Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

ogladal ktos pl Oficera ?

Ja ogladalem niedawno. W 2 dni cala seria, dosc szybko idzie, jest tylko 13 odcinkow.

Ogolnie niezly serial, miejscami mocno naciagany - ale dobrze sie oglada. Zdecydowanie odbiega od tandetnych "kryminalnych" serialikow emitowanych przez polsat czy tvn, bardziej przypomina konwencje pelonometrazowego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wg mnie ten koles nie pasuje do takiej roli. Do bandziora/dresa - tak, ale do policjanta? Radziwilowicz zjada go na sniadanie jezeli chodzi o serial kryminalny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp seriali jest.

Nowy odcinek SG1 rewelacyjnym SGA troche slabsze, mi sie wydaje ze te seriale maja wspolny budzet...i dali znowu wiesniakow z braku kasy.

KyleXY coraz bardziej sie rozkreca.

Eureka drugi odcinek rowniez swietny. Myslalem ze to bedzie wieksza bajeczka ale jednek nie.

Czekam na jericho i na hero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladal ktos pl Oficera ?

Mnie sie podobal :) Nie to samo co 07 ale milo sie ogladalo :D

 

Wysyp seriali jest.

Nowy odcinek SG1 rewelacyjnym SGA troche slabsze, mi sie wydaje ze te seriale maja wspolny budzet...i dali znowu wiesniakow z braku kasy.

Czekam z utesknieniem kolejnych edycji przygod MacGayvera :) SGA zawsze bylo za MC'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The 4400 - serial bardzo przypadl mi do gustu. Mam jednak problem z 3 sezonem a mianowicie z jego poczatkiem.znalazlem odcinki i napisy do odcinka 0 (unlocking the secrets) i 1(the new world) i jeszcze jeden dlugi oznaczony 1 (crimson)-nie wiem od czego zaczac i jaka jest prawidlowa kolejnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ostatnim czasie obejzalem

24 season 2 - masakra :D wciagnal mnie niesamowicie duuuuzooo lepszy niz sezon 1

 

obejzalem tez band of brothers. Jak na tematyke wojenna (nie lubie ) bardzo mi sie podobal. Widac ze mieli kase na serial ;)

 

 

zabieram sie niedlugo za numb3rs :)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, mówiłem że tylko 2 i 3 opłaca się oglądać... 4 i 5 sa gorsze od 1szego, więc już tylko 3ci ci został :lol2:

4 i 5 jeszcze da sie odpuscic ale chyba nie moglbym zaczac ogladac serialu (ktory nie jest komedia) bez obejzenia 1 sezonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The 4400 - serial bardzo przypadl mi do gustu. Mam jednak problem z 3 sezonem a mianowicie z jego poczatkiem.znalazlem odcinki i napisy do odcinka 0 (unlocking the secrets) i 1(the new world) i jeszcze jeden dlugi oznaczony 1 (crimson)-nie wiem od czego zaczac i jaka jest prawidlowa kolejnosc.

Tak ciężko poszukac ;) --> http://www.tv.com/the-4400/show/23350/epis...p;tag=nav_bar;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 i 5 jeszcze da sie odpuscic ale chyba nie moglbym zaczac ogladac serialu (ktory nie jest komedia) bez obejzenia 1 sezonu :D

Ja zacząłem od 2 sezonu i nie żałuję. Teraz Sopranos 1, 2, 3, 4, 5 oglądam :rolleyes: Jedyne 80 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dat premierowych:

 

Lost- seria wraca w październiku. Zostanie wyemitowanych 6 odcinków, później długa przerwa, bo aż 12 tygodni (w miejsce Losta, wchodzi Daybreak) a po przerwie 17 odcinków non-stop.

 

Smallville - 28 wrzesień (3 tygodniowy poślizg).

 

Desperate - Housewives 24 wrzesień

 

Supernatural - 28 wrzesień.

 

24 sezon 6, podobnie jak było z poprzednim sezonem - rozpoczyna się styczniu i bez przerw będzie kontynuowany do czerwca.

 

Bones - 30 sierpień.

 

Prison Break - 21 sierpień.

 

One Tree Hill - 27 wrzesień.

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos dobrego serialu, polecicie cos?

 

Oto, co do tej pory obejrzalem:

 

5 serii 24 - chyba najlepszy serial jaki ogladalem.

2 serie Grey's anatomy - bardzo mi sie podobal, chocby z racji tego, ze planuje isc na AM.

2 serie Lost'a (w 2nd zostało mi jeszcze 6 odc.) - do połowy 1 sezonu nudny, potem sie nieźle rozkręcił (ah ta Kate ;) ).

Prison Break - tez bardzo dobry, szybko te 4 dni minęły :P

 

BTW. Raczej nie chce takich seriali co sa emitowane w TV, np. The Sopranos, Monk...

Czekam na propozycje ;)

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Raczej nie chce takich seriali co sa emitowane w TV, np. The Sopranos, Monk...

Bo? Pokaż mi serial który przez cały czas trzyma taki poziom jak Sopranos... powodzenia. Już pomijam fakt że to jeden z niewielu amerykańskich seriali bez durnych cliffhangerów, bez których takie seriale jak 24 nie miałyby sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos dobrego serialu, polecicie cos?

 

Oto, co do tej pory obejrzalem:

 

5 serii 24 - chyba najlepszy serial jaki ogladalem.

2 serie Grey's anatomy - bardzo mi sie podobal, chocby z racji tego, ze planuje isc na AM.

2 serie Lost'a (w 2nd zostało mi jeszcze 6 odc.) - do połowy 1 sezonu nudny, potem sie nieźle rozkręcił (ah ta Kate ;) ).

Prison Break - tez bardzo dobry, szybko te 4 dni minęły :P

 

BTW. Raczej nie chce takich seriali co sa emitowane w TV, np. The Sopranos, Monk...

Czekam na propozycje ;)

Battlestar galactica?;]

 

 

Ja polykam w tempie ekspresowym Stargate sg1. Nie wiem tylko do ktorego sezonu lecial on na tvnie bo narazie wszystkie odcinki kojarze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko odnośnie seriali...

Szukam czegos, do podszlifowania języka angielskiego - wszystkie 10 sezonów Friendsów oglądałem bez napisów na luzie - więc szukam czegoś "oczko trudniejszego" - ale zarazm całkiem przyswalajnego... Jutro będe mieć pierwsze sezony:

* Joey

* Różowe lata 70

 

Próbowałen Numb3rs - ale zdecydowanie za trudy jeszcze jest dla mnie.

 

I jakie seriale polecacie po francusku - bo też chce doszlifować język.

Są jakies w miarę znośne FR seriale ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...