Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Fajnie, a jakies konstruktywne streszczenie? Bo nie chce mi sie googlac i przedzierac przez gaszcz forow o Lost w poszukiwaniu takiegoz.

Swoja droga skonczylem ogladac "Daleko od szosy" - ostatni odcinek powoduje opad szczeny i powinien byc obowiazkowa lektura dla tych, ktorzy twierdza, ze "kiedys bylo lepiej, a na pewno nie gorzej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
taka sprzeczność mi sie nasunęła, skoro others kazali Michaelowi płynąć zgodnie z kompasem a nie zakładali dezaktywacji pola magnetycznego (skoro ono było na tyle silne aby zamaskowac wyspę - choć to tylko jedna z teorii), to dlaczego ten kompas miałby działać?

Po dezaktywacji rozumiem ale czego przed?

 

Fajny był motyw jak pod koniec jedna z others złapała Kate za cycki :)

 

Odcinek bardzo udany jednak nie rozstrzyga wiele, podobnie jak poprzedni finałowy odcinek przecież.

Szkoda, że na kolejny karzą nam czekać kolejne kilka miesięcy.

 

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Costki, jaka znowu maszyne :|

Z czego niby to mieli zbudowac, juz nie czepiaj sie na sile, rownie dobrze mogli sobie odrzutowiec zrobic :lol:

 

Kuuurde tyle czekac znow...

 

Hydro bez przesady, 10/10? Niby za co? oO Przestalem juz wierzyc w twoja obiektywna ocene.

 

Tragedia, nagle wszyscy sobie przypomnieli o tym magnesie, dziwne ze Charlie tego nie widzial, nie wiem jak wy ale jak ja bym okdryl cos takiego to byl dokladnie przejrzal bunkier, a nie kursowal tylko miedzy komputerem a plaza...

Jedna z the others rzeczywiscie zlapale kate za cyce ;]]]]]]]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

lost:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A, o to ci chodzi ;]

No wiesz, moze jednak to byl eksperyment i chodzilo o to zeby ludzie go wciskali, przeciez nic sie nie stalo jak nie wcisneli przycisku, troche ziemia podrzala, swiatlo blysknelo i tyle, nie wysadzilo ich itp. Wiec po co mieliby robic robota/maszyne.

Ale zaraz, przeciez to Desmond przekrecil kluczyk...

Wiec nie mozna powiedziec czy by sie cos stalo jakby tego nie zrobil.

No ale przekrecil - i co z tego? Po co w ogole ten kluczyk ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost do piootrek :) update Pioorek sry :*

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

z tego co ja zrozumialem jakby nei przekrecil kluczyka staloby sie cos strasznego :D nie wiem z ziemia czy czyms :D ale on wysadzil/cos innego zrobil caly ten magnes w powietrze ;o Tylko wlasnie sobie uswiadomilem ze....... jezeli wystarczylo go wysadzic albo cos to mogli jakiegos kamikaze wziac i po krzyku ;) ;);)

 

i mam jeszcze pytanie

Czego ta pen szukala niby ;o chyba jakis wyladowan magnetycznych tylko skad niby wiedziala ze akurat desmond bedzie przy tym ;o

nie rozumiem co to ma wspolnego-.-

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lost (ja ci dam piootrka;])

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
rzeczywiscie dziwne jest to ze akurat zwracala uwage na wyladowania magnetyczne, moze zaangazowala wszystko co sie dalo w poszukiwania ;P
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost (ja ci dam piootrka;])

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
rzeczywiscie dziwne jest to ze akurat zwracala uwage na wyladowania magne tyczne, moze zaangazowala wszystko co sie dalo w poszukiwania ;P
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jejku, a czy wszystko musi być od razu wyjaśnione?!? Uważam, że celowo tak pokazali, a wszystko zostanie wytłumaczone w 3 sezonie we flashbakach (miejmy nadzieje) i dowiemy się, czemu akurat kazała zwracać uwagę na wyładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ok. ok

 

W ogole to duza czesc 2 sezonu krecila sie wokol Walt'a. Ze on jest niezwykly, ze jest kluczem do rozwiazania zagadki. I nic, cisza.

Do tego Desmond na koniec powiedzial ze sa tam zamknieci, ze jest jakas szklana kula czy cos... i Jack to zignorowal, nikomu nic nie powiedzial.

