Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No i nowy odcinek nic nie wniósł do serii poza informacjami że wiedzieli o cylonach wcześniej. Bulldog IMO powinien zostać na Galactice, przecież był ponoć świetnym pilotem, mógłby sie przydać. Co do tego co zrobił Adama... cóż, ktoś wojne rozpocząć musiał. Ogólnie to cikawy odcinek, ale brak jakiegos większego starcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudzil mnie prison break i lost, bsg nie ogladam bo to mnie tez nudzi.

Baaardzo podoba mi sie Dexter - az dziwne ze to leci w tv ;)

3 sezon Medium tez swietny, smallville staje sie nudne troszke ale ogladam z przyzwyczajenia. Dzisiaj zaczalem ogladac odyssey5 - jak na razie calkiem ciekawe, w pierwszym odcinki ziemia (3 planeta od slonca) przestaje istniec.

Dalej to taki ziemski scfi... szkoda ze tylko jeden sezon.

BTW to 3rd rock from the sun r0x. Teksty sa doskonale napisane i dobrani bardzo dobrze bohaterowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No i jeszcze trójka razem z szóstka tam w łóżku z Baltartem....

Ciekawe co bedzie dalej z tym, ze chciała zeby ją zabic.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Baltar casanova, niedlugo wyladuje w wyrku z wielebnym chyba.. :lol: [;

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Baltar casanova, niedlugo wyladuje w wyrku z wielebnym chyba.. :lol: [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Swoją drogą ciekawe jak do tego doszło. Przecież blaszak dostał rozkaz zabicia Baltara...... tak mi się wydaje.

Ja już myślę, że Baltar nie żyje a tu sruuu ;)

 

Adama rozpoczął wojnę no no ;) I za to go przesnieśli na Galactice :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Swoją drogą ciekawe jak do tego doszło. Przecież blaszak dostał rozkaz zabicia Baltara...... tak mi się wydaje.

Ja już myślę, że Baltar nie żyje a tu sruuu ;)

 

Adama rozpoczął wojnę no no ;) I za to go przesnieśli na Galactice :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No i dobrze, że go przenieśli, dzięki temu przeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sarkazz

Weź człowieku przestań wrzucać spoilery, albo jak wrzucasz to bynajmniej byś używał [spoiler ] :mur:

 

Co do PB to wgniecenie w ziemię jak zwykle...

 

Jak wiemy po trzynastym odcinku drugiego sezonu miała nastąpić cztero-miesięczna przerwa w emisji naszego ukochanego serialu. Jednak Telewizja FOX zdecydowała że kolejne odcinki Prison Break'a będą emitowane już od 22 stycznia ! Zatem po trzynastym odcinku czeka nas tylko dwu-miesięczna przerwa !

Nowy sezon czy po prostu 2 miał mieć więcej odcinków ? Bo z tego co ktoś tu kiedyś pisał, to s2 miał mieć ich tylko 12, no fakt za tydzień 13, ale o reszcie np na tv.com nie ma informacji...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już tradycyjnie ;) Prison Break Preview 2x13 - "The Killing Box" oraz Heroes 1x10 Preview - "Six Months Ago"

 

edit:

 

Czy z tego --> Fox: No Hiatus for Prison Break mam rozumieć, że nie ma przerwy? :D Tzn. jakaś mała przerwa będzie, ale nie kilku miesięczna...

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pb pozamiatal

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Wiedzialem ze bellick wpadnie z ta wiadomoscia ktora zostawil Garemu.

Kellerman tez juz zalatwiony pewnie... mozliwe ze on pomoze Linkowi i Michaelowi, bo kto ma to zrobic? Ojciec nie zyje... moze Mahone sie nawroci?

Ciekawe co z Sucre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

ładnie Sara przypiekła Kellermana ;]...ale coś mi się średnio widzi żeby po takim czymś opatrzyć ranę i tak sobie dalej od razu pracować...:| ...może się mylę...

 

Bellick - należało mu się...choć tak ładnie się rozpłakał ;]

 

Zwiastun bardzo ciekawy...zastanawia mnie na kogo się ze snajperką Kellerman zasadził :]

 

edit:

 

kucyk - post #1847

 

http://www.youtube.com/watch?v=jNWdQO3k8OE

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wszelki wypadek spoiler... ;p

 

heroes 1x09

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

nie no...imho miazga do kwadratu...

najlepszy odcinek póki co...;]

 

jak Peter będzie miał wokół siebie Claire, Hiro i najlepiej Ted'a to się jazdy zaczną :]

 

Jeszcze jeden odcinek i koniec sezonu czy dokręcić mają następne odcinki ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odcinka 12

 

SPOILER jak nic. Nie czytać:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek bardzo dobry. Coraz większe napięcie się udziela. Śmierć ojca była dość zaskakująca. To że Sara nie zginie to przewidywałem. Tak samo Bellick. Wiedziałem że ta wiadomość go załatwi prędzej czy później
Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D. W Panowie właśnie miałem okazję oglądac 11 odcinków serialu , dokumentu? , który się nazywa Band of Brothers po naszemu tłumaczone Kampania Braci , o mój Boże wgniata w fotel , aż mnie dziwi , że tak mało o tym "Stworze" , mam takie pytanie czy wyszło 11 odcinków czy była druga seria? , taki PB , którego jestem fanatycznym fanem jest taki malutki przy tym cudzie , jak ktoś nie oglądał tego , obowiązkowo polecam , z parę lat temu to oglądałem bardzo mi się podobało , teraz miałem okazję oglądac ponownie mam dwa słowa do powiedzenia Boże, cudo. ps jest to serial , dokument o 2 wojnie światowej miażdzący

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyrażnie Kucyk , że go wcześniej widziałem i w związku ze szczątkowymi a wręcz zerowymi informacjami o tej serii w tym temacie się wypowiedziałem ,a że go właśnie obejrzałem , eutuzjastycznie się o nim wypowiedziałem a za odowiedź dziękuje. Po prostu polecam go wszystkim tym , którzy go nie widzieli .

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz dokumentem nazywać serial fabularyzowany ? Powiedz mi prosze bo nie kumam .... dokumentalnym może byc film o II W.Ś na Discovery albo Civilisation ale nie Band Of Brothers ... człowieku ... toż to fabularny serial i tyle :P nawet Wołoszański miał bardziej dokumentalne programy :P ... odsyłam do http://pl.wikipedia.org pod hasło fabularny i dokumentalny ... oblookaj różnice ;p

 

Poza tym fakt ... Band of Brothers miażdży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...