Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Jak dla mnie świetny odcinek, a myslałem nawet o olaniu tego serialu.1002 razy lepszy od całego pierwszego sezonu.

 

Wreszcie jakiś fajny klimacik trekingowy, o to chodzi (przypomina mi ten odcinek Zombieland, pomijając że tamto to komedia). To ciągłe kampienie mnie nudziło masakrycznie.

 

Oby to dotarcie do celu zajeło im większą część sezonu, podróżując przez pustkowia czy małe mieściny, natrafiając na różne ciekawostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie liczę na podróże i od czasu do czasu pojawiające się stada zombiakow. Oraz niespodziewane akcje z jednym czy dwoma. W 1 sezonie troszkę dużo pokazali i akcja działa się w zasadzie w dwóch miejscach. W obozie i centrum co momentami nudziło. Tu mamy jednak coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zasada jest prosta: im więcej podróżowania tym więcej przygód i przez to absorbującego doznania. I o to chodzi, nikt nie chce oglądać przez cały czas jednej lokalizacji i słuchać wywodów jak to nie jest źle i co można z tym zrobić. Akcja, akcja, chcemy akcji a na akcję ich reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał nowy odcinek The Walking Dead ?

 

średni start nowego sezonu moim zdaniem, serial powiela ciągle ten sam schemat, irytuje sporo naciąganych rzeczy

 

 

np. na tej autostradzie, dziadek stoi na dachu specjalnie z lornetka żeby obserwować czy nic nie idzie, a mimo to podchodzi do nich wielka grupa zombie i orientują się dopiero będąc od nich kilka metrów..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam było sporo samochodów i las w okół. Mogli wyleźć z lasu i byli niezauważeni przez obserwatora. Te czy inne naciągane rzeczy są do zaakceptowania .Jako całokształt uważam odcinek za dobry początek 2 sezonu. Zobaczymy co będzie potem ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A mi sie nawet przyjemnie ogląda Terra Nova. ciach!ły, ale taki luźny serial, no i jest na co popatrzeć.

 

Tylko akcent tej doktorki mnie irytuje. Kto mieszkający w USA mówi tak mocnym brytyjskim akcentem?

 

 

 

SoA 04x07.

 

 

Jeśli dobrze słyszałem, to gałązka sie urwała?

 

A Unser rządzi. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest jedna historia rozłożona na wszystkie epizody w sezonie.

 

Akcja skupia się na rodzinie Harmonów (Britton, McDermott i ich nastoletnia córka, grana przez Taissę Farmigę), którzy kupują duży, stary dom w Los Angeles. Mówi się, że posiadłość była miejscem mordu. Rodzina ma problemy - Ben jest psychiatrą, który zdradził żonę z jedną ze swoich studentek. Wciąż pracują nad zaufaniem. Niedawno Vivien poroniła, co także jest kluczowe w jej wewnętrznych problemach.

Brzmi dość banalnie, ale serial jest bardzo dobrze zrobiony, ma wysokie oceny na różnych portalach serialowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terra Nova serial z odcinka na odcinek jest coraz bardziej denny.

Teraz znaleźli jakieś dziecko w dżungli + "adopcja" przez głównych bohaterów i odpuściłem w tym momencie bo mnie krew zalała.

 

TWD pierwszy sezon był o kant dup... rozbić i ten tak samo się zapowiada. Ktoś wyżej wspominał że 2 trzyma poziom pierwszej części akurat to dla mnie nie jest żaden pozytyw.

Całe stado zombie przeszło a oni się wpier... na ostatniego wychodząc z pod tych samochodów no ręce opadają i tak w koło.

 

Wole sobie obejrzeć Unforgettable/Revenge/The Secret Circle jak te powyżej mega produkcje.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terra Nova serial z odcinka na odcinek jest coraz bardziej denny.

Teraz znaleźli jakieś dziecko w dżungli + "adopcja" przez głównych bohaterów i odpuściłem w tym momencie bo mnie krew zalała.

 

TWD pierwszy sezon był o kant dup... rozbić i ten tak samo się zapowiada. Ktoś wyżej wspominał że 2 trzyma poziom pierwszej części akurat to dla mnie nie jest żaden pozytyw.

Całe stado zombie przeszło a oni się wpier... na ostatniego wychodząc z pod tych samochodów no ręce opadają i tak w koło.

 

Wole sobie obejrzeć Unforgettable/Revenge/The Secret Circle jak te powyżej mega produkcje.

 

Terra Nowa też mnie coraz bardziej załamuje. Można z niej zrobić klip dla agencji adopcyjnych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, pierwszy odcinek mnie wynudził, plus ta kobita świr, ale z czasem się rozkręcił, a i ona troszeczke znormalniała. Dla mnie też za dużo jest scen erotycznych, tak jakby serial nie miał nic do zaoferowania i musieli golizną przyciągać widzów.

 

 

The Walking Dead niestety słaby drugi odcinek, to już był poziom pierwszego sezonu, i nie zanosi sie by kolejny odcinek był inny, ale chociaż końcówka znowu mocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...