Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

No za film się jeszcze nie zabierałem. W tej chwili jestem w trakcie odświeżania sobie pierwszych trzech sezonów Numb3rs. Ależ to był genialny serial na początku.

 

edit

FIlm był bardzo dobry. Widać większe nakłady finansowe, historia zamknięta w ładny sposób. Podobało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer Dextera widzieliście? Nowy sezon zapowiada się mocno nerwowo. Przesłuchania, wina...jeden wielki problem. Denerwowały mnie rozstroje nerwowe Dexa w ostatnim sezonie, już mu się trochę przestawiało w głowie. Ale teraz to kompletny szał będzie. Mam nadzieję że zrealizują to w ciekawy sposób a nie taki że będziemy się modlić o koniec jego katuszy :)

 

 

 

 

@Feluś o którym mówisz? Numb3rs?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie no jakiś serial. Oglądałem PB, Oz, Dexter, House, Californication, Spartacus, Flash Forward i jeszcze pewnie kilka innych, które mi teraz wypadły z głowy. Nie przepadam za serialami Sci-fi.

 

The Vampire Diaries, Numb3rs. W przypadku TVD musisz obejrzeć parę odcinków żeby cokolwiek powiedzieć o serialu bo pierwsze odcinki mogą być mylące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Breaking Bad godne będzie? Opis tego serialu z tego co się ostatnio rozglądam mnie najbardziej zaciekawił. Oprócz TVD znałem te 4 seriale, czytałem opisy wcześniej i może kiedyś je obejrzę, ale chyba jeszcze nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breaking Bad jest niezłe, jak już nie masz kompletnie nic innego do oglądania. W Twojej sytuacji poleciłbym pierw takie seriale jak Chuck, Weeds, Jericho, Entourage no i z typowo komediowych The Big Bang Theory i How I Met Your Mother.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black_war

Jak lubisz historię to możesz obejrzeć The Tudors - bardzo fajnie zrealizowany serial i świetna rola Meyers'a. Dla mnie widowisko przednie.

Jeszcze sprawdź Mentalistę - ciekawy i z rozsądną dawką humoru (zachowanie głównego bohatera + jego relacje z przełożonymi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie no jakiś serial. Oglądałem PB, Oz, Dexter, House, Californication, Spartacus, Flash Forward i jeszcze pewnie kilka innych, które mi teraz wypadły z głowy. Nie przepadam za serialami Sci-fi.

 

The Unit - moim zdaniem rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Unit - moim zdaniem rewelacja

 

Równiez polecam, naprawde dobry serial, szkoda że został anulowany. W podobnym klimacie tylko nie hamerykański jest również Strike Back, całkiem przyzwoity.

Oglądał ktoś Generation Kill ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na tym, że uświadomiłem sobie, że nie obejrzałem nigdy porządnie Kompanii Braci, która właśnie się ściąga. Po kompanii obejrzę chyba The Unit. A jakieś opinie o The Shield?

 

(jeszcze Miasteczko Twin Peaks po Kompanii mam na wishliście :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to olej jakieś Chucki i zabieraj się z Band of Brothers i Twin Peaks.

 

How I met your mother rozkręca sie po kilku epizodach. Trzeba się wczuć w klimat. Potem już leci jeden po drugim. IT crowd widziałeś? To powinno rozłożyć Cię na łopatki, wszystkich nerdów w ogóle ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa dretwy bo aktorzy sa "dretwi", cienko graja i tyle ;) Ja obejrzalem kilka odcinkow i do tego nie wroce. Bohaterom z ITC brakuje tego czegos, o czym nie mozna powiedziec w przypadku TBBT. Imo przepasc dzieli te dwa seriale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem wczoraj dwa sezony The IT Crowd i dla mnie wymiata :). Jako że sam jestem "adminem" to czasami mam wrażenie, że widzę siebie hehe.

 

Zauważyłem, że ten serial trafia głównie do nerdów którzy siedzą w branży ;)

 

 

Dla was serial jest nieśmieszny i drętwy (ale ze słabą grą aktorów się nie zgodzę), a ja rechoczę przy każdym odcinku. Ot kwestia zje#$%#$ zawodowego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowa nuda zmusiła mnie do zrewidowania planów odłożenia BSG i zabrałem się za trzeci sezon. Jestem po trzech epizodach i powiem tyle: oh_my_frakin'_gods. Zapowiada się diamentowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję sugestii na co przeznaczyć wolny czas, za jaki serial się zabrać - za mną House, Dexter, Desperate Housewives, True Blood (na bieżąco jestem), BBT, Skins (pierwsze 2 sezony - nie chcę więcej), Spartacus, Californication i Prison Break - tego typu rzeczy lubię. IT Crowd oraz Losty nie dla mnie.

 

Myślałem o Weeds, OZ - co jeszcze warte oglądnięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...