Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Wez feluś przestan bo sie zerzygam zaraz.

Umieszczaj tez cenzure na spoilery bo walisz nimi na lewo i prawo.

Ja rozumie, ze komus moze siasc jakas produkcja ale bez T-przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Prison break, odczucia po obezeniu odcinkow 2x14-2x17 oraz ogolnie sezonu 2:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

-michael glupi idiota, jest taki super inteligenty, madry i zajebisty, jak zwykle wpadl na super pomysl, bardzo odwazny, zeby zadzwonic do telewizji i powiedziec gdzie jest, i oczywiscie znowu udaje im sie uciec, mimo ze caly swiat wiedzial gdzie jest

-linc, glupi idiota, nikomu nie ufa, ma waty co chwile, i dogryza kazdemu, co za debil, niech siedzi cicho i slucha brata co mu pomaga zyciem

-ten kam, czy jak mu tam japończyk, glupi idiota, gada przez ta sluchawke w uchu jak debil, lazac po pustym pokoju albo siedzac ze splecionymi rekami, nie wiem po co mu to, pozatym ma usmiech jak jakis palant, w dodatku nie pasuje ze jest japonczykiem w dodatku z taka twarza

a wiec baaardzo fajny ten prison break, superrrr sezon 2 jest o wiele lepszy od pierwszego bo jest nowszy i wiecej ludzi umiera/odpada.

W pełni się z Tobą zgodzę pierwsza seria była jeszcze na poziomie, druga schodzi na pasy, nawet nie mam ochoty sięgać po nowe odcinki... jak dla mnie zwroty akcji są wręcz tragiczne, gra aktorska też pozostawia wiele do życzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feluś chłopie czy ty jesteś normalny, pasuje czy tylko zlać tyłek za takie [ciach!]ły jakie wypisujesz. :angry:

 

How I met your mother

 

Serial genialny, oglądam 1 serie i jest super, teksty nieziemskie Przyjaciele się chowają. Polecam dobra dawka humoru. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy BSG 2x20 - ostatni odcinek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

pierwsze 35min odcinka:

dno, dno, dno, dno, dno i metr mulu.

czyli "znowu zaczynamy bawic sie w lost i robimy odcinek ktory mozna opisac przy pomocy jednego zdania"

ostatnie 5min odcinka:

lipa, lipa i lipa. nic sie nie wyjasnia, chca zeby ludzie napalili sie na nastepny sezon, ale im nie wyszlo, to co ujawnili wiedzialem lub podejrzewalem juz wczesniej.

oceny:

-pierwsze 35min: -200/10 (minus 200 w skali od 0 do 10)

-ostatnie 5min: 3/10 (plus trzy w skali 0-10)

lacznie: 2/10

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Proces byl niesamowicie nudny, ale po nim niczego ciekawego sie nie spodziewalem. Za to sam final odcinka? Hmmm, zapowiadało sie znakomicie a tu nagle czarny ekran i koniec odcinka :lol:

4 sezon na pewno obejrze ale juz na pewno nie z takim zacieciem jak 1 i 2....

Wlasnie, 4 sezon bsg dopiero w 2008roku, rajt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat mam 15 a nie 14 :damage_wall::) Podniecać się nie wolno do T-wuja czy co , ja tylko uważam , że PB jest genialne, pomimo wielu błędów , niedociągnięć i momentami kiepskiej gry aktorskiej a nowe PB jest najlepsze z 2 serii. O swoją inteligencję się nie martwię , mamusia mówi , że jestem bardzo mądry , idę schować się do szafy. Pa całuski sto dwa :lol2: Z tymi koszulkami plakatami to był ironiczny żart lol i nc

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzilo mi o seriale typu pb, jericho, heroes gdzie nowy odcinek to dalszy ciag jakby "filmu" a nie co odcinek to nowy watek

24h :>

 

A dzisiaj nowe PB hurra święto , myślałem , że po 2 tygodniowej przerwie Heroes powrócą a tu kupa.

