Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

@Rikki powiem ci ze angielski znam nienajgorzej i ogladajac film/serial patrze na obraz, a napisy z malutka czcionka mam na dole na ktore zerkam od czasu do czasu jak nie wylapie o co chodzi. tymbardziej jak wieczorem jestem zmeczony nie zawsze mam sily i checi cofac i sie dokladnie wsluchiwac. taki leniuszek ze mnie chociaz czasami mam mysl zeby wziac sie za tlumaczenie, a o poprawkach dla znajomych nie mowie ;)

 

wciagnalem ostatnio pare odcinkow polskiego pitbull'a i polecam, taki sentyment do polskich produkcji po ekstradycji hehe

 

pozdr.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rikki powiem ci ze angielski znam nienajgorzej i ogladajac film/serial patrze na obraz, a napisy z malutka czcionka mam na dole na ktore zerkam od czasu do czasu jak nie wylapie o co chodzi. tymbardziej jak wieczorem jestem zmeczony nie zawsze mam sily i checi cofac i sie dokladnie wsluchiwac. taki leniuszek ze mnie chociaz czasami mam mysl zeby wziac sie za tlumaczenie, a o poprawkach dla znajomych nie mowie ;)

I masz ode mnie +1 za bardzo dobrą postawę ;)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałem The Event i może będzie z tego ciekawy serial.

Chase tak jak opisują na hataku, scenariusz dość banalny. Jedyne co go odróżnia to lokalizacja akcji Houston w Texasie i to że bohaterami są US Marshall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj najpierw muszę trochę ponarzekać:

Supernatural - jestem zawiedziony i mam nadzieję, że to tylko taka tymczasowa obsuwa. Bez polotu, jakiś taki mdły, zamiast dalej budować napięcie z końca poprzedniego sezonu, wszystko oklapło. Kto ten odcinek napisał? To nie było season premiere na jakie czekałem.

 

No ordinary family - taki klonik Heroes? Zapowiada się trochę głupio. Przynajmniej wiadomo gdzie teraz jest Rita z Dextera, jak widać długo na nową rolę czekać nie musiała.

The Event - taki klonik Lost? Chaotyczne prowadzenie i mnóstwo retrospekcji. Nie wiem czy coś z tego będzie, na razie jestem sceptyczny.

A co mi się podobało:

 

Dexter - bezpośrednia kontynuacja z końca poprzedniego sezonu. Dosłownie bezpośrednia. Wręcz ciężko się patrzyło jak Dexter nie może się odnaleźć w tej sytuacji, scenarzyści niczego nie widzom nie oszczędzili - i dobrze.

 

The Lost Girl - nowy serial, ani oryginalny ani zbyt porywający, ale może zadowolić osoby lubiące klimaty urban fantasy/supernatural. http://www.imdb.com/title/tt1429449/

 

No i po 3 odcinku Shattered, o detektywie z problemem wielu osobowości - nadal mi się podoba.

 

 

Widzę borsuczy, że oglądamy te same seriale ;)

Ja oglądam duużo rzeczy... ;) Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter podobnie jak pierwszy Hałz - na swego rodzaju uporządkowanie wszystkiego.. Hałz 2x7 - niby zaczyna wracać do formy ("ojciec z synem":D, kilka fajnych tekstów), ale coraz bardziej mnie rażą same przypadki - wyrzucamy na szybko 3 choroby, zostaje jedna - bach przeszczep szpiku ot tak od ręki <_< Mogliby się bardziej przyłożyć do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Dextera to sadze podobnie jak ty. :P

 

American Dad premierowy odcinek 6 sezonu całkiem udany. Również drugi odcinek Family Guy spodobał mi się. Nadgoniłem również 2 sezony The Mentalist i dziwie się jak mogłem przegapić taki serial :D 3 sezon zaczął się super.

 

Desperate Housewives ciekaw jestem jak rozwinie się kilka kluczowych wątków.

House M.D. im więcej odcinków tym bardziej się rozkręca. :P

How I Met Your Mother na razie jakoś bardzo nie powala ale odcinki nie są złe.

Sons of Anarchy nie spodziewałem się takiej decyzji. Zaczyna robić się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie tak jak przypuszczalem :D Nowy dex wraca do formy. Genialny odcinek. Z Masuki (jak i w poprzednich sezonach) i pogadanek miedzy debra a quinnem mozna sie niezle usmiac:D

 

ps fartuszek dexa "natural born griller" rozlozyl mnie na lopaty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck/Castle/CSINY/Dexter/HIMYM/House/LieToMe z tego tygodnia trzymają niezły poziom, ale to co się wyrabia z SG-U to jest jakaś pomyłka. Od początku 2go sezonu serwują nam takie g.ówno, że sam się dziś złapałem za głowę dlaczego ja to jeszcze oglądam :( Po wczorajszym odcinku mówię definitywnie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...