Dziwne to troche miejscami jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Taaa amerykanskie filmy i Boze Narodzenie, chyba w kazdym taka kulka jest ;]

 

Moze ktos na nich patrzy? Moze sa zamknieci jak w zoo? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten serial już mnie tak dobija że nie ździwiłbym się jak by rzeczywiście byli w takiej szklanej kuli, a na kursie jakim podał Majkelowi była by brama :lol2:

3 serie obejże tylko dlatego że obejżałem poprzednie i chce wiedzieć co znowu wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ten serial już mnie tak dobija że nie ździwiłbym się jak by rzeczywiście byli w takiej szklanej kuli, a na kursie jakim podał Majkelowi była by brama :lol2:

 

3 serie obejże tylko dlatego że obejżałem poprzednie i chce wiedzieć co znowu wymyślą.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A może to serialowa wersja The Truman Show ?? :lol2: bo już zaczynam wątpić. Poza tym przeciez na pomoście Henry powiedział do Michaela, że jeżeli opuści wyspę to nie będzie w stanie wrócić, czy nie uda mu się wrócić...coś takiego...jeśli źle zrozumiałem to niech mnie ktoś poprawi...pozniej była jeszcze gadka o tym, ze napewno nie bedzie chcial tego bo ludzie by się dowiedzieli co zrobił, żeby odzyskać syna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja skończyłem dzisiaj ostatni odcinek drugiego sezonu i jestem zadowolony, serial jest naprawdę OK według mnie, w zasadzie cały 1 sezon i drugi zrobiłem w dwa tygodnie :)

 

??????? ->

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

co do obserwacji tego pola magnetycznego przez tą panią - według mnie to nie ma nic wspólnego z Desmond-em, poprostu kobieta ma dużo kasy, ma jakieś hobby i coś sobie tam szuka, taka jest moja wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Wedlug mnie z tej wyspy nie da rady uciec bo prawdopodobnie wszystkie kompasy glupieja od pola magnetycznego i plynac w jednym kierunku wedlug kompasu tak naprawde krecimy sie w kolko.

Ogolnie odcinek był taki sobie. Fakt, sporo sie wyjasnilo, ale mnie juz zaczyna troche irytowac ilość zagadek i czas po jakim zostaje cokolwiek wyjaśnione, o ile w ogole zostaje. Np jakoś cicho zrobilo sie na temat cyfr ktore w pierwszym sezonie byly prawie w kazdym odcinku, a teraz tylko tyle ze je wpisuja.

Irytuje mnie rownierz to ze rozbitkowie caly czas maja jakies tajemnice, nie wiadomo po co ani dlaczego. Ot chyba tylko po to zeby ini sie pozabijali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kuck, nie zgadzam sie.

Ta laska Desmonda mowila, ze jezeli chce sie kogos znalezc to tylko kwestia pieniedzy i czasu czy cos takiego. Wiec ona go chyba szuka ;] Bo co to za hobby wyslac jakas ekipe zeby pol magnetycznych szukala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Kuck, nie zgadzam sie.

Ta laska Desmonda mowila, ze jezeli chce sie kogos znalezc to tylko kwestia pieniedzy i czasu czy cos takiego. Wiec ona go chyba szuka ;] Bo co to za hobby wyslac jakas ekipe zeby pol magnetycznych szukala...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chyba jednak szukali pól magnetycznych. Zróbcie stop klatkę i zobaczcie co było napisane na monitorze jak ta lampka mrugała w tej stacji
Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
może i masz rację, rzeczywiście tak mówiła wcześniej... zobaczymy, we wrześniu :)

electromagnetic anomaly detected - no i teraz sam nie wiem :>

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Jak już zobaczyli, że ta lampka mruga to jeden podszedł do komputera i czegoś nerwowo szukał w jakiś zapiskach, a drugi krzyczał do niego : znów to przegapiliśmy, więc wydaje mi się, że oni dobrze wiedzieli czego mieli szukać, albo na co zwracać uwagę...tylko nie mam pojęcia skąd niby ta laska Desmonda by o tym wiedziała.

 

Jezeli chce sie kogos znalezc to tylko kwestia pieniedzy i czasu

Dokładnie tak mówiła jak sie spotkali koło boiska, gdzie Desmond poznał Jacka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

jak dla mnie jedyne racjonalne wytlumaczenie na ta chwile to to ze ona poprostu wiedziala ze desmond jest na tej wyspie tylko nie wie gdzie sie nzajduje i dlatego tego pola szukala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tak wiem co na tym monitorze pisalo.

