Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, costi wyluzuj ;) Bo tak to każdy niedokumentalny film/serial można mniej lub bardziej pojechać. Chyba nie oglądasz serali/filmów z tego powodu ? W PB nie rzuca się to aż tak w oczy... dzięki fabule i pierwszorzędnej grze aktorskiej. To nie miałbyć dokument z wizyty w więzieniu ;). Nawet taki film jak "Ucieczka z Alcatraz" miał takie bugi, a niewątpliwie serial czerpie mnóstwo z tego filmu, który jest klasykiem.

 

I zapomniałeś ta dodać: [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

- Jak rzuca kaczuszki z origami, do kanału to zawsze ładnie spadają ('na nogi') i dopływają zawsze do celu lol [;;;;;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

gdyby tak podchodzic to kazdy praktycznie film moznabyloby tak podsumowac -no moze oprocz dokumentalnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ma co pisac robi sie love paradise island,bez any lucii to nie bedzie to samo :mur: :mur:

Wlasnie bez niej dla mnie jest lepiej, bo mnie wnerwiala strasznie. Locke jak zniknie to bedzie zle... ;) Co do PB i paru bugow to sie one zdarzaja ale tepo akcji i aktorstwo to nadrabia. Czekam na 2 sezon bardziej niz na 3 Losta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Locke'a by mi bylo szkoda - w przeciwienstwie do Anylucii (jakkolwiek to sie pisze), ktora mnie po prostu irytowala i mialem cicha nadzieje, ze ktos jej w koncu sprzeda kulke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lock ma takie same szanse przeżycia wybuchu jak gł bohater 3 sezonu Deasmond wiec raczej przezyje spokojna głowa :)

Mnie ciekawi jak uda się chłopakom z PB uciec to dopiero paranormalne bedzie ;)

od pon do pt fajny serial leci na polsacie o 16.30

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli Locke by zginal to dalej bym chyba nie ogladal, bo juz wiecej przy tych calych lostach mnie nie trzyma ;)

OK, jestem w trakcie ogladania Prison Break. WYPAS! Genialny serial, mozna sie przyczepic, ze troche to co sie tam dzieje to bajka, ale i tak jest wypas. Czy lepszy od losta? Hmm, w sumie tak, ale ten drugi tez ma plusy ;).

W PB ciagle sie cos dzieje, ciagle. Czekam na 2 sezon, mimo ze nie obejrzalem do konca jeszcze, ale duzo mi nie zostalo. Mam nadzieje ze w 2 sezonie nie stanie sie nieco nudny, jak lost...

 

EDIt - obejrzalem calosc. Jest pare bugow, np. moze mi ktos wyjasnic jak nagle z lata zrobila sie zima? ot tak, nagle? Czekam na kolejny sezon ;]

 

BTW:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Im dalej tym gorzej (chodzi mi o kopanie tej dziury w kanciapie, straznicy powinni ich od razu odkryc, zawsz ktos stal na czatach i wchodzil z powrotem jak tylko jakis straznik szedl... a nikt nie reagowal. Do tego co robi wykladzina na srodku remontowanego pomieszczenia?![/spoilrer]
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek SGA bardzo dobry moim zdaniem, SG1 troche slabszy ale po takiej przerwie i tak sie podoba;)

Trzeba obejrzec calego SG1, zeby zabierac sie za SGA? Bo SG1 oglądałem daaawno temu, kiedy lecial w tv [pewnie 2-3 sezony ^^, nawet nie pamietam bo małym był ].

Ale chyba wpierw zajme sie SG1, chociaz te 9sezonow przeraza [normalnie x-files ^^ , nie chce sie ogladac juz].

Po za tym na mojej liście do odstrzału są teraz :

 

Battlestar galactica 1978 - mialem okazje zobaczyc trailer poprawionej wersji i efekty są swietne. Po za tym kocham takie oldschoolowe Sc-fi.

 

Star trek TOS - jakos nigdy nie miałem okazji zobaczyc wszystkich odcinków, trzeba nadrobic zaległosci.

 

Space: Above and Beyond - wiadomo, klasyk ktory trzeba zobaczyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obejrzec calego SG1, zeby zabierac sie za SGA? Bo SG1 oglądałem daaawno temu, kiedy lecial w tv [pewnie 2-3 sezony ^^, nawet nie pamietam bo małym był ].

Ale chyba wpierw zajme sie SG1, chociaz te 9sezonow przeraza [normalnie x-files ^^ , nie chce sie ogladac juz].

SGA zaczyna sie razem z 8 sezonem SG1, jest sporo nawiazan i zeby wiedziec o co chodzi nalezy moim zdaniem ogladac to razem od sezonu 8:) Obejrzyj calosc bo naprawde warto.

To co wymieniales to stare dzieje, dawno widzailem i mam w kolekcji ;) TOS jest bardzo fajny. Film wcale sie nie zestarzal fabularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numb3rs przyjemny kryminalny. Geniallny matematyk pomaga rozwiazac zagadki kryminalne stosujac rozne prawidla matematyczne. Czasami troche przynudzaja ale ogolnie warto obejrzec. Drugi sezon troche ciekawszy.

Bones nie ogladalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio Supernatural ogladam i musze powiedziec ze calkiem niezly serial, cos w klimatach archiwum x, tylko ze tu potworkami sie 2 bracia zajmuja. Efekty sa calkiem niezle, humoru troche tez jest no i ladne aktorki graja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wymieniales to stare dzieje, dawno widzailem i mam w kolekcji ;) TOS jest bardzo fajny. Film wcale sie nie zestarzal fabularnie.

Wiem ze stare dzieje :P

Ogladałem je dawno temu, w dodatku nie całe, wiec pora uzupelnic zaleglosci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nie leci South Park, nie leci Sopranos... nie mam co oglądać ;( 6, 7, 8, 9 sezon X-files czekają ale jakoś nie mam ochoty... Powiadacie że Numb3rs dobre, to się zobaczy... Dobrze że chociaż Monk leci :rolleyes: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numb3rs ogladnelem ze 4 odcinki i dysk mi padł, wcale sie nie martwie bo mnie znudził okropnie, moze 1 odcinek mnie zaciekawił. Skonczylem ogladac dead like me, swietny serial, szkoda że po 2 sezonach go zawiesili bo sie swietnie ogladało. Dziś biorę się za "my name is Earl" i lookam na supernaturals- nawet moze byc, choc troche fantazyjny.

Edytowane przez luisam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Six Feet Under to niedawno skonczylem ogladać całość (5 sezonów). Pierwsze 2 sezony są świetne, potem się trochę psuje ale i tak dla mnie to najlepszy serial jaki widziałem. Zakończenie jest genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TV4 leciał odcinek serialu Wzór -czyli num3rs- kompletnie nie podobal mi sie ten odcinek(był to moj pierwszy)raczej odpuszcze te tytuł-grał tam Dugi Houser-lekarz (jakos tak sie to pisze;)kiedys byl taki serial-lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BONES - ogladam i jak dla mnie jest OK - jest humor, sensacja i troszke trzeba pomysleć POLECAM

Następny "idzie" Numb3rs oraz Master of Horror - 4400 na samym końcu

Miłych wakacji i ogladania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz ogladam serial na TVN - Życie na Fali . Nie moze sie to rownac z PB ale jest nawet fajny.

14:40 :lol2: Taki sobie serialik wakacyjny, nie jest źle... Numbers już prawie 2gi sezon kończę. Teraz może Ghost in the shell - stand alone complex, chociaz sam nie wiem... moze Sopranos od nowa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...