zagladaj na: http://epguides.com/ masz tam informacje na temat kazdego serialu, kiedy emisja, nazwa odcinka itp itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@feluś

weź sie idź przewietrz i pościagaj te plakaty PB znad biurka bo ci sie mózg lasuje chyba...

koszulki robić... n/c

 

nowy odcinek naciagany jak połowa 2 sezonu - bajka goni bajke...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

niech skończa na 2 sezonie bo sie telenowela robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mnie sie tam ten nowy odcinek podobal [;.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Szkoda Bellicka... ten to ma przerabane w zyciu ;s

 

Feluś :lol: :lol: :lol:, no super ci ta ironia wyszla, gratuluje :lol2:. Chcesz sie wymienic kartkami od segregatora?

Michałek, T-Wujek... powinienes sie leczyc.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że drugi sezon PB jest "trochę" naciągany, ale mimo to fajnie się ten serial ogląda.

Jeszcze jeden odcinek i do końca sierpnia nikt nie będzie się podniecał/mieszał z błotem PB :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Free

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pewnie będzie tak jak koniec pierwszego sezonu. Zostaniemy z wielką niewiadomą, odleciał co teraz uciekną, czy nie?. A tutaj będzie przeżyje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i koniec RZYMU.... :( S02 dobiegł końca. Serial jest ZAJ**ISTY po stokroć. Szkoda, że już nie będzie kolejnego sezonu ale z drugiej strony to może i dobrze bo mogliby go niepotrzebnie zeszmacić (co np już dawno nastąpiło to w przypadku 24). Tak czy siak, jeśli ktoś nie oglądał to GORĄCO POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

i koniec RZYMU.... :( S02 dobiegł końca. Serial jest ZAJ**ISTY po stokroć. Szkoda, że już nie będzie kolejnego sezonu ale z drugiej strony to może i dobrze bo mogliby go niepotrzebnie zeszmacić (co np już dawno nastąpiło to w przypadku 24). Tak czy siak, jeśli ktoś nie oglądał to GORĄCO POLECAM!

Dla mnie 24 jest idealnym (i jedynym IMO) przykladem serialu, ktory ma wiele sezonow i trzyma przez wszystkie rowny poziom.

 

Co do trailera PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wydaje mi sie, ze ktos inny strzelil, a nie Kim. Moze np. Mahone ich uratuje - i to jest w sumie pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i koniec RZYMU.... :( S02 dobiegł końca. Serial jest ZAJ**ISTY po stokroć. Szkoda, że już nie będzie kolejnego sezonu ale z drugiej strony to może i dobrze bo mogliby go niepotrzebnie zeszmacić (co np już dawno nastąpiło to w przypadku 24). Tak czy siak, jeśli ktoś nie oglądał to GORĄCO POLECAM!

Niestety koniec... :sad:

Muszę cię zmartwić. Sezon 3 jest prawie pewny... Też mi się nie to nie podoba, bo w sumie tytuł serialu już kompletnie nie będzie pasował do tego co się tam będzie działo :mur:

 

Co do trailera PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wydaje mi sie, ze ktos inny strzelil, a nie Kim. Moze np. Mahone ich uratuje - i to jest w sumie pewne.
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Też mi się tak wydaje, że ktoś inny go zestrzeli, zanim ten pociągnie za spust... Jak by się tak nie stało, to ta końcówka i w sumie cała ucieczka nie miała by sensu... :blink: :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 24 jest idealnym (i jedynym IMO) przykladem serialu, ktory ma wiele sezonow i trzyma przez wszystkie rowny poziom.

ta, szczegolnie szosty :lol2: Piaty tez mial swoje slabsze momenty (odcinek z zagazowaniem CTU) ale jako calosc mi sie podobalo, ale to co sie dzieje po 4 odcinku w szostym sezonie to miejscami taka parodia, az mi sie Prison Break drugi sezon chyba bardziej podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co widzieli Prison Break S02E21

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mam wersje ktora konczy sie rozmowa mahone z michelem. Mahone mowi, do Michela, ze masz piec minut... i mi sie urywa, bylo cos jeszcze, czy tylko napisy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co widzieli Prison Break S02E21

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mam wersje ktora konczy sie rozmowa mahone z michelem. Mahone mowi, do Michela, ze masz piec minut... i mi sie urywa, bylo cos jeszcze, czy tylko napisy? :P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jedynie zadumane spojrzenie Michael'a;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nowe jericho??