Chyba rzeczywiscie, tak jak ????? pisze, ona wiedziala czego szukac. Po prostu pewnie to sie wyjasni, skad ona wiedziala zeby akurat pol magnetycznych szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nazwisko Widmore wszystko wyjasnia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny finał Lost !! Najlepszy odcinek 2 serii (lepszy nawet od Lockdown) i jeden z najlepszych z obu serii. Wg. mnie spokojnie dorównał finałowi pierwszego seznou. IMO 108/10 :D

 

A teraz o odcinku:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie wiem czy było już mówione, ale ten gościu co siedział w bunkrze przed Desmondem to nie jest ten sam co był w Iraku z Sayidem ?? W spojrzeniu Jacka na Kate odczułem że ma jakiś plan i potwierdził że trza go wykonać tak mi sie przynajmiej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

To znaczy co niby?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Te produkty Dharmy co spadly zostaly wyprodukowane przez firme ojca laski Desmonda a cala produkcja tego zarcia jest na zlecenie Dharmy.Tak ja to widze :D Ciekawe czy ktos tez na to wpadl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Te produkty Dharmy co spadly zostaly wyprodukowane przez firme ojca laski Desmonda a cala produkcja tego zarcia jest na zlecenie Dharmy.Tak ja to widze :D Ciekawe czy ktos tez na to wpadl :D

Zgadza się

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Test ciążowy Sun, reklama w 2x12 na fabryce i balon Henry'ego Gale'a mają na sobie logo Widmore. Charles Widmore, odebrał Desmonda z więzienia.

I coś jeszcze o 3 sezonie:

Pierwsze Spoilery do 3 sezonu

Można już podać pierwsze spoilery i informacje castingowe, podane przez twórców serialu (oto te najciekawsze):

 

- Carlton Cuse (producent): - Trzeci sezon jest przede wszystkim o Innych. Jest wiele tajemnic, które będą kontynuowane w przyszłym roku. Zobaczymy więcej Alex.

- 3 sezon skupi się bardziej na wątku miłosnym. "Oni są na tej wyspie 60 kilka dni, oczywiście stali się sobie bliżsi" :lol2: OMG :mur: :mur: :mur:

- Producenci serialu szukają 2 nowych aktorek, które mają dołączyć do obsady serialu.

- Harold Perrineau (Michael) nie będzie występował stale w serialu, może pojawiać się gościnnie (tak jak Walt w 2 sezonie).

- Michael Emerson (Henry Gale) za to dołącza na stałe do serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bye bye Lost.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Stracilem juz wszelkie nadzieje, ktore pokladalem w tym serialu. Nawet nie chce mi sie przytaczac glupot jakie zawarli w tym epizodzie i w calym sezonie. Pierwszy odcinek 2 serii obudzil we mnie wielkie nadzieje i sprawil, ze mialem szczenke na kolanach. Ostatni sprawil, ze raczej juz nie obejrze kolejnego sezonu. Moze jedynie w przypadku gdy okaze sie, ze to juz ostatni.

Idealnym przykladem tego jak scenarzysci maja w d**ie widzow jest Charlie. Na poczatku sezonu byl niemal bad-guy zupelnie bez sensu. A teraz? W poprzednim odcinku przyniosl szczepionke, w tym wyszedl z bunkra i juz jest :*

Bzdury dotyczace Dharmy i Innych rozrastaja sie do tak ogromnych rozmiarow, ze to zaczyna byc komedia. Rozpier***la mnie ta mapka. Po kiego grzyba malowali ja niewidzialna farba na drzwiach, ktore pokazuja sie tylko w czasie alarmu? Takich malych bzdur jest mnostwo i caly czas sie mnoza. Jak gremliny. Pojemniki z zeszytami wyskakuja w srodku wyspy! Genialne. I jeszcze do tego te powiazania. Na koncu pewnie sie okaze, ze to Desmond stworzyl ta wyspe, bo ma rozdwojenie jazni, a Kate jest przyrodnia siostra Jacka..

 

ps. Gdybym ogladal to dalej to bym napisal, ze czekam na kolejny samolot, ktory sie rozbije po "anomalii". Albo lepiej ruskiego satelite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lost

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

po pierwsze to nie byli ruscy!!!!! tylko portugalczycy! no... :)

 

po drugie cos ciekawego Wam pokaze:

 

www.widmoregroup.com

 

i teraz wejdzcie w Corporate :blink: :blink: :blink: :blink: nieźle nie??

 

niby piszą w Contacts że nie mają nic wspolnego z ABC etc. ale ja jakos nie wierze ...tak samo na dole macie linka do Oceanic Airlines :? hmmmmmmm

 

co do posągu to ponoć pomnik Persefony mial 4 palce hmmmmmmmm

 

z kolei Penelopa byla zoną Odyseusza, a jak się nazywa dziwewczyna Desmonda?? hę?? no własnie :)

 

informacje te mam z forum losta..warto czasami tam zajrzec :)

 

powiem szczerze że spekulacje są naprawde niezłe..jestem bardzo ciekaw, ale chcialbym aby jednak rezyserzy sami podsuwali nam rozwiazania

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...