kolesia ktory dawal instrukcje na kartce dla chinczyka na telefonie?
Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb 2x13

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No tego to się nie spodziewałem...myślałem że Mahone dłużej pociągnie...

 

ciekawe czy T-Bag sprzątnie swoją ex...

 

phase

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wydaje mi się, że to jest ten gość, którego zdjęcie przewijało się u Mahone'a...chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heroes 1x10

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Szczerze mówiąc, spodziewałem się właśnie takie odcinka, w którym niewiele będzie się działo, więc zawiedziony nie jestem...

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim jak wyglądała sprawa Sylar'a, zobaczymy co będzie dalej...

 

następny odcinek za tydzień a potem dopiero 22 stycznia :| grr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wiedzialem ze sie tak skonczy. Pisalem chyba o tym gdzies wczesniej. Troche naciagane ale zaskakujace. Szkoda ze ta przerwa jest...

 

A Bellick? AHAHAH - no miazga. Jeszcze na Avokado trafil. Po prostu mega lol :lol:

Kiedy leci znow pb?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x13

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

@Pioorek: 29 stycznia 2007 2x14 John Doe

22 stycznia :)

 

Odcinek jak zwykle rewelacyjny.

Bellick :D Ta jego mina na koncu hahahahaha :D

 

Kurcze nie wyobrazam sobie wspolpracy braci z Kellermanem. On ZABIL matke i ojczyma L.J.a, probowal zabic Sarę i chocby nie wiem jak sie staral to oni mu nie wybacza :P

Mahone na pewno przeżyje. I dobrze.

T-Bag z kolei... hmm czuje ze nastąpi w nim przemiana. On nie zaciuka tej swojej kobiety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...