Dzisiaj :) I ludzie, nauczcie się korzystać z wyszukiwarek, Wikipedii itp :mur:

 

# Odcinek 16 (Winter's End): emisja CBS: 28 marca 2007:

# Odcinek 17 (One Man's Terrorist): emisja CBS: 4 kwietnia 2007:

# Odcinek 18 (nieznany tytuł): emisja CBS: 11 kwietnia 2007:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Marcinie_gps ;-)

 

Dzisiaj :) I ludzie, nauczcie się korzystać z wyszukiwarek, Wikipedii itp :mur:

 

# Odcinek 16 (Winter's End): emisja CBS: 28 marca 2007:

# Odcinek 17 (One Man's Terrorist): emisja CBS: 4 kwietnia 2007:

# Odcinek 18 (nieznany tytuł): emisja CBS: 11 kwietnia 2007:

znany, znany :>

 

16. 1-16 116 28 Mar 07 Winter's End

17. 1-17 117 4 Apr 07 One Man's Terrorist

18. 1-18 118 11 Apr 07 A.K.A.

19. 1-19 119 18 Apr 07 Casus Belli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feluś, luz, ja też to lubie i powiem Ci ze też się tak jak Ty fascynowałem tym przez pewien okres potem jakoś minęlo, nawet naipsałem list do Scofielda, ale to z prośbą o autograf ;)

Aczkolwiek każdy ma prawo do swoich odczuć, więc ja tam nie mam zamiaru Cię krytykować ;) sam wiem jak to jest czymś się fascynować

 

Ja stoje na 17 nie moge coś dalej ruszyć, ale może dziś :P ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłem z tą fascynacją trochę a niektórzy chyba sensacji szukają. Ostatnio modne się zrobiło narzekanie na PB jakie to przekolorowane , bajeczka itp , że pierwszy sezon był super a drugi jest be. Rozwala mnie szukanie błędów na siłę niektórzy oglądają PB chyba tylko po to żeby się do czegoś przyczepić. Według mnie drugi sezon jest nawet fajniejszy. Zresztą to od początku jest bajeczka i mi to pasuje. Gostek który ma świetlaną przeszłość trafia za napad na bank do więzienia o najostrzejszym rygorze, ucieka przez dziurę w klozecie pokonuje milion niepowodzeń to była jest i będzie bajeczka, ale fajnja bajeczka i świetnie się ją ogląda i tego się będe trzymać oglądaj dalsze odcinki bo sporo się dzieję i warto.A dzisiaj nowa bajeczka czyli Lost , ostatni odcinek był bardzo dobry imho. Pomimo , że Lost to już zupełnie brak ładu i składu i tak się fajnie ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby PB zakonczyl sie na drugim sezonie to pewnie by nikt nie narzekal. A terac chca to ciagnac, cholera wie jak dlugo...

 

To mnie najbardziej wkurza, ze beda to przeciagac i przeciagac.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA gdybyś miał dla przykładu 1000zł. Nie chciałbyś mieć 2000, 3000, etc. ? ;)

To tak działa, cóż, pieniądze i jeszcze raz pieniądze

 

edit:

SGJ, może i racja, ale jednak moim zdaniem to o to chodzi

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby PB zakonczyl sie na drugim sezonie to pewnie by nikt nie narzekal. A terac chca to ciagnac, cholera wie jak dlugo...

 

To mnie najbardziej wkurza, ze beda to przeciagac i przeciagac.

Przecież od dawna wiadomo , że główny wątek PB czyli uniewinienie Linka i Michałka ma być skończony w drugim sezonie , to że będzie 3 sezon , cóż nikt nikogo nie zmusza do oglądania , skoro tak was PB denerwuje to może oszczędzcie sobie irytacji i nie oglądajcie po prostu.

 

nowy lost po prostu beznadziejny, po co taki odcinek , kupy sie to nie trzyma